bigben bigben komentáře u knih

Zapadákov Zapadákov Jeffery Deaver

A ještě jednou Kathryn - opět zamotaný příběh s rozřešením na konci knihy...nejenom krimi ale i osobního života

15.12.2023 4 z 5

Tvůj stín Tvůj stín Jeffery Deaver

Další dobrá detektivka s odhalením všeho až na konci:-)

15.12.2023 4 z 5

Jablka ze stromu nepadají Jablka ze stromu nepadají Liane Moriarty

Není to moje první knížka od této autorky, takže tak trochu tuším, co můžu čekat...Všichni mají tajemství a svoje problémy...v podstatě nikdo z rodiny nežil "běžný" život, přišlo mi to až trochu moc...tak aby bylo o čem psát...

18.11.2023 3 z 5

Kříže u cesty Kříže u cesty Jeffery Deaver

Druhý příběh této agenty...myslím, že pokud čtete cokoliv od tohoto autora, nemůže se splést...

18.11.2023 4 z 5

Saturnin Saturnin Zdeněk Jirotka

Znala jsem jenom film, konečně díky výzvě jsem se dostala i ke knížce a dobře jsem udělala. Pobavila mě a jak:-)

18.11.2023 5 z 5

Pavouk Pavouk Lars Kepler

Tahle série mě bavila na začátku, pak moc ne, ale tenhle zatím poslední díl se povedl. Chvílema jsem se bála víc než dost, zamotaný příběh, osobní trable všech hlavních hrdinů, prostě klasika....

18.11.2023 4 z 5

Gazely Gazely Patrik Hartl

Další čtivá knížka od tohoto autora...příběh 3 kamarádek, situace z běžného života kolem nás. U jeho knížek mě nejvíc mrzí to, že už končí. Dalo by se číst pořád dál, příjemný oddych od vlastních starostí:-)

31.10.2023 4 z 5

Nářek drozda Nářek drozda Tim Weaver

Za mě starý dobrý David Raker, několik propojených příběhů, záhada zmizení rozluštěna až ke konci....otevřený konec, těším se na další díl

31.10.2023 5 z 5

Oběť ve stínu Oběť ve stínu John Sandford (p)

Trochu komplikovaný děj, kdy úplně nevyzněla deklarace Indiánů, proč to všechno. A do toho další nesmrtelný hrdina svůdník....a že je dalších dílů požehnaně:-)

31.10.2023 4 z 5

Následky lásky a sexu Následky lásky a sexu Robert Bryndza

Knížka ve stylu Bridget Jones a taky všechno dobře dopadlo, veselé čtení pro dámy:-)

18.10.2023 3 z 5

Ani druhý díl mě moc nepřesvědčil, stále stejné charakteristiky postav, buď zlá nebo hodná...nic mezitím...

15.10.2023 3 z 5

Batoh, medvěd a osm kartonů vodky Batoh, medvěd a osm kartonů vodky Lev Golinkin

Opět kniha do čtenářské výzvy a za mě povedený tip. Netušila jsem, že židé v Rusku byli až tak perzekuováni. Popis jejich rodinné cesty byl napsán poutavě i vtipně. Povedlo se i prolínání do přítomnosti. Jen mi chybělo delší vyprávění o začátcích v USA. Doporučuji:-)

Pátá žena Pátá žena Henning Mankell

U tohoto hlavního vyšetřovatele je vždy nabitý příběh mrtvolami a náročným vyšetřováním. Tady se nedá sáhnout vedle.

Poslední důkaz Poslední důkaz Jeffery Deaver

Těšila jsem se na další díl a rozuzlení pátrání po otcově tajemství a trochu zklámání...zbytečně bylo spleteno několik příběhu dohromady..jedna hlavní linie by naprosto stačila..zase tak dlouhá knížka není

Jedna z nás je mrtvá Jedna z nás je mrtvá Jeneva Rose

Dost podobné Sedmilhářkám Liane Moriarty, postavy trochu slabší a koho zabijí je jasné od začátku...za mě zajímavě uchopený závěr.

Vzpomínky na úhoře Vzpomínky na úhoře Anna Cima

Líbila se mi první kniha od autorky, druhá ještě víc..příběhy všech postav byly vydařené a uvěřitelné a hodně povedený závěr.

Poslední útočiště Poslední útočiště Patricia Cornwell

Tak tenhle díl se mi nelíbil vůbec, jak mám doktorku ráda a její vyšetřování, tak tenhle příběh mě nezaujal.

Petra a Dominik Petra a Dominik Stanislav Rudolf

Kniha do Čtenářské výzvy a vybrána podle názvu...

Sudetský dům: Jaro - léto 1945 Sudetský dům: Jaro - léto 1945 Štěpán Javůrek

Po všech recenzích jsem byla na knížku natěšená, zajímavý námět...soužití dvou rodin..od začátku knihy je dopředu všechno dané..vztah mladých, zlý předseda výboru, Rusové znásilňují, Američani jsou ti hodní...za mě zklamání, ale mám i druhý díl, tak se nechám překvapit

24.08.2023 2 z 5

V troskách tornáda V troskách tornáda Linda Castillo

Jako vždy výborný příběh, jen osobní život hlavní hrdinky je trochu kolísavější a problematický...

20.08.2023 4 z 5