daja9361 daja9361 komentáře u knih

Aristokratka na koni Aristokratka na koni Evžen Boček

Slabší, než předchozí díly. Stále, ale stojí za investování jednoho odpoledne na přečtení.

01.03.2017 3 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Velmi zábavné, i když jsme měla dilema jestli knihu přečíst hned nebo si ji vychutnávat :D Vtipné a originální, těším se na další díly.

11.02.2017 5 z 5

Povídky z jedné kapsy Povídky z jedné kapsy Karel Čapek

Pan Čapek to je geniální pán.

02.02.2017 5 z 5

Muž jménem Ove Muž jménem Ove Fredrik Backman

Zajímavé, ale ne něco co bych si chtěla přečíst podruhé. Místy se opakují motivy a velmi těžko se drží pozornost u velmi podivně vedených dialogů.

25.01.2017 3 z 5

Velmi rozmanitý život na jednoho člověka, zase trochu z jiného soudku.Ty sprostý slova to poměrně kazila. Ale jako odpočinek dobré a nápadité. Vtipy vydařené.

24.01.2017 3 z 5

Totální odpad a jen velmi uměle vyprodukovaná kniha (div. hra), se spoléháním se na úspěch předchozích dílů.

13.01.2017 odpad!

Paměti Giacoma Casanovy Paměti Giacoma Casanovy Giacomo Girolamo Casanova

Na svoji dobu super ;) Jeden se i diví, jak svůj životní styl zvládal.

13.01.2017 4 z 5

Kukačka Kukačka Karolina Limrová

Kniha je zábavná a rychle se čte. Škoda, že má jen 550 stránek, příběh by snesl i víc ;

02.07.2016 5 z 5

Habermannův mlýn Habermannův mlýn Josef Urban

Není to špatné,počtení. Obzvlášť, když jsem okolo onoho místa jezdila 4 roky snad každý den.

29.06.2016 3 z 5