Disney: Zlatá klasika Romano Scarpa

Disney: Zlatá klasika Romano Scarpa https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/349101/bmid_romano-scarpa-7ww-349101.jpg 4 33 5

Zlatá klasika série

Romano Scarpa má v sérii Zlatá klasika význačné místo nejen jako vynikající kreslíř, ale také jako tvůrce mnoha nových postav, které dnes mají uznávané místo v pestrém disneyovském světě. Jeho dobrodružné příběhy plné zvratů jsou navíc plné odkazů na mýty, legendy nebo klasické filmy, s nimiž si rád hraje. S touto knihou můžete být součástí komiksové historie.... celý text

Literatura světová Komiksy Pro děti a mládež
Vydáno: , Egmont (ČR)

Hall of Fame: Romano Scarpa , 2004

Nelíísek
09.01.2019 2 z 5

První dva komiksy mi nějak zvlášť nesedli... ale třetím se to aspoň nějak vyrovnalo čekala jsem více od "zlaté klasiky" .Znám mnohem lepších komiksů od Romana Scarpa takže moje otázka zní "proč tenhle výběr?!?" Prostě to byli ty klasické díly která neurazí ani nenadchnou a za chvilku na ně zapomenete.

Velké očekávání, velké zklamání ...

cepice
02.05.2018 4 z 5

Komiksy zajímavé a nápadité v příběhu. Nebylo by od škody, kdyby byly delší. :)

Atlantis
10.09.2017 4 z 5

Přečteno jedním dechem. Už na první pohled je vidět, že jde o něco naprosto odlišného, než byl první díl. Scarpa má jednodušší kresbu, více expresivní. Používá také výrazně méně barev a panely jsou často hnědé, šedé nebo béžové. Jde ale o skvělou ukázku, jak i "obyčejné" komiksy s Kačery mohou být různorodé.

DariDerek
22.08.2017 5 z 5

Italský kreslíř Romano Scarpa se nám představuje v tomto druhém díle Zlaté klasiky a opět jsem se bavila.

martinstefko
21.08.2017 3 z 5

Představila se nám evropská legenda Disneyho komiksů a je vidět, že Scarpa postavy měl v ruce a šel si svou cestou. Není úchvatný a dechberoucí, je dobrý.

komiksy komiksy pro děti Kačer Donald

Autoři knihy