Bouře mečů 2

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

3. kniha série Píseň ledu a ohně – část 2. Z pěti uchazečů o trůn je jeden mrtvý, další upadli v nemilost, a boj, v němž jsou bez skrupulí uzavírána nová spojenectví a rušena stará, zuří nemilosrdně dál. Moc rodu Lannisterů hrozivě sílí, avšak Tyrion trpí stále většími ústrky od své intrikánské sestry, krutého otce i zkaženého sadistického synovce. Robb Stark je nucen bránit mladé království proti zuřivosti Greyjoyů, kteří si chtějí Sever zabrat pro sebe. Divocí vytáhli zpoza Zdi a spolu s nimi nabývají na síle Jiní. O celý kontinent dál se vydává na válečné tažení Daenerys a její draci nebezpečně rostou.Každý podniká odhodlanou výpravu za své vítězství, a všichni dohromady halí svět do temné bouře mečů, která je však pouhou dětskou šarvátkou ve srovnání s válkou mezi silami dobra a zla, jejíž hrozba se blíží… První vydání. (zdroj: legie.info)...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/29115/boure-mecu-2-G7o-29115.jpeg 4.8714
Série

Píseň ledu a ohně / Pieseň ľadu a ohňa 3.

Žánr
Literatura světová, Romány, Fantasy
Vydáno, Talpress
Orig. název

A Storm of Swords, 2000

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (44)

Kniha Bouře mečů 2

Přidat komentář
Dashmo
17.02.2020

Zatiaľ jednoznačne najlepšia časť. Toľko zvratov som nečakala ani pri tejto ságe :) Jamie ma začal veľmi baviť a má moje sympatie. Postava Psa a jeho príbeh ma tiež nejak obmäkčuju a získava si moju dôveru. Pri Jonovi a Múre som mala zimomriavky. A Tyrion nepotrebuje komentár :D skvelá postavička. Najmä jeho myšlienkové pochody (,,Ktovie, koľko životov odvial jediný prd,,)

Igor1311
11.12.2019

Kým prvá čast Burky mečov mi prišla slabšia, táto bola vynikajúca. Odohralo sa mnoho udalostí, konečne sa začalo viac písať o Múre a o tom, čo je za ním, viaceré postavys a objavili, viaceré navždy zmizli. Jednoducho nádhera a asi zatiaľ najlepšia časť.


Yorika
08.09.2019

A už zubatá kosí....Příliš dějových linek a přehršle postav, potřebují trochu protřídit.
Toto na této sérii nemám ráda.Martin nechá čtenáře, aby si oblíbil nějakou jeho postavu a pak ji bez milosti odkrouhne.
Popravdě-už je to dost dlouho, co jsem knihu četla.Vyšuměla jsem :)

Hakem
06.05.2019

Zase paradni, epicke dilo, ktere si uz 2 mesice davkuji kazdy den :D Sama prekvapeni, opravdu do posledniho momentu, netusim co se s kym nebo komu stane. Vyhnout se nechtenym spoilerum je dnes uz tezke, obcas uz bohuzel vim kdy ktera postava zemre, ale zpusob je nastesti vzdycky necekany. Fialova a Ruda svatba husta.. bylo mi nekterych postav moc lito.. konec super, vrham se na dalsi dil.

Zloba12
03.01.2019

Parádní počtení. Jedeme na Hostinu :)

špulo
02.08.2018

Skvelé...

CharlesWard
14.06.2018

Martin je ďábel. Počet mrtvol neustále roste. Kniha se začíná odlišovat od seriálu. Tentokrát volně pokrývá zbytek 3. a v podstatě celou čtvrtou sezónu. Hvězdu nahoru musím udělit za bravurní zakončení a představení staronové postavy.

Miro.slav
19.10.2017

Zatiaľ posledná prečítaná kniha z celej série. Po niekoľkých mesiacoch od prečítania už nemám ani tušenie, čo sa kde stalo, či ako to bude pri tej-ktorej postave pokračovať. Univerzum G. R. R. Martina je totiž neskutočné. Napriek tomu, že je príbeh zaujímavý, plný akcie a intríg, tak osobne si myslím, že po pár mesiacoch po prečítaní, budete na tom rovnako ako ja. Svet hier o tróny je lákavý, no po dlhšom čase z neho nezostane takmer nič. A možno mi bude treba iba prečítať všetko od začiatku nanovo a jedným dychom ukončiť celú sériu. Ktovie.

1