Bíba1968 Bíba1968 komentáře u knih

Tajemství hedvábného vějíře Tajemství hedvábného vějíře Lisa See

Je to moc krásná kniha a vypraví o přísných pravidlech života ve staré Číně a postavení žen v této zemi a tím i spojené tradiční zvyky o deformaci chodidel mladých dívek . Je to opravdu krásná,zajimává i když svým způsobem děsivá kniha,ale zaujala mě tolik že si ji později přečtu znova

Smrtka Smrtka Neal Shusterman

Kniha Smrtka je jedna z knih která stojí za to číst . Téma této knihy je opravdu zajímavé . Určitě doporučuji . Kniha je z řady Fantasy zatím to nejlepší co jsem četla.

18.09.2018

Ztracený symbol Ztracený symbol Dan Brown

Super super super - opět mě tato kniha nezklama . Napínáve od samého začátku a nedalo se nečíst . Doufám že bude brzy další s profeserom Langdonem . Inferno mám již také přečtené takže musím počkat: Ale nevadí mám co číst - jelikož u mě knihy bohužel stojí pořádí až na ně dojde .A to jen proto jelikož je fakt dobrých knih a já nestihám !!!!!!

04.09.2014

Inferno Inferno Dan Brown

super čtení - napínavé již od prvních písmenek a nutilo Vás to pořád číst abyste věděli co bude dál. Takže mohu doporučit

03.12.2013

Čas čarodějnic Čas čarodějnic Deborah Harkness

super super super - už se nemohu dočkat dalšího dílu

18.04.2013

Největší špeky mýho života Největší špeky mýho života India Knight

Tato kniha je klasické čtení pro ženy , je i svým způsobem zábavná ,ale i zároveň pravdivá o tom jak běží normální život normální rodinky a není zde i nouze o překvapení které dojde úplně až na konec knihy.

Stín noci Stín noci Deborah Harkness

Super super super!!!! Už se memohu dočkat třetího dílu.

19.05.2014

Čas čarodějnic Čas čarodějnic Deborah Harkness

Knihu jsem začla číst na doporučení že je bezva. Mám tento druh knih moc ráda a musím říct že i když teprve jsem na začátku ,tak už mě ten začátek zaujal tak že nemohu přestat .Za chvíli má vyjít druhý díl a já a ta osoba která mě knihu doporučila se nemůžem už dočkat. Fakt dobrá četba pro toho kdo má rád tajemno ,čarodejnice a tak dále.

08.02.2013

Nemám celkem co dodat jelikož už je tady plno pozitivních komentářů. Mohu plně souhlasit s tím že kniha je poutavá již od úplného začátku a čte se dost rychle jelikož se člověk nemůže odpoutat od čtení.

19.09.2012

Mrazivý okamžik Mrazivý okamžik Camille Ceder

Je to chytře a elegantně zkonstruovaná krimi .