Sluneční znamení přehled

Sluneční znamení https://www.databazeknih.cz/img/books/62_/62918/slunecni-znameni-62918.jpg 5 183 183

Zjistěte, co se opravdu děje ve vašem životě i v životech vašich blízkých! Je váš vyvolený i přes svou tvrdou vizáž citlivka? Chce si vás ta kráska vzít vážně jen pro peníze? Kdy by bylo dobré nechat svou milou pochybovat o vaší věrnosti? Kdy raději držet jazyk za zuby a kdy jít s pravdou a pocity ven? Kdy požádat šéfa o zvýšení platu, dívku o ruku nebo zetě o půjčku? Radu pro správné načasování, které je základem úspěchu, vám nabízí světově známá astroložka Linda Goodmanová, která díky svému studiu slunečních znamení pomohla miliónům čtenářů k lásce, úspěchu a štěstí. Oslňte své přátele vhledem do tajných zákoutí jejich povah! Knížka, vydávaná v reedicích už více než 40 let, je psaná s citlivostí a humorem, jimiž se odlišuje od jiných titulů podobného zaměření.... celý text

Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus Literatura naučná
Vydáno: , Jota
Originální název:

Linda Goodman's Sun Signs , 1968


více info...

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Sluneční znamení. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (43)

Zemlja
24.02.2024 4 z 5

Astrologie mě jako dávná společnice starověké matematiky zajímá, a jak řekl jeden můj známý, kupodivu neastrolog - přece tak obrovská tělesa nemohou být bez vlivu na všechna menší - takže si ráda o ní rozšiřuju obzory. Tuhle knížku mám už dlouho, četla jsem ji, a vracela jsem se k ní docela pravidelně.

heavy66
18.02.2024 5 z 5

Vtipná a trefná kniha, která pozoruhodně přesně definuje typické charakterové vlastnosti pro jednotlivá sluneční znamení. Manželka je Ryba, starší syn Váhy, mladší Panna, a všichni jsme se kupodivu narodili v úterý. Pokud v textu Lindy Goodmanové hledáte shodu, pak to na nás všechny sedí jako ulité. Pokud něco nesedí, je to kvůli ascendentu v nějakém jiném znamení!


ArkAngel
09.01.2024 4 z 5

Sluneční znamení bych se nebál označit za iniciační knihu k astrologii, kdy čtenáři jednoduše a přesto obsáhle podá naprosté základy z této vědy. Kromě klasického rozdělení navíc rozebírá rozdíl mezi muži a ženami, jak se znamení projevuje u dětí nebo v zaměstnání na pozici šéfa i podřízeného. Psané je to navíc velmi čtivě a autorka si dovoluje dělat i vtípky nebo různé narážky.

všechny komentáře

Související novinky (0)

Zatím zde není žádná související novinka.


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.


Kniha Sluneční znamení v seznamech

v Právě čtených5x
v Přečtených273x
ve Čtenářské výzvě2x
v Doporučených20x
v Knihotéce150x
v Chystám se číst48x
v Chci si koupit20x
v dalších seznamech3x

Štítky knihy

horoskopy astrologie zvěrokruh

Autorovy další knížky

Linda Goodman (p)
americká, 1925 - 1995
2011  91%Sluneční znamení
1998  93%Znamení lásky
1999  89%Znamení vztahů
1997  87%Hvězdná znamení