Koupit knihy

Markus Heitz

německá, 1971

Nahrávám...
TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 27 knih

Komentáře (6)

whiolet
01.12.2016

Můj další oblíbený autor, jeho knihy přímo hltám a jako nedočkavé díte v cukrárně čekám kdy se mi do rukou dostane zase něco od tohoto skvělého autora

Skupa
14.10.2016

Markus Heitz mě velice nadchnul píše skvěle !!!!Nebo ještě líp :-)

Slooki
08.03.2015

Markus Heitz, píše opravdu Fantasy. No fakt nekecám!!

wirtr
28.07.2014

Miluji knihy tohoto autora, jsou opravdu čtivé, nabyté dějem a úžasně promyšlené. Velmi se mi líbilo u knih jako například Ritus nebo Jidášovy děti, že jsou založeny na událostech z historie, a že jsou v těchto knihách 2 dějové linie, které spolu souvisí.

Nelishka
24.02.2014

Autorova tvorba je pro mě opravdu skvělým zážitkem.
Jeho knihy jsou čtivé, zábavné a chytlavé. Při první četbě Trpaslíků jsem podlehla autorovi a celý sérii jeho knih.

DRW
03.04.2012

Fantom Print, ostravské nakladatelství, které má Heitze, přineslo na trh opravdu skvělé knihy. Jeho Trpaslíci patří k tomu nejlepšímu, co na německém trhu můžeme najít. A v době po Tolkienova Pánu prstenů, je tato série skvělým nástupcem. Samozřejmě nemůžu opomenout Sanctum a Ritus, založené na staré francouzské pověsti o vlkodlacích z období vlády Ludvíka XIV. A samozřejmě se těším i na skvělý překlad Mocnosti ohně (Die Mächte des Feuers) a Dračího císaře (Drachenkaiser) nebo Jidášovy děti (Kinder des Judas) či snad Krvavá brána (Blutportale), které má dcera doma jen v němčině. Tak se těším na skvělé překlady Zdeňka Sladovíka.