Bekerče Bekerče komentáře u knih

Inheritance Inheritance Christopher Paolini

Konec mě zklamal.

17.11.2017 4 z 5

Jasně, uznávám, nedá se to srovnávat s předchozími díly, ale s tím já ani nepočítala. Po dlouhé době opět návrat do kouzelnického světa? Proč ne! A líbilo se mi to :)

Nejlepší!

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Doporučuji! Uchvátilo mě to hlavně svou originalitou!

Klíč Klíč Marianne Curley

Už je to nějakou dobu, co jsem to četla. Celá série byla fantastická, jedna z mých nejoblíbenějších! Konec jsem nesla těžce, ale o to víc se pro mě tato série stala unikátnější.

Sanctum Sanctum Markus Heitz

Nevím, nedočetla jsem. Nějak mě to přestalo bavit...

17.11.2017 2 z 5

Dlouhý pochod Dlouhý pochod Richard Bachman (p)

Velmi zvláštní kniha...

17.11.2017 3 z 5

Zelená jako smaragd Zelená jako smaragd Kerstin Gier

Super série. Škoda jen, že to bylo trošku předvídatelné. Nicméně to nic nemění na tom, že přečtení stálo za to! :)

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Bylo to fajn. Je to sice mířeno pro mladší generaci, ale pohltilo mě to, za což jsem ráda! :)

Fenomén Fenomén Marie Lu

Wow... to se četlo jedna báseň! Akorát konec mi docela trhal srdce. :-( Jsem zvědavá na další díl!

Legenda Legenda Marie Lu

Po dlouhé době kniha, kterou pravdu totálně žeru! Jak já miluju, když mě kniha naprosto pohltí a já úplně zapomenu na skutečný okolní svět!

Vražedná pomsta Vražedná pomsta Suzanne Collins

Tenhle díl se mi líbil asi z celé série nejvíce! :) Maximálně doporučuji! :)