bezzink bezzink komentáře u knih

Novicka Novicka Lisa Jackson

Lisu Jackson mam nactenou...Necetla jsem zatim jen 2 tituly...kazdopadne tato kniha me moc nezaujala...je to sice klasika od Lisy, co se tyce stylu psani a napinavosti, trochu te romantiky, ale zkratka se mi nelibilo tema..bylo tam na me az moc jeptisek :D ale melo to zajimavy konec ( jako vzdy) a jeste zajimavejsi epilog, ten me potesil, rekla bych, nejvic z cele knihy :D

13.07.2013 3 z 5

Hořící měsíc Hořící měsíc Jo Watson

I romantarna muze byt kvalitni, mit solidni uveritelny pribeh a hlavu a patu. Tady za me bohuzel neee.

29.11.2022 2 z 5

Tajné deníky slečny Mirandy Cheeverové Tajné deníky slečny Mirandy Cheeverové Julia Quinn

Za me hodne slaboucke. Miranda mi vadila, jak si vynucovala lasku. Vadilo mi, jak bylo neustale omilano, ze neni dostatecne pekna. Ze si Turner uvedomil az buhvi kdy, ze se mu vlastne libi, prislo mi to cele na silu.

13.03.2022 2 z 5

Boháč z Park Avenue Boháč z Park Avenue Vi Keeland

Takovy prumer, ktery neurazi. Zapletka zajimava, zbytek nic moc. Navic Hollisovi jsem skutecne tu lasku vubec neverila. Proste byl fakt divnej. Myslim, ze kazdy se v lasce spalil, ale to neznamena, ze se clovek takhle nemozne uzavre.

12.12.2021 3 z 5

Soukromé životy Soukromé životy Diane Chamberlain

Ranna tvorba Diane je neco trochu jineho nez jeji soucasna tvorba. Je jeste takova neopracovana, opatrna, za me prumerna. Ta soucasna je vice propracovana, vice sokujici, vice hlubsi a samozrejme s o moc lepsim prekladem. Ten preklad me skutecne hodne vadil, nejenom, ze nektere vety nedavaly smysl a byly doslovne prekladany, ale zaroven nepochopim to pocestovani jmen a to jeste jen u nekoho. Jinak pribeh zajimavy, to Diane opravdu umi, za me to ale nebylo ono. Ac Diane zboznuju, musim dat prumer.

18.04.2021 3 z 5

Zapomenuté vzpomínky Zapomenuté vzpomínky Diane Chamberlain

(SPOILER) Moje oblibena spisovatelka a dalsi kniha starsiho vydani ukoristena v antikvariatu. Pribeh to byl pekny a za me vysoce uveritelny. Muzu potvrdit z vlastni zkusenosti, ze potlaceni negativnich vzpominek z detstvi neni nemozne.
Kazdopadne jsem nepochopila (jako i ostatni komentujici) Clairin vztah k Randymu. Bere ho jako bratra a spi s nim? Trochu mimo. Nejak se v tom placala a to me fakt nebavilo. Proto jen 3 hvezdy. Diane to umi o moc lip.

18.03.2021 3 z 5

Strážkyně majáku Strážkyně majáku Diane Chamberlain

Moc pekne cteni. Pravda, preklad mohl byt krapet lepsi, ale neda se nic delat. Jsem moc rada, ze jsem celou trilogii sehnala a tesim se na dalsi dily. 5 hvezd dat nemuzu, je videt, ze Diane se za tech bezmala 30 let vypsala a jeji soucasna dila jsou nekde jinde.

07.01.2021 4 z 5

Ve stínu cypřišů Ve stínu cypřišů Diane Chamberlain

Pro me zatim nejmene zazivna kniha od Diane. Zacinam uz trochu chapat ten Dianin styl, kdy rozkryva jedno tajemstvi za druhym a zatim to nikdy nebylo moc predvidatelne a hlavne to gradovalo po kouskach az do finalniho odhaleni. Clovek si mohl lamat hlavu a postupne se snazit ty jednotlive kousky sestavovat. Tady ale jsem to zasadni tajemstvi rozklicovala uz na zacatku. Bylo to uplne nasnade. Plus zadna gradace se nekonala. Az v zaveru knihy nam byl predlozen odhalujici pribeh.
Ale ctive to bylo opet dost, behem 2 dnu bylo po vsem. Takze urcite spatna kniha to vubec neni, jen pro me to nebylo moc napinave a prekvapujici.

12.08.2020 3 z 5

Smrtící nahota Smrtící nahota J. D. Robb (p)

Prumerna detektivka. Nekdo muze brat ty prvky budoucnosti jako pridanou hodnotu, me to ale moc neuchvatilo.

20.07.2020 3 z 5

Oddelené postele Oddelené postele La Vyrle Spencer

Toto me uplne minulo...Vubec mi nedavalo smysl jednani postav...Bohuzel

12.08.2017 2 z 5

Splněný sen Splněný sen Susan Elizabeth Phillips

Tentokrat jen 3 hvezdy. Prislo mi to uz az moc slunickove. Hlavne ten zaver.

26.02.2017 3 z 5

Slova paprsků Slova paprsků Brandon Sanderson

Opet jsem se bavila a byla to jizda. Musim ale dat 4 hvezdicky, protoze me tuze moc nebavily casti o Salanine minulosti s bratry a otcem. Vzdy, kdyz jsem otocila stranku a tam byla nova kapitola s podnadpisem - 6,5 atd let zpatky, strasne me to otravilo. Chapu, ze tyto casti je treba si usporadat aby byla pochopena povaha a ciny te ktere postavy, ale zkratka ja bych se spokojila jen s pritomnosti. :)
Kazdopadne jinak me tato saga kompletne pohltila a absolutne si neumim predstavit, jak to budu ted dalsich par let prezivat, kdyz budu muset vzdy 2 nebo 3 roky nejmene!!!! cekat na dalsi dil!!!

06.11.2016 4 z 5

Pod australským sluncem Pod australským sluncem Candice Proctor

Hodne cervena cervena knihovna, obcas az prilis na muj vkus, ale tak zena si obcas rada pocte o takovehle spalujici romantice, ze? :) Takze do ubrecene Anglie mi to to slunce prineslo a to se pocita!

09.07.2016

Všechno mi řekni Všechno mi řekni Lisa Jackson

No je pravda, ze to mohlo byt lepsi...Ale na druhou stranu, clovek, ktery by se s touto autorkou seznamil prave pres tuto knihu, muze byt z toho na vetvi...Pro me uz je to takovy standard, ktery ctu jednim dechem a kdy presne vim, zda se mam o hrdiny bat nebo zda rozuzleni bude prekombinovane ci ne...

31.12.2014 4 z 5

Carte Blanche Carte Blanche Jeffery Deaver

Ach jo..tohle bylo ale utrpeni..poprve, co me mrzelo, ze jsem si koupila Deavera...na to jak ho zeru a zboznuju, tak tohle teda nebyl muj salek caje...nedocetla jsem ani do pulky, obrovske zklamani..ale proti gustu...je fakt, ze bonda nemusim obecne...

13.07.2013

Lovec Lovec Jeffery Deaver

Lovec me dostal..:) i pres to, ze J.D. pise sablonovite a jeho zvraty na posledni chvili uz kazdy ocekava, vzdy bude moji srdcovkou :)

13.07.2013 5 z 5