Dagros Dagros komentáře u knih

Dobrodružství plyšových medvídků Dobrodružství plyšových medvídků Ursula Muhr

Jedna z mých nejoblíbenějších knížek, když jsem byla malá :)

Povídání o pejskovi a kočičce Povídání o pejskovi a kočičce Josef Čapek

Velmi oblíbená knížka s krásným příběhem.

Sněhurka a sedm trpaslíků Sněhurka a sedm trpaslíků Walt Disney

Krásná knížka pro děti. Jako malá jsem jí milovala :)

Jak se žije dětem s postižením Jak se žije dětem s postižením Helena Chvátalová

Knížka, která mi dala hrozně moc. Přečetla jsem jí jedním dechem a moc mě bavila :)

04.03.2018 5 z 5

Myslím si, že každá fanynka Gilmorek už knížku četla nebo se na to přinejmenším chystá :-) . Já sama jsem se nemohla dočkat až si knížku přečtu. Stejně jako spousta dalších čtenářů jsem od knihy čekala více vyprávění o Gilmorkách, ale určitě mě kniha nezklamala, naopak. Byla to moc fajn oddychovka, přečtená jedním dechem. A souhlasím s Krausmary, že podobnost Lauren a Lorelai je až fascinující :)

02.03.2018 5 z 5

Láska za časů cholery Láska za časů cholery Gabriel García Márquez

Četla jsem někdy na střední škole a musím říct, že to pro mě bylo náročné čtení, ale zakousla jsem se a knihu dočetla. Jsem ráda, že jsem vydržela, protože to dílo za to stojí. Moc se mi kniha líbila a jednou si jí ráda přečtu znovu.

21.02.2018 4 z 5

Prázdné místo Prázdné místo J. K. Rowling (p)

Čtivá knížka, kterou jsem za chvilku přečetla a bavila mě. Akorát mi trvalo delší dobu, než jsem se zorientovala v postavách.

21.02.2018 4 z 5

Zooterapie ve světle objektivních poznatků Zooterapie ve světle objektivních poznatků kolektiv autorů

Tato kniha je mým častým rádcem při práci. Doporučila bych jí lidem, kteří se zabývají zooterapií , ale i lidem, kteří chtějí těchto zooterapií využít. Velmi oceňuji čtivou formu, doslova jsem se od knihy nemohla odtrhnout. Skvělé je také grafické zpracování a členění kapitol.

21.02.2018 5 z 5

Naše totálně ujetá rodinka Naše totálně ujetá rodinka Thomas Brezina

Můj nejoblíbenější díl :)

16.02.2018 5 z 5

Ségra, tobě přeskočilo! Ségra, tobě přeskočilo! Thomas Brezina

V období puberty to byly moje nejoblíbenější knihy, moc ráda jsem je četla.

16.02.2018 5 z 5

Továrna na štěňata aneb Šmejdi v psím světě Továrna na štěňata aneb Šmejdi v psím světě Simona Smith

Zajímavá knížka, kterou by si měl přečíst určitě každý, kdo si chce pořídit psa.

19.12.2017 5 z 5

Do temnoty Do temnoty Pavel Stehlík

Pro mě to bylo skvělé čtení, naprosto mě to pohltilo a vtáhlo do děje. Přečetla jsem knížku doslova jedním dechem. Děkuji autorovi za to, že mi touto knihou dal možnost nahlédnout do života vojáků, bylo to pro mě velmi obohacující.

04.12.2017 5 z 5