barcc85 barcc85 komentáře u knih

Uzdrav své tělo A-Z Uzdrav své tělo A-Z Louise L. Hay

Inspirativní přístup a pohled na řešení řady zdravotních problémů a potencionálních spouštěčů.
Doporočuji, pro zamyšlení či pro řízení se tímto postojem léčení :)

Miluj svůj život Miluj svůj život Louise L. Hay

Moje malá forma bible :) - doporučuji byť jen k zamyšlení nad podstatou a přijímáním životních skutečností.

03.02.2013 5 z 5

Člověk bez osudu Člověk bez osudu Imre Kertész

Vřele doporučuji ....pohled na život 15letého chlapce v koncentračním táboře, poskytuje "naivní" pohled na vnímání veškerého příkoří, kterého bylo na lidech dopouštěno.
Čtivé, poučné, ze života...

02.01.2013 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Knihu jsem přečetla , ale rozhodně nepovažuji za trhák. Doporučuji u knihy příliš nepřemýšlet.

02.01.2013 2 z 5

Neobyčejná přátelství v přírodě Neobyčejná přátelství v přírodě Emilia Dziubak

Jako vždy překrásné ilustrace...a plno zajímavých informací o kterých jsem doposud neměla tušení.

Možná někdo namítne ze kniha je encyklopedii....a tudíž je pro starší, přesto doporučuji všem. 3 lety synek ji miluje...umí již převyprávět různá zvířecí spojenectví a tolik legrace při předvádění,jak to mezi zvířaty funguje, už jsme si dlouho neužili.

01.05.2021 5 z 5

Sbírka pohádek pro 5leté děti Sbírka pohádek pro 5leté děti kolektiv autorů

Mám doma vášnivého čtenáře...pozorně poslouchá i v necelých 4 letech. Pohádky pěkné, ilustrace ještě hezčí :).

02.05.2019 4 z 5

Malý princ (převyprávění) Malý princ (převyprávění) Agnes de Lestrade

Překrásné ilustrace a malý princ v podání pro ty nejmenší....vřele doporučuji.

02.05.2019 5 z 5

Lali cvičí jógu Lali cvičí jógu Hana Luhanová

A balanc zkoušíme všude!!!...Ať je nám 1, 3 nebo 34 let :).
Synek knihu miluje.

24.04.2019 5 z 5

Než jsi přišel na svět Než jsi přišel na svět Howard Schwartz

Milé... Takove pohlazeni 'pro duši' ❤️

12.01.2019 5 z 5

Louskáček Louskáček Rachel Elliot

Krásné ilustrace, milý příběh... pro děti jako stvořené.

19.06.2018 5 z 5

Řeka Řeka Alessandro Sanna

Nádherné snové ilustrace

18.07.2017 5 z 5

Dobrodružství pavouka Čendy Dobrodružství pavouka Čendy Pavel Čech

Miluje ji syn, miluje ji maminka.... milujeme obrázky, milujeme příběh. Co více si přát :)?

26.06.2017 5 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Naprosto oddychové čtení o obyčejnostech našich životů a všedních dní.

17.06.2017 4 z 5

Bohužel - knihu jsem nedočetla do konce ...a to jsem si jí běžela koupit hned v den vydání,jelikož první díla autora, pro mě byly naprosto skvělé.

23.10.2016 2 z 5

Kuchařka ze Svatojánu 2 - Zahrada na talíři Kuchařka ze Svatojánu 2 - Zahrada na talíři Eva Francová

Zajímavé recepty, první odzkoušen a výtečný. Doporučuji všem co mají rádi zeleninu na různé způsoby...a to nejsem vegan ani vegetarián :)

16.10.2015 5 z 5

Rozum a cit Rozum a cit Jane Austen

Začetla jsem se až kolem 150 strany - kniha není špatná, je to klasika, ale celkově na mě oproti jiným dílům Jane Austenové působila dost nudně.
Doporučuji však všem milovníkům staré anglie.

02.04.2013 3 z 5

Chlapec v pásikavom pyžame Chlapec v pásikavom pyžame John Boyne

Smutné říkat úchvatné nad podstatou tohoto příběhu, ale pojetí úchvatné zkrátka bylo ...Pojetí války a kompromisu židé x nacisté z pohledu dítětě, je odlišnou literání zkušeností válečné tématiky.
Doporučuji - těmto tématou ne nadarmo se vyhýbat.

29.03.2013 5 z 5

První pyramida: 2. Imhotepovo svaté město První pyramida: 2. Imhotepovo svaté město Bernard Simonay

Pro milovníky Egyptských dějin vřele doporučuji. Poutavý příběh, četlo se samo :)

29.03.2013 4 z 5

První pyramida: 1. Džoserovo mládí První pyramida: 1. Džoserovo mládí Bernard Simonay

Chlapec v pásikavom pyžame Chlapec v pásikavom pyžame John Boyne

Pohled na vnímání válečného života, z pohledu syna německého generála a židovského chlapce....fascinující příběh dětí (9tiletí kluci), jenž se seznámí na na území blízkém a přesto relativně vzdáleném. Místo je děleno plotem (koncentračního tábora), u kterého se chlapci setkávají a diskutují o běžných věcech dětství.....

Naučný, dojemný, čtivý příběh,odhalující kontrasty války z pohledy dětí.

02.01.2013 5 z 5