Caithlyn Caithlyn komentáře u knih

Protože tě miluji Protože tě miluji Guillaume Musso

Nemám slov. Báječná kniha se spoustou zvratů. Vzbudí v člověku spoustu pocitů a konec knihy ve vás nechá určitý pocit ještě pár hodin po přečtení :)

04.04.2015 5 z 5

Norské dřevo Norské dřevo Haruki Murakami

Smutná, melancholická, milá knížka, co ve vás vzbudí spousta pocitů a do které se člověk prostě musí zamilovat :)

04.04.2015 5 z 5

Dítě zvané „To“ Dítě zvané „To“ Dave Pelzer

Knížka, která se stane srdeční záležitostí...citíte při ní smutek, vztek, naději a cítite se beznadějně, že Davidovi nemůžete pomoc..jedna z nejlepších knih, jakou jsem kdy četla.

03.03.2014 5 z 5

Vím, o čem mlčím - Heroin, toxíci a konec jako sladké nic Vím, o čem mlčím - Heroin, toxíci a konec jako sladké nic Veronika Pánková

Knižíka, na kterou jsem se těšila..a přišlo zklamání. Chvilkama mě to vážně nebavilo, a osudový příběh slečny mi přišel dětinský. Prostě normální knížka s drogovou tématikou jakých je všude plno..

02.03.2014 3 z 5

Milion malých střípků Milion malých střípků James Frey

Knižka s velkým K na začátku :) Člověk si při čtení příjde jako by všechno prožíval s hlavním hrdinou. :)

02.03.2014 5 z 5

Jizvy a jiný tajemství Jizvy a jiný tajemství Klára Škorpilová

nápad dobrý, ale chtělo se s tím trošku víc pohrát :)

02.01.2014 3 z 5

Dlouhá trnitá cesta z pekla Dlouhá trnitá cesta z pekla Neil Strauss

určitě stojí za přečtení, i když nejste fanoušcí MM :)

02.01.2014 4 z 5

Misery Misery Stephen King

Taková ta knížka, kterou člověk nemůže odložit, protože musí vědět, co se stane dál :)

01.08.2013 5 z 5

Knížka, která snad každému vezme dech. Není to zrovna lehké čtení, a je potřeba se na to soustředit aby se člověk v jednotlivých úsecích neztrácel..ale stojí to za to. Nejvíc smutné na tom je, že se to vážně stalo.

01.08.2013 5 z 5

Bavila mě ve 13, baví mě teď a asi mě bude bavit i ve 30 :))

01.08.2013 4 z 5

Heroinové deníky Heroinové deníky Nikki Sixx (p)

Knížka, kterou můžu číst klidně 20x za sebou a stejně mě pokaždé bude bavit :) Upřímná, úsměvná, smutná, šokující, šílená knížka, která člověka dostane jak slovy tak i svým grafickým zpracováním. A Nikki Sixx má můj velký obdiv!