beruskanini beruskanini komentáře u knih

Dcera Dcera Kiera Cass

Mám přečteno po druhé a myslím, že odsuzování Eadlyn není tak úplně oprávněné. Jo, sice díky jejímu chování není hrdinkou, do které se každý vcítí, ale když se nad tím zamyslíte tak ona nemůže za to jaká je. Protože její zděděná divoká povaha a sebevědomí po Americe se prostě pře s výchovou a tlakem celý její život. Od malička ji učili, aby si rázně stála za svými názory, byla nečitelná a dávala si pozor na své soukromí před novináři a veřejností. Potom tlak vivinutý na to, aby správně vystupovala, uměla jednat s politiky atd. Pak čekáte, že to bude otevřená a nebude ostražitá, podezíravá a nebude se bát zamilovat?? No to je můj názor na tu stovku špatných komentářu na Eadlyn. Tato kniha má nějaké mouchy, ale ona to není.
Mimochodem co se týče hodnocení knihy tak myslím, že tím, že je vyprávěná z druhé strany je to v některých věcech zajímavější než předchozí selekce. Jako třeba že od první věty nevíte kdo to vyhraje, ale můžete fandit a doufat, že to bude ten váš. To ale, nemá být myšleno špatně k první sérii i když jste věděli, že to bude America tak jste tajili dech když se s Maxonem přela a když ji na konci chtěl odmítnout.

24.02.2017 4 z 5

Malíř vzpomínek Malíř vzpomínek Gwendolyn Womack

Můj dojem po přečtení byl DOKONALOST sama. Podobné knihy mě lákají a tahle se mi obzvlášť líbila. Sice byl začátek trochu pomalejší, ale potom vás příběh úplně pohltí a vy jen chcete, aby nikdy neskončil.

02.02.2017 5 z 5

Eragon Eragon Christopher Paolini

včera jsem viděla film a byla to NAPROSTÁ HRŮZA knize to nesahalo ani po kotníky teda kdybych byla scénárista já vypadalo by to úplně jinak.

24.01.2016 5 z 5

100 přání 100 přání Erica Bertelegni

knížka se mi moc líbila hlavně to prostředí mého oblíbeného města a hlavní hrdinka knihomolka.opravdu mě to nadchlo ale nemyslíte neměla by být obálka fialková????

15.01.2016 5 z 5

Vlk samotář Vlk samotář Jodi Picoult

Dlouho jsem se odhodlávala k přečtení, protože recenze ke knihám této autorky mě nikdy moc nezaujmou. Ale přece jenom se mi Vlk samotář postavil do cesty a po přečtení jsem měla opravdu zájem o vlky.Tyto pasáže byly právě to co mě uknihy drželo -tím pádem jsem přečetla jedním dechem. Líbilo se mi taky, že jednotlivé kapitoly byly pokaždé z pohledu někoho jiného a , že z knih Jodi Picoultové se toho na určité téma pokaždé hodně dozvím, teda zatím ze dvou přečtených knížek mám takový dojem.

27.10.2016 4 z 5

Moje sestra Jodie Moje sestra Jodie Jacqueline Wilson

Četla jsem to tak před půl rokem možná dýl, ale nemůžu na tuhle knihu zapomenout. Mám od J.W. přečtené téměř všechno a myslím, že tahle byly jedna z nejlepších a mých nejoblíbenějších. Taky, že byla první u které jsem brečela. :)

27.06.2016 5 z 5

Nové začátky Nové začátky Victoria Schwab

Moc pěkná knížka, některé části mě opravdu dojaly. A věřím, že každý má svého anděla strážného, který mu pomůže najít sama sebe a užít si život. :)

14.05.2016 5 z 5

Strom ztracených vzpomínek Strom ztracených vzpomínek Sahar Delijani

Pěkná obálka, ale nevím jestli si mám přečíst.

29.11.2016

Srdce ze zmrzliny Srdce ze zmrzliny Cathy Cassidy

Na knížku jsem se těšila. má povzbudivou obálku a ty osrdíčkované kapitoly :). Ale bohužel mně dost sklamala. Byla hrozně deprimující a stále se řešil problém s mámou. Navíc mi konec přišel hrozně useknutý žádné pokračování o tom co se stalo se závislostí její mámy ani jak to dopadlo s Kevinem Cartrem. jediné pozitivní je asi jenom originální námět, někteří docela vtipní členové rodiny a usmíření s Kristýnou.

01.07.2016 2 z 5

Hvězdička Hvězdička Jacqueline Wilson

Evča987:Jo jsou! -vzdušné zámky je první díl série tam je Hetty malá a poprvé zajde do cirkusu
- ve třetím dílu za hlasem srdce se Hetty setká s Elvírou a rozhodne se dát k cirkusu -a v Hvězdičce už v cirkusu vystupuje i s Elvírou jen je to zaměřené na ni a ne na Hetty- ,,Esmeraldu Starovou´´

13.05.2016

Příběhy nepohádkový budoucnosti Příběhy nepohádkový budoucnosti Rachel Renée Russell

mě se teda líbila, byla to sranda.

16.12.2015 5 z 5

Všem klukům, které jsem milovala Všem klukům, které jsem milovala Jenny Han

druhý díl bude

16.12.2015

Tance nág Tance nág Renata Štulcová

nej kniha já fantazymaniak jsem!

30.11.2015 5 z 5