Calzedonka Calzedonka komentáře u knih

S příšerami v jedné lavici S příšerami v jedné lavici Lisi Harrison

Voltážová knížka pro dlouhé chvíle :-)
Hodně jsem se při čtení bavila, takže pokud se nudíte, zkuste jí dát šanci a možná vás mile překvapí a pobaví ;-)

07.07.2012 3 z 5

Dvě zrcadla Dvě zrcadla Karolina Limrová

Dvě zrcadla, dvě hvězdičky - za to, že se to četlo lehce a svižně a za skvělý nápad s upírem na slunci. Ale jinak naprosto souhlasím s bookcase.

06.07.2012 2 z 5

Nový Zéland - země protinožců Nový Zéland - země protinožců Jiří Mára

Má první kniha o této zemi, takže nemám možnost posuzování. Hned na začátku mě chytla - bydlet v Aucklandu, studovat na jazykové škole - to chci taky.. naprosto vrrním blahem :)) Čtenář si dokáže udělat celkem přesný obrázek a mohlo by mu to pomoct v rozhodování, zda si opravdu chce udělat daleký výlet k protinožcům :-) Kniha určitě stojí za to, si ji přečíst.. ale nadruhou stranu, nespoléhala bych pouze jen na ni ;)

17.04.2012 4 z 5

Má noc je tvůj den Má noc je tvůj den Melanie Rose

Pro mě to bylo takové... divné. Zezačátku zábavné, ale pak to začínalo být stereotypní, hlavně u Jessiky. A když už se začalo něco pořádně dít, tak konec. Až moc rychlý a krátký konec. Anebo tak rychle čtu...

24.03.2012 1 z 5

Jmenuju se Nikki Jmenuju se Nikki Meg Cabot

Souhlasím s ivannnkou, druhý díl byl mnohem lepší, zajímavější a napínavější. Co jsem koukala po internetu, tak třetí díl by měl být údajně tohle léto, tak pevně doufám, že to tak bude. Takový rázný konec jsem opravdu nečekala, až mě to celkem naštvalo.. kdybych to věděla, tak si počkám na poslední díl a přečtu si to naráz.

12.03.2012 3 z 5

Přehled pedagogiky Přehled pedagogiky Jan Průcha

Perfektně zpracovaný přehled pedagogiky. Má u mě velké plus za doporučenou literaturu ke každým kapitolám, hlavně ke konkrétním disciplínám pedagogiky. Samozřejmě se musí brát v potaz, že už není nejaktuálnější a určitě už vyšly i další dobré tituly, které nejsou uvedeny..

12.03.2012 5 z 5

Past na Popelku Past na Popelku Sébastien Japrisot (p)

Velmi zajímavý příběh. Ani v jedné chvili jsem si nebyla jistá kdo je kdo :))

26.02.2012 5 z 5

Akademie Evernight Akademie Evernight Claudia Gray (p)

Zaujal mě obal, tak jsem si řekla proč ne a přála jsem si ji k svátku. Knížku jsem měla přečtenou skoro hned, ale že by mě aspoň trochu okouzlila se říct nedá. Dokonce jsem i na ni za ten rok nebo dva zapomněla, že ji mám doma schovanou pod a za jinýma knížkama.

21.02.2012 2 z 5

Jantarové kukátko Jantarové kukátko Philip Pullman

Celá trilogie si mě získala hned od začátku a ten konec mě dojal až tak, že mi poprvé a zatím i naposled, tekly slzy nad knížkou.

21.02.2012 4 z 5

Dášeňka čili Život štěněte Dášeňka čili Život štěněte Karel Čapek

Dášence nikdo neodolá :))

21.02.2012 5 z 5

Ďábel nosí Pradu Ďábel nosí Pradu Lauren Weisberger

Film byl pro mě super. A tak jsem vzala knihu do ruky, protože jsem se toho chtěla dozvědět více. Vždy přesvědčená, že kniha poráží film. Tady to byl opak. Hned na prvních stránkách jsem se několikrát ujišťovala, jestli skutečně čtu tu správnou knížku. Četla jsem ji po kouskách a hodně dlouho. Vracela jsem se k ní jen proto, že když už jsem ji načala, tak ji snad dočtu ne. Znova si ji přečíst, mě jen tak nikdo nedonutím a v knihovně si jí nechávám jen proto, že se mi líbí obal.

19.02.2012 1 z 5

Konečně jsem ji taky přečetla. Pro fanouška Harryho Pottera je to přímo povinnost. Splněno! Obohatila jsem si potterovský svět o nová zvířátka (mám nového oblíbence - Novozélandský opálooký drak) a dávám 3 hvězdičky.

18.02.2012 3 z 5

Sluneční znamení Sluneční znamení Linda Goodman (p)

Knih o znameních jsem četla celkem dost a je jen jedna, která předčila všechny ostatní a je to právě tato. Je napsaná velmi čtivě a vtipně, že pokaždé, když dočtu některé znamení, tak mě mrzí, že toho není víc. Vřele doporučuji každému, kdo se aspoň trochu zajímá o znamení.

18.02.2012 5 z 5

Memento Memento Radek John

Na tuhle knížku asi jen tak nezapomenu. Knihy s touhle tématikou opravdu moc nemusím, tak co mě to tenkrát popadlo abych si ji na tom veletrhu knih koupila? Nejspíš z čiré zvědavosti, ale nelituji toho, ba naopak! Zcela doporučuju.

18.02.2012 4 z 5

Lev, čarodějnice a skříň Lev, čarodějnice a skříň C. S. Lewis (p)

Pro mě nejlepší díl z celé série. Začínala jsem ji číst, pro mě jako neznámou knihu, a zhltla jsem ji za jeden den. Čímž se u mě stala jako první a zatím jedinou knihou, kterou jsem opravdu a doslova přečetla jedním dechem.

18.02.2012 5 z 5