camdy007 camdy007 komentáře u knih

Smutná, přesto hezká kniha. Líbilo se mi prostředí o postavy mě zaujaly. Oddechovka o životě a o tom jak jít dál po nějaké tragédii.

03.05.2020 5 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Krásný, smutný, obdivuhodný příběh jedné ženy, kterou bychom se měli všichni inspirovat. Doporučuju!

25.04.2020 5 z 5

Vykladačka smrti Vykladačka smrti Diana Norman

Čtivá detektivka ze středověku. Dávám 4 hvězdy, protože tomu něco ještě chybelo, ale jinak pěkné čtení.

17.04.2020 4 z 5

Tisíce planoucích sluncí Tisíce planoucích sluncí Khaled Hosseini

Skvělá kniha, kterou moc doporučuji. Smutná, čtivá, smutný životní příběh.

08.04.2020 5 z 5

Děvčátko, rozdělej ohníček Děvčátko, rozdělej ohníček Martin Šmaus

skvělé! jsem moc ráda, že jsem se díky čtenářské výzvě dozvěděla o téhle knížce a můžu jen doporučit těm, co se chtějí více dozvědět o životě Romů.

20.10.2018 5 z 5

Misery Misery Stephen King

naprosto nejlepší a trochu jiná Kingovka. U žádné jiné knihy jsem neměla tolikrát pocity zhnusení a děsu jako u téhle nezvykle realistické knihy. Opět se King ukázal jako mistr v popisování postav z psychologického hlediska. Na Annie nikdy nezapomenu. Myslím, že se v knize hodně promítaly Kingovy vlastní strachy a myšlenky. Super.

Ostrov Duma Key Ostrov Duma Key Stephen King

Skvělá Kingovka, kde dokázal úžasně popsat psychologický stav mysli hlavního hrdiny. Napínavé je spíše druhá polovina, ale mě se stejně více líbila ta první půlka. Konec trochu přitažený za vlasy, ale pořád lepší než konec TO.

Pan Mercedes Pan Mercedes Stephen King

Kingovy knihy se čtou prostě samo. Skvěle popsán záporný i kladný hrdina. Doporučuju a těším se na pokračování.

To To Stephen King

Skvělá kniha až na ten konec. Takhle si podstatu lásky nepředstavuju. Přesto, jsem ráda, že ji mám v knihovně a jsem zvědavá na filmové pokračování.

09.09.2018 4 z 5

Pán much Pán much William Golding

skvěle popsaná psychologie postav, vždy jsem si dokázala do puntíku představit, jak se Ti hoši tvářili, co si mysleli. Dobře se mi to četlo. Možná ten závěr mohl být jiný, na druhou stranu to úplně vystihlo nesmyslnou podstatu chování kluků.

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

k této neobyčejné knize není co dodat. Jsem ráda, že jsem si ji koupila a přečetla v originále, je to skvost v mé knihovně. Moc doporučuju všem co mají rádi příběhy o válce.

04.09.2018 5 z 5

Saturnin Saturnin Zdeněk Jirotka

velmi pohodová a vtipná kniha na takové nedělní počtení. Určitě se k ní někdy vrátím.

01.02.2018 4 z 5