cepice cepice komentáře u knih

Děla u Cassina Děla u Cassina Leo Kessler (p)

Drsné, krvavé, ale ne však příliš smutné. Občas by si kniha zasloužila delší popis daných situací. Celkově jsem byl však se čtivou knihou nadmíru spokojený.

29.09.2018 4 z 5

Boxer: Pravdivý příběh Hercka Hafta Boxer: Pravdivý příběh Hercka Hafta Reinhard Kleist

Silný lidský příběh s krásnou kresbou. Vřele doporučuji všem ke čtení.

31.05.2018 5 z 5

Disney: Zlatá klasika Carl Barks Disney: Zlatá klasika Carl Barks Walt Disney

Povedená sbírka komiksů. Pro fandy určitě doporučuji. :)

31.05.2018 4 z 5

Teorie rozpadu Teorie rozpadu Enki Bilal (p)

Kresba se mi nelíbila a zcela jsem postrádal děj, který by byl poutavý, čitelný a smysluplný.

31.05.2018 odpad!

Disney: Zlatá klasika Romano Scarpa Disney: Zlatá klasika Romano Scarpa Walt Disney

Komiksy zajímavé a nápadité v příběhu. Nebylo by od škody, kdyby byly delší. :)

02.05.2018 4 z 5

Sen o olympiádě Sen o olympiádě Reinhard Kleist

Až moc krátké, a proto to bylo moc surové. Čtenář na takovou krutost života není připraven. :/

12.03.2018 4 z 5

Vražda v Orient-expresu Vražda v Orient-expresu Agatha Christie

Strhující a nepřekonatelné!

04.03.2018 5 z 5

Kmotr Kmotr Mario Puzo

Trošku jsem se nudil, jelikož to bylo moc dlouhé. Každopádně je to dobrá knížka!

04.03.2018 4 z 5

Farma zvířat Farma zvířat George Orwell (p)

Schopnost autora alegorický popsat zrůdnost komunismu je až neuvěřitelně mrazivé přesná.

12.08.2017 5 z 5

Z deníku vlaku svobody Z deníku vlaku svobody Karel Ruml

Trochu nechápavě táhlý a zbytečně popisný začátek. Avšak dechberoucí konec s popisem tak emotivním, že jsem se neubránil malé slzičce.

19.06.2017 4 z 5

Fenomén Facebook Fenomén Facebook kolektiv autorů

Vhodné pro člověka zcela neznalého prostředí Facebooku. Navíc v roce 2016 již v mnoha ohledech neaktuální.

20.12.2016 2 z 5

Kniha, která ukáže, jak může být život krutý.

Podobně emotivně nabité a skvělé, jako Krvavé jahody.

20.12.2016 5 z 5

Krvavé jahody Krvavé jahody Jiří S. Kupka (p)

Kniha, jež vás zanechá beze slov...

20.12.2016 5 z 5

Divoké karty I Divoké karty I George R. R. Martin

To, že jste známý G. R. R. Martina, ještě neznamená, že umíte psát poutavě, ba vůbec psát.
Příběh má základní mustr, ze kterého se pak odvíjí povídky dalších autorů, které pak Martin zeditoval a jednu sám doplnil.

Nemohu říct, že by povídky byly nějak špatně napsány po slohové stránce, avšak jsou těžce nezajímavé, točí se kolem jednoho tématu a jsou dokonale nudné.

24.06.2016 1 z 5

Simpsonovi: K popukání Simpsonovi: K popukání Matt Groening

Poutavé, zajímavé, vtipné. Jeden dva příběhy byly nudné, proto hvězdička dolů.

07.04.2016 4 z 5

Captain America: Omnibus: Kniha první Captain America: Omnibus: Kniha první Ed Brubaker

Trochu jsem se v tom ztrácel: "Kde jsem, jak to, že jsem zrovna tady, a jak to dopadlos ním?" Ve výsledku hodně čtivá kniha a dobře ilustorvaná!

31.03.2016 4 z 5

Světová hospodářská krize ruskýma očima Světová hospodářská krize ruskýma očima Jurij M. Lužkov

Totální brak. Míchanina marxismu, echt sovětsého komunismu, typického ruského "my jsme někdo a tak s námi jednejte", špinění USA a rádoby znalectví ekonomiky. Nebudete-li to číst, bude to jen dobře, jinak si můžete uškodit, jak na těle, tak na mysli.

31.03.2016 odpad!

Kuře melancholik Kuře melancholik Josef Karel Šlejhar

Je to takové zvláštní. hodně pasáží je přeskočitelných. Knížka je krátká a čtivá, děj zajímavý a dokážete se do něj vžít. Starší čeština vůbec nevadí. Určitě stojí za přečtění.

19.02.2016 4 z 5

Bouře mečů 2 Bouře mečů 2 George R. R. Martin

Luxusní, bezchybná, perfektní a precizní!

Pro mě už náročnější na orientaci v postavách, jinak pomalu začínám hltat další díl.

20.01.2016 5 z 5

neustálá opakovačka a sáhodlouhá nuda!

19.05.2015 odpad!