Capkomi Capkomi komentáře u knih

Panda v nesnázích Panda v nesnázích Markéta Lukášková

Vůbec jsem nevěděla, co od knihy očekávat. Obě dějově linky mě mile překvapily, ikdyz příběh Marie byl méně pravděpodobný a možná trochu naivní. Kniha se četla skvěle, ke konci gradovala a i konec mě zaujal. První setkání s autorkou hodnotím velmi kladně.

31.05.2021 5 z 5

Kniha o jídle, která vás do ničeho netlačí a vše, co v ní je popsáno autorka bedlivě nastudovala. Určitě doporučuji všem bez rozdílu věku, národnosti nebo stylu stravování.

03.01.2021 5 z 5

Eleanor se má vážně skvěle Eleanor se má vážně skvěle Gail Honeyman

Potřebovala jsem nějaký čas, abych se do knihy začetla a ponořila se tak do světa téhle podivínky. Nicméně jsem moc ráda, že jsem byla trpělivá, dílo mě chytlo a s Eleanor jsem moc ráda prožila její úseky života.

30.03.2020 4 z 5

Zimní voják Zimní voják Daniel Mason

Velmi se mi líbilo zasazení příběhu do první světové války, ale samotný příběh mi nepřipadal nějak zajímavý, originální a byl pro mě hodně předvídatelný. Bohužel.

13.11.2019 3 z 5

Jsme jako oni Jsme jako oni Martin Šimečka

Velmi zajímavý rozhovor i pojetí knihy. Každý si v tomto díle najde to svoje.

04.11.2019 4 z 5

Pod krvavými nebesy Pod krvavými nebesy Mark Sullivan (p)

Skvělý příběh z druhé světové války, zcela jiný než jsem doposud četla. Ale tato kniha by si zasloužila mnohem lepší zpracování a kvalitnější pojetí z hlediska literatury.

01.11.2019 3 z 5

Pekařova dcera Pekařova dcera Sarah McCoy

Celkově se mi dílo líbilo, kde se střídá příběh Němky Elsie za druhé světové války a novinářky Reby v současnosti. První polovina knihy byla pro mě naprosto uchvacující, jednu hvězdu musím strhnout za přehnanou romantickou linku v současnosti, která tam vůbec nemusela být. Historická část byla fantastická, není to žádná velká literatura, ale za srdce vezme. Doporučuji všem!

07.05.2019 4 z 5

Jan Kraus: Můj soukromý buzynes Jan Kraus: Můj soukromý buzynes Jan Kraus

Zajímavé příběhy zajímavého člověka. Bavila jsem se a oceňuji i grafickou stránku knihy.

27.11.2018 4 z 5

Lvice Petra Kvitová Lvice Petra Kvitová Petr Čermák

Příběh Petry Kvitové by si zasloužil mnohem lepší zpracování, proto se nemohu dočkat, až Petra vydá svou autobiografii. Kniha obsahuje velkou spoustu chyb.

25.08.2018 3 z 5

Plus jedna Plus jedna Zuzana Filipová

Bohužel takhle kniha mi nedala nějaké informace, které bych nevěděla, nijak mě neobohatila. Místy mi přišlo jako bych četla ,,Bravíčko,,. Plus bych dala za zpracování knihy - příběhy ze života, praktická cvičení.

29.05.2018 2 z 5