bedkniha bedkniha komentáře u knih

Chobotnice Chobotnice Lubomír Černík

Tuto knihu jsem si vybrala do ČV, téma č. 5. Měla jsem strach, že mě to nebude bavit, ale byla jsem překvapena, četlo se to moc pěkně i když příběh byl moc smutný. Pan Černík byl autentická osoba a opravdu byl herec.

09.04.2023 4 z 5

Vetřelec Vetřelec Kristýna Trpková

Autorku mám v "Oblíbených" hned po první knize Stvůra. Kniha Vetřelec byla nejlepší, ale škoda, že asi už žádné pokračování nebude. Tak doufám, že spisovatelka zapracuje na nějaké další sérii.

09.04.2023 5 z 5

Klekánice Klekánice Tereza Bartošová

Na Klekánici jsem se těšila a nezklamala. Doufám, že Vodník bude také tak napínavý a překvapivý. Autorka už je v sekci "Oblíbený".

09.04.2023 5 z 5

Prázdniny na Jadranu Prázdniny na Jadranu Zofia Posmysz

Kniha měla 197 stran, ale bylo husté řádkování skoro bez odstavců, takže současné vydání by možná mělo o 100 stran víc. Kniha měla pouze 4 kapitoly a mě se líbila pouze jedna kapitola - třetí.

22.03.2023 2 z 5

Žluté rukavice Žluté rukavice Helle Stangerup

Přečteno v rámci čtenářské výzvy 2023 ( kniha, kterou nebudete číst poprvé ). Naposled jsem jí četla v létě roku 2011 ( to bylo podruhé ) a byla jsem překvapena, že jsem si už nepamatovala vraha, což bylo dobré, protože jsem knihu prožívala, jako bych jí četla poprvé a tím pádem mě opět velmi bavila. SUPER čtení !!!

11.03.2023 5 z 5

Pocit hanby Pocit hanby Linda Castillo

Po roce a půl jsem se konečně dostala k dalšímu dílu od Lindy Castillo. Tenhle díl byl opravdu SUPER. Také jsem po roce a půl zjistila , jak se knihy této spisovatelky nádherně čtou. A přitom jsem četla knihy, na které jsem se těšila a byly také super, ale Castillo je jen jedna. Vrhám se na další díl :-)

14.02.2023 5 z 5

Skandální tajemství Skandální tajemství Laura van Wormer

Tak tahle kniha nebyla tak akční jako Ostře sledovaná, ale protože se se v ní psalo o postavách z již jmenované knihy, byla jsem zvědavá, co se o nich ještě dozvím. Zkusím ještě jednu knihu od této spisovatelky, pokud jí seženu :-)

01.01.2023 4 z 5

Ostře sledovaná Ostře sledovaná Laura van Wormer

Vůbec jsem netušila, že je to Harlequinka, protože to byl parádní thriller, podobné jako od
Alex Kava, Sharon Sala, Erici Spindler nebo Nora Roberts. Mě se to moc líbilo, té romantiky tam bylo opravdu málo. No a jdu na další knihu od této autorky.

18.12.2022 5 z 5

To To Stephen King

Po dvou měsících přečteno !!!....málo času nebo nezáživnost. Mám stejný názor jako Tereza137. Kniha se mi začala líbit asi od strany 650. Nevadí mi knihy o hodně stránkách, ba naopak, ( poslední dobou si pořizuji knihy, které mají 500 a více stran ) ale musí mě to bavit.

09.11.2022 3 z 5

Čtenářskou výzvu 2022 mám už splněnou a nedalo mi to a diář jsem si koupila až nyní, zde na databázi, a dnes došel. Líbí se mi a ztotožňuji se s příspěvkem od Skeeve, mám ho jako suvenýr.

01.09.2022

Hospodyně Hospodyně Natalie Barelli

Původně jsem chtěla dát 3*, protože 3,5* nejde, ale ten konec to vytáhl na 4*.

02.06.2022 4 z 5

Pianistka Pianistka Elfriede Jelinek

Po dvou dnech jsem se dostala na stranu 38 a s knihou končím. To se nedá číst...Já vydržím hodně, ale toto ne!!!

23.05.2022

Útěk z hor Útěk z hor Bronwyn Williams (p)

Knihu jsem měla doma a vybrala si jí kvůli čtenářské výzvě. Moc se mi do ní nechtělo, ale byla jsem překvapená....nebyla to taková slaďárna, byla dost akční, líbila se mi.

03.04.2022 5 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

No já nevím, mě se první díl líbil víc než tento, ale přečtu si všechny díly :-)

26.03.2022 4 z 5

15.02.2022 3 z 5

Vrah byl můj blízký Vrah byl můj blízký Martin Benedikt

Skvělé kriminální případy

15.02.2022 4 z 5

Amnestie pro vlka a další kriminální příběhy Amnestie pro vlka a další kriminální příběhy * antologie

Mě se to líbilo

A žena náhle zmizí A žena náhle zmizí Jiří Dokský

Hezky napsané oddechové příběhy

Vzplanutí Vzplanutí Jiří Březina

Zatím nejlepší kniha tohoto autora. Původně jsem měla knihu Polednice jako nejlepší, ale tato kniha jí předčila. Nyní čtu Mizení, tak jsem zvědavá, na jaké místo se dostane.

25.01.2022 5 z 5