bozena3656 bozena3656 komentáře u knih

Děti noci Děti noci Dan Simmons

Naprosto super čtení a nový pohled na hraběte a jeho příběh. Přečteno skoro jedním dechem. Všem kdo mají rádi tajemno, upíry, napětí a dobrý příběh doporučuji přečíst.

09.04.2024 5 z 5

Zpověď lišáka Zpověď lišáka Jordy Rosenberg

Velice zvláštně pojatý příběh, netradiční, ale rychle se do něj začtete a držíte hlavním hrdinům pěsti až do konce. Doporučuji přečíst

26.03.2024 4 z 5

V zahradě zášti V zahradě zášti Camilla Bruce

Velice zajímavé čtení, kdy získáte určité sympatie k psychopatovi a chápete a dokonce souhlasíte s nějakými jejími činy. Rozhodně stojí za přečtení a trochou zamyšlení.

04.03.2024 4 z 5

Útěk za svobodou Útěk za svobodou Zoje Stage

Děj se vlastně rozjede až v polovině knihy. Potom už vše plyne docela rychle a se spádem. Zajímavě psychologicky postavený záporný hrdina, k němuž je možné vytvořit si nějakou náklonnost.
Zajímavé čtení.

25.02.2024 3 z 5

Loutkové divadlo Loutkové divadlo M.W. Craven

Kniha se velice dobře četla, sice jsem motiv věděla už uprostřed knihy, přesto to nijak neubrako ze zajímavosti a zajímavého vyústění. Vřele doporučuji.

04.02.2024 5 z 5

Škrtič Škrtič Kim Faber

Zase přečteno jedním dechem. Zajímavě zpracované téma a moc mi to bavilo. Doporučuju

28.01.2024 5 z 5

Pekelná síra Pekelná síra Lincoln Child

Zase výborně zkloubené tajemno a ukázáno, že nejhorší že všech satanů a démonů je sám člověk. Super čtivé a moc doporučuju.

28.01.2024 5 z 5

Černá ozvěna Černá ozvěna Michael Connelly

Odehrává se na konci 80. let, bylo příjemné si zavzpomínat, dění je rychlé, přičemž vše postupně logicky vychází na světlo. Příjemné čtení, mohu jen doporučit.

13.01.2024 4 z 5

Osudná plavba Osudná plavba Tom Hindle

Myslím,že je autor je hodně ovlivněn Agatou, ale nic méně příběhem to velice poutavý a rozuzlení velice překvapivé. Stojí za přečtení.

08.01.2024 4 z 5

Milé dítě Milé dítě Romy Hausmann

Velice zajímavě zkombinované psychologické postupy odehrávající se v hlavách klíčových postav a vlastně i řešení celého případů. Vřele doporučuji.

04.01.2024 4 z 5

Ďáblovy dveře Ďáblovy dveře Lee Mountford

Tak trošku mi to přijde "v režii Q. Tarantina". Co nejvíc mrtvých a krve na co nejmenším prostoru. Nicméně dobře čtivé, sic horor, tak velice oddechový.

31.12.2023 3 z 5

Petrova zpověď Petrova zpověď Jeroen Windmeijer

Zajímavě zvolený příběh. Moc hezky se to čte, jen konec je takový nijaký. Přesto vřele doporučuji.

29.12.2023 4 z 5

Pekelné léto Pekelné léto Kim Faber

Pekelné léto je hodně provázané s Tuhou zimou, je to i není pokračování. Zase se to suprově četlo a dá se říct, že tentokrát už to bylo méné realistické. Ale konspirační teorie pěkná.

19.12.2023 4 z 5

Tuhá zima Tuhá zima Kim Faber

Musím říct, že příběh je postaven tak, že jsem měla pocit, že čtu něco, co se právě odehrává. Velice dobře se mi to četlo.

10.12.2023 4 z 5

Elementálové Elementálové Michael McDowell

Rozjezd byl hodně pomalý a na můj vkus se všechno seběhlo rychle v posledních málo kapitolách. Nicméně se kniha četla hezky.

07.12.2023 3 z 5

Tíha lží Tíha lží Emily Carpenter

Dobře se čte, napínavé.

01.12.2023 4 z 5

Hřbitovní tanec Hřbitovní tanec Lincoln Child

Moc dobře se čte, má to punc tajemnosti a už se těším na další knihy s agentem Pendergastem.

28.11.2023 4 z 5

Poslední tah Poslední tah Mary Burton

Super napsaný, přečteno jedním dechem, doporučuji.

19.11.2023 5 z 5

Strážci úmluvy Strážci úmluvy Tom Egeland

Krásně se čte, příběh je poutavý a člověk má pocit, že se vše opravdu odehrálo. Za mě super

18.11.2023 5 z 5

Prokleté kosti Prokleté kosti Bella Ellis (p)

Poutavý příběh, těžší na čtení, zajímavá zápletka

10.11.2023 3 z 5