Sanctum

2. kniha série Ritus. Pokračování knihy Ritus. Touto knihou jsou ukončeny osudy všech hrdinů. Bůh potřebuje démona, aby vypátral ďábla. Řím, Věčné město, ukrývá prastará tajemství. Sem vedou stopy spiknutí, v jehož středu stojí Eric von Kastell, lovec vlkodlaků. Neustále naráží na odkaz ženy, která v 18. století bojovala o život: Gregorie, abatyše jednoho ze znesvěcených klášterů. Eric a Gregorie jsou nerozlučně spojeni nejposvátnější látkou na zemi. Sanctum může způsobit zázraky – nebo přinést smrt. Přeložil Zdeněk Sladovník....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/383/sanctum.jpg 4.2154

Ritus 2.

Horory, Romány, Fantasy

Vydáno: , Fantom Print

Sanctum, 2006

Kniha Sanctum

kapitan9556

Oba dva díly jsou mega parádní. Hodně dlouho jsem se do knih takhle nezažral. PAN historik, PAN spisovatel!!!

Luigi1
28.05.2020

Opět výborné

Agrim
09.06.2019

Pecka.

Ryorka
28.09.2018

tak jestliže první díl byl jako jízda na tripu, tak tento je pomalé, zmatené probouzení se do pořádné kocoviny. celá dějová linka se vznikem sesterstva a církevní pletichy mi přišly strašně nudné a hlavně hloupé ? naivní ? nevím. a moc se nevytáhla ani linka s Ericem. u mě tedy Sanctum nezabodovalo.

vlkcz
24.09.2018

Konečně se potkají obě dějové linie. Ale celkově je v celé knize tolik nelogičností (a to i s přihlédnutím k žánru), že už mě to ke konci skoro vůbec nebavilo.

Elfinka_
17.07.2018

Bavila mě o dost víc, než první díl, ačkoli první jsem také slupla relativně rychle. Více dějových linií, propletených vztahů, postav. Osudy některých hlavních postav posilují kvalitu díla. Konec mi přišel trochu rychle naservírovaný, na všech frontách najednou a náhle konec. Ale možná to bylo tím, že jsem do té doby byla strhnutá příběhem. A je fakt, že jeden příběh nemůže vymýtit všechny vlkodlaky ze světa :-)

Niraya
13.02.2018

Sanctum mne trochu zklamalo ale i tak byl příběh smysluplný a hezký.

Syny007
03.12.2017

Knihu jsem nedočetl.Pomalejší a nudnější děj než v prvním díle.