Petrova zpověď

Evangelium, které nemělo být napsáno. V říjnu 1996 byla při vykopávkách v táboře Matilo u nizozemského Leidenu nalezena bronzová maska. Od samotného začátku se ale spekulovalo o tom, že jde o zástěrku mnohem většího objevu. Profesor archeologie Peter de Haan a mladá studentka historie Judith Cherevová jsou v tu chvíli jediní, kteří znají obsah starověké korespondence, která může otřást základy katolické církve. Se zpovědí svatého Petra mají ale i jiní lidé své vlastní nekalé plány....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/38_/387089/petrova-zpoved-5Ag-387089.jpg 3.76

De bekentenissen van Petrus (2015)

Literatura světová, Thrillery
Vydáno:, XYZ

zuzulka77
22.11.2018

Začátek super, ale od poloviny už to sláblo :(
Musím souhlasit s Lenka_S "Navíc mě velmi zklamal konec, který je vyloženě odbytý."

tiffani1212
10.10.2018

Mám ráda knihy tohohle typu a tak jsem po novince hned sáhla. Vtáhlo mě to do děje a líbila se mi i propracovanost lokalit. Je vidět, že autor zná dobře historii i místa, kde se příběh odehrává.

Lenka_S
21.09.2018

Mám ráda knihy s dávným tajemstvím, takže když jsem se někde dočetla, že je to něco jako Šifra mistra Leonarda, tak jsem po ní ihned sáhla. Nápad úžasný a možná by byl i uvěřitelný, ale autor si s tím moc neporadil. Příběh je nepropracovaný, těžce uvěřitelný a navíc se tam stále objevují "odskoky", které vyloženě ruší. Navíc mě velmi zklamal konec, který je vyloženě odbytý. Nemůžu se zbavit pocitu, že kdyby tento námět zpracoval třeba James Rollinse, Steve Berry, nebo i samotný Dan Brown byl by to bestseller, ale takto kniha zapadne.