ChytráVčelka ChytráVčelka komentáře u knih

Nedej se Nedej se Rainbow Rowell

Tato kniha je má nejoblíbenější od Rowellové. I když jsem ve Fangirl části se Simonem a Bazem přeskakovala, v téhle knize jsem je hltala. Samu mně to vážně překvapilo a to jsem ani neuvažovala o tom že si jí přečtu...... Děkuji paní Rowellová :)

21.12.2016 5 z 5

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Tahle kniha byla tak úžasná! Od první stránky jsem nemohla přestat číst, vážně napínavý a čtivý příběh. Autorka je vážně mistr a modlím se, že teď sedí za kancelářským stolem a píše další díl protože tohle je něco co mé fantazymagor stránka potřebovala...

21.11.2016 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Kniha mně příjemně překvapila. Někdy mně zasáhlo to jak se musel cítit Will, že jsem ucítila v srdci díru a chvíli jsem se nad tím pozastavila. Celkem rychle jsem jí spořádala a myslím si, že těch 93% si zaslouží. ♥♥♥

15.05.2016 5 z 5

Will Grayson, Will Grayson Will Grayson, Will Grayson John Green

Kniha byla vtipná, pubertální, prostě klasika od Johna Greena, ale v poslední době už mně tolik Greenovi knihy neberou(všechny jsem četla). Postupem času jsem si je už spíš kupovala kvůli tomu, či už to nebude lepší. Ale tohle byla trochu změna. Jediný co mně fakt opravdu štve je obálka, opravdu se mi nelíbí, ale nikdy se nemá kniha hodnotit podle obalu ale podle obsahu.. :) Knihu bych poradila teď co mají v příbězích rádi zápletky :)

15.05.2016

Odpusť mi. Megan Odpusť mi. Megan Abbie Rushton

Až moc mně přilákala obálka :/

30.11.2016 3 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Kniha byla úžasná, vážně .... konec trochu zabolel ale i tak... Pokud jste lenoši a nechcete číst knihu tak určitě doporučuji film ♥

14.07.2016 5 z 5

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou Gayle Forman

Tuta kniha je jediná co se mi líbí míň než film, v částí kde autorka naběhla na něco zajmavého to přerušila vzpomínkou, knize bych dala 50%

15.05.2016 3 z 5

Nic podobného sem zatím nečetla,čekala jsem něco hororovějšího a napínavějšího ale stejnak jsem tomuhle příběhu dala 4 hvězdičky protože mně spím způsobem dokázal nudit dál číst.

01.11.2016 4 z 5

(Ne)obyčejný kluk (Ne)obyčejný kluk Raquel J. Palacio (p)

Knihu jsem četla při hodině čtení ve škole. Doteď nevím jak na ní reagovat ikdyž jsem jí četla před půlrokem.. Ale asi mně to tolik nezaujalo :(

14.07.2016 3 z 5

První První Kiera Cass

NEvím ale jak jsem dočítala první, začlo mně vše štvát. Přestalo se mi to líbit a nevim či se někdy podívám na Dceru. Mám ze všeho smíšené pocity..

14.07.2016

Hvězda Hvězda Alex Flinn

Knihu jsem koupila někde v knihkupectví za 49Kč, po 50 stránce jsem to vzdala, ta kniha je tak nereálná, dívně psaná a hlavní postava je naivní a tak .......odpad.

16.06.2016 odpad!