Dagros Dagros komentáře u knih

Kouzelné vánoční sny Kouzelné vánoční sny Zuzana Pospíšilová

Naše oblíbená knížka.

08.01.2022 5 z 5

Jak jsem nebyla na Lvech a jiné příhody Jak jsem nebyla na Lvech a jiné příhody Martina Preissová

Velmi milá a pohodová knížka, čte se prakticky sama, rozhodně doporučuji k odpolední kávě nebo na dovolenou.

04.09.2021 5 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Skvělá knížka, četla jsem ji ze všech knih Patrika Hartla jako poslední a musím říct, že se mi líbila snad nejvíce.

Skvěle napsané příběhy, při jejichž čtení si přijdete jako na houpačce, chvilkami vtipné, chvilkami naopak. Mohu jedině doporučit, moc se mi knížka líbila. Díky za skvělý čtenářský zážitek.

04.05.2021 5 z 5

Rychle a bezbolestně Rychle a bezbolestně Markéta Dočekalová

Skvělá kniha, vůbec jsem nečekala, že mě takhle chytne. Opravdu se člověk sám nad sebou zamyslí po jejím přečtení. Skvěle napsané. Nemám jednu jedinou výhradu. Určitě doporučuji.

26.04.2021 5 z 5

Beru to na sebe Beru to na sebe Lucie Šilhová

Dnes ráno jsem knížku dočetla a byla skvělá. Moc se mi líbila, kniha je velice čtivá, velmi vtipně napsaná. Zároveň v ní najdete spousta zamyšlení nad životem a určitě se v příběhu každá z nás někde najde. Já byla jedním slovem nadšená. Skvělá oddychovka. Jediné, co se mi nelíbilo a přišlo mi zbytečné, byla poslední kapitola, ta mi k celé knize moc neseděla a přišlo mi to takové zdlouhavé a zbytečné porovnávat ženy k několika druhům princezen. Celkový dojem mi to ale rozhodně nezkazilo, protože jak říkám, jedná se pouze o jednu kapitolu, ze zbytku jsem byla opravdu nadšená. Určitě doporučuji přečtení této knížky, nebudete litovat, milé ženy :).

26.04.2021 5 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Nejprve jsem přečetla asi 50 stránek a musím se přiznat, že mě kniha nebavila. Strčila jsem jí tedy zpět do knihovny. Po roce a kousek jsem knížku znovu vytáhla a přečetla ji během 3 večerů, najednou mě to bavilo a vtáhlo mě to do děje ani nevím jak. Byla to taková oddychovka.

09.04.2021 4 z 5

Dalajlamova kočka Dalajlamova kočka David Michie

Moc hezká knížka, příjemné čtení na pár večerů. Nenásilnou formou autor přiblížuje buddhismus. Velmi mě překvapila a až mi bylo líto, že jsem ji dočetla.

27.03.2021 5 z 5

Trnky brnky na ty hrnky Trnky brnky na ty hrnky Ljuba Štíplová

Bezvadná knížka pro malé děti. A ilustrace jsou naprosto okouzlující!

20.01.2020 5 z 5

Chaloupka pod sněhem Chaloupka pod sněhem Emilijan Stanev

Milá knížka pro děti.

20.01.2020 5 z 5

Tisíc kousků tebe Tisíc kousků tebe Claudia Gray (p)

Ačkoliv nejsem čtenářka fantasy a scifi (kromě Harryho Pottera- toho naprosto miluju :)), jsem z této knihy nadšená! Úžasná knížka, moc mě bavila a vždy, když jsem ji musela odložit, jsem se nemohla dočkat, až zase budu moct číst! Skvělý nápad s dimenzemi! Určitě doporučuji.

22.10.2019 5 z 5

Deset tisíc nebí nad tebou Deset tisíc nebí nad tebou Claudia Gray (p)

Tento díl se mi líbil snad ještě víc než ten první. Neskutečně mě to pohltilo a nemohla jsem přestat číst. Už se těšim na třetí díl. Jenom škoda těch překlepů v textu. Jinak naprostá pecka! :))

22.10.2019 5 z 5

Říkání o víle Amálce Říkání o víle Amálce Václav Čtvrtek (p)

Moc milá knížka.

20.10.2019 5 z 5

Dokonalá knížka, kterou miluju.

18.10.2019 5 z 5

Pohádky se zvířátky (8 pohádek) Pohádky se zvířátky (8 pohádek) Vladimír Sutějev

Klasika, myslím, že by neměla chybět v žádné dětské knihovničce .

S láskou o dětském spánku S láskou o dětském spánku Lenka Medvecová Tinková

Úžasná knížka, jejíž přečtení určitě doporučuji každé mamince, co má malé děti nebo je v očekávání! :))

Skákal pes přes oves Skákal pes přes oves Adolf Dudek

Nádherná dětská knížka, milovala jsem jí jako malá. :)

20.12.2018 5 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Když jsem četla názory na tuto knížku, převládal názor, že je lepší začít číst Jáchyma. Proto jsem schválně začala číst jako první Veroniku a bylo to super! Oddychovka. Doporučuju :)

06.12.2018 5 z 5

V peřině V peřině Miroslav Adamec

Moc milá knížka pro děti, stejně tak jako film :)

07.09.2018 4 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Už chápu, proč má Hana tady na Databázi nejlepší hodnocení a proč je z ní každý hotový. I já jsem z přečtení Hany hotová. Ležela mi doma asi půl roku, nevím proč, ale nějak se mi do ní nechtělo. Možná proto, jak ji každý vychvaloval... Ale je to opravdu jedna z nejlepších knížek, co jsem kdy četla. A zařadila bych jí do povinné četby! Neskutečně se těším až si přečtu i další knížky od Aleny Mornštajnové. Opravdu vřele doporučuju! Vy, kdo ještě váháte s přečtením a Hana Vám leží doma na poličce, neváhejte a šup na ní! :)

07.09.2018 5 z 5

Malované dějiny Evropy Malované dějiny Evropy Vít Haškovec

Skvělá knížka, kde naleznete dějiny Evropy formou nádherně zpracovaných komiksů od 6 různých autorů. Každý ilustrátor má jiný styl a to na tom miluju! V knížce píšou, že je pro čtenáře od 8 let, ale já myslím, že žádnému dospělému přečtení knihy neublíží :)

07.09.2018 5 z 5