bronulka bronulka komentáře u knih

Ženy na pranýři Ženy na pranýři Naďa Horáková

Tato kniha byla moje první od této autorky a velice se mi líbila. Ze začátku jsem měla problém se zorientovat v množství postav. Určitě si přečtu i další knihy ze série. Vytkla bych akorát korekturu textu, někde se objevují chyby

24.12.2017 5 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Kniha se mi velice líbila. Nejen svým tématem, popisem doby, ale i prolínáním vypravěčů. Určitě doporučuji

01.07.2017

Do tmy Do tmy Anna Bolavá (p)

Musím přiznat, že kniha mě dostala. Vyprávění Vás vtáhne do hlavy hlavní hrdinky, která stojí na "okraji" společnosti. Celou knihu přemýšlíte, jestli je opravdu blázen, nebo blázna z ní dělají všichni okolo. Líbil se mi i "surový" styl vyprávění. Tuto knihu bych klidně zařadila do nejlepších českých knih poslední doby.

31.05.2017 5 z 5

Vertigo Vertigo Patrik Girgle

Knihu mohu jenom doporučit. Mám ráda knihy, které nekončí "pozitivním" způsobem. Učitě se k ní vrátím.

11.10.2016 4 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Marika Šoposká

Kniha pro mě byla zklamáním a naopak musím říct, že Kafe a cigárko je o dost lepší. Na knihu jsem se celkem těšila a když jsem si v ní listovala i v knihkupectví, asi jsem zrovna narazila na "lepší" část. Ze začátku jsem se do čtení doslova musela nutit, ke konci to už bylo lepší, ale chybí mi nějaká "úroveň" příspěvků.

05.10.2016 1 z 5

Pokračovaní příběhů Harryho mě nadchlo. I když jsem zpočátku měla strach, jak se bude číst forma scénáře. Příběh je napsán dobře, okamžitě člověka vtáhne do děje a knihu jsem přečetla jedním dechem.

28.09.2016 5 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Skvěle napsaná kniha. Postavy z povídek a sebe skvěle a nenuceně navazují a celkově celá kniha se dobře čte.

17.09.2016 5 z 5

Létem políbená Létem políbená Lenka Lanczová

Musím přiznat, že jedna z nejlepších knih, které jsem od Lanczové četla.

22.08.2016

O jazýček kratší O jazýček kratší Vivien Rose

Krátká a zajímavá knížka, ale situace s pomstou mi přijde trochu nereálná. První polovina knížky se spíše táhne, až druhá část má trochu větší grády.

22.08.2016 2 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Knihu vřele doporučuji, krásná oddechovka

29.02.2016 5 z 5

Čechy, země zaslíbená Čechy, země zaslíbená Petra Hůlová

Kniha je psána z pohledu Ukrajinky, která do Čech přijde za vidinou lepší životní úrovně. Knihu doporučuji

29.02.2016

Bojíš se, Margito? Bojíš se, Margito? Ivona Březinová

Další díl ze série, mohu jen doporučit

29.02.2016

13. komnata milenek 13. komnata milenek Tomáš Kristl

Kniha mě vůbec nezaujala.

29.07.2012 odpad!