Caithlyn Caithlyn komentáře u knih

Mámě - Jak mít šťastné miminko a nepicnout se z toho všeho Mámě - Jak mít šťastné miminko a nepicnout se z toho všeho Denisa Písaříková

Krásně napsaná knížka,co uklidní všechny maminky,které se boji,že něco udělají špatně :)

08.11.2020 5 z 5

Nová velká kniha o mateřství Nová velká kniha o mateřství Klára Kaiserová

Pro prvorodičky,jako jsem byla já, skvělý pomocník ????

04.11.2020 5 z 5

Den, kdy jsem se naučil žít Den, kdy jsem se naučil žít Laurent Gounelle

Úžasná kniha plná skvělých myšlenek. Teď jsem ji dočetla a mám chuť ji začít číst zase hned znova :)

16.02.2020 5 z 5

Moudrost a vtip Oscara Wildea Moudrost a vtip Oscara Wildea Oscar Wilde

Wilde je moje srdeční záležitost,takže pro mě je tato kniha citátů taková moje bible :))

Bez jablka Bez jablka Miloš Říha

Skvělý humor :) člověk se zasměje sám nad sebou :).

17.01.2020 4 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Tak skvěle napsána kniha,že jsem při jejím čtení večer, měla husí kůži z toho,že tu nemusím být sama :))

Hana Hana Alena Mornštajnová

Přečtena na jeden nádech. Silný, emotivní příběh.

Polámané panenky Polámané panenky James Carol

Zajímavý děsivý nápad na knihu. Napínavá od začátku do konce.

17.01.2020 4 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Keplera jsem začala číst od pozdějších dílů. Proto možná vrácení se k prvními dílu bylo velké zklamaní. Příběh byl nudnejsi než pozdější díly,a přišel mi strašně zdlouhavý.

17.01.2020 3 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Knihu jsem do ruky vzala plná očekávání. Dělalo mi ze začátku velký problém se začíst ,a nechápala jsem,co na ní všichni mají. Postupne gradovani příběhu a následný nečekaný konec mě ale mile překvapil :)

Velký Gatsby Velký Gatsby Francis Scott Fitzgerald

Jedním slovem srdcovka :)

30.07.2016 5 z 5

Muž, který chtěl být šťastný Muž, který chtěl být šťastný Laurent Gounelle

Po přečtení knížky máte pocit, že jste šťastní :) Určitě stojí za přečtení :)

30.07.2016 5 z 5

Proč muži milují potvory a hodným holkám zůstanou oči pro pláč Proč muži milují potvory a hodným holkám zůstanou oči pro pláč Sherry Argov

pravda pravdoucí :)))

20.03.2016 4 z 5

Eleanor & Park Eleanor & Park Rainbow Rowell

Jedna z nejroztomilejších knížek, co jsem kdy četla :) Neubránila jsem se úsměvu ani slzám :))

08.11.2015 5 z 5

Buzíčci Buzíčci Jan Folný (p)

Knížka přečtená jedním dechem :) Chvíli se u ní člověk usmívá, chvíli je mu smutno a úzko. Nejvíc geniální mi připadá to jak jsou ty povídky propojené :) Klidně bych si to přečetla ještě 3x :)

05.11.2015 5 z 5

Rosemary a její syn Rosemary a její syn Ira Levin

Pro mě docela velké zklamání...

26.05.2015 2 z 5

Tichá holka Tichá holka Torey L. Hayden (p)

Skvělé jak všechny její knížky. Člověk celou dobu čeká na zlom, který pořád nepřichází. A když si uvědomím, že je to příběh podle skutečné události, tak mě opravdu mrazí v zádech.

06.05.2015 5 z 5

Rosemary má děťátko Rosemary má děťátko Ira Levin

Srdeční záležitost :)

17.04.2015 5 z 5

Ještě jsem to já Ještě jsem to já Lisa Genova

Krásný příběh, kdy si člověk uvědomí křehkost života a začne si vážit toho co má. U některých pasáží má člověk slzy v očích, u jiných se usmívá. Realný obraz o tom jak tato nemoc probíhá.

08.04.2015 5 z 5

Dobrý proti severáku Dobrý proti severáku Daniel Glattauer

Oddechovka přečtená na jeden dech :)

04.04.2015 4 z 5