Petrova zpověď

od:


KoupitKoupit eknihu

Evangelium, které nemělo být napsáno. V říjnu 1996 byla při vykopávkách v táboře Matilo u nizozemského Leidenu nalezena bronzová maska. Od samotného začátku se ale spekulovalo o tom, že jde o zástěrku mnohem většího objevu. Profesor archeologie Peter de Haan a mladá studentka historie Judith Cherevová jsou v tu chvíli jediní, kteří znají obsah starověké korespondence, která může otřást základy katolické církve. Se zpovědí svatého Petra mají ale i jiní lidé své vlastní nekalé plány....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/38_/387089/petrova-zpoved-5Ag-387089.jpg 42
Orig. název:

De bekentenissen van Petrus (2015)

Žánr:
Literatura světová, Thrillery
Vydáno:, XYZ
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Přidat komentář
tiffani1212
10. října

Mám ráda knihy tohohle typu a tak jsem po novince hned sáhla. Vtáhlo mě to do děje a líbila se mi i propracovanost lokalit. Je vidět, že autor zná dobře historii i místa, kde se příběh odehrává.

Lenka_S
21. září

Mám ráda knihy s dávným tajemstvím, takže když jsem se někde dočetla, že je to něco jako Šifra mistra Leonarda, tak jsem po ní ihned sáhla. Nápad úžasný a možná by byl i uvěřitelný, ale autor si s tím moc neporadil. Příběh je nepropracovaný, těžce uvěřitelný a navíc se tam stále objevují "odskoky", které vyloženě ruší. Navíc mě velmi zklamal konec, který je vyloženě odbytý. Nemůžu se zbavit pocitu, že kdyby tento námět zpracoval třeba James Rollinse, Steve Berry, nebo i samotný Dan Brown byl by to bestseller, ale takto kniha zapadne.

TIP: Máte rádi Databázi knih? Podpořte ji v Křištálové lupě (Zájmové weby) - hlasujte zde.

Autor knihy

Jeroen Windmeijer

Jeroen Windmeijer
nizozemská, 1969

Uživatelé mají knihu

v Právě čtených1x
v Přečtených2x
v Doporučených1x
v Knihotéce5x
v Chystám se číst13x
v Chci si koupit4x