Malý princ (převyprávění) přehled

Malý princ (převyprávění) https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/403323/bmid_maly-princ-prevypraveni-o0C-403323.png 5 30 30

NA MOTIVY známého příběhu. Neobyčejná obrázková knížka a nadčasový příběh, který vypráví o lásce, přátelství a důležitosti pout. A o tom, jak dospět a neztratit přitom naše dětské já. Agnes de Lestrade a Valeria Docampo, mezinárodně úspěšná autorka a ilustrátorka, znovu procházejí mistrovské dílo Antoina de Saint-Exupéryho a jedinečným a velkolepým způsobem ho PŘEVYPRAVUJÍ. Kniha je určena dětem od 5 let.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Příběhy
Vydáno: , Pikola

Il piccolo principe , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Malý princ (převyprávění). Přihlašte se a napište ho.

VikThor
23.06.2023 5 z 5

Můj první Malý princ. Jako mnohé zde i mne oslovil a při zjištění, že jde pouze o zkrácené převyprávění jsem neváhal a pořídil verzi plnohodnotnou. A rozhodně jsem nebyl zklamán! I tahle krásná kniha dokázala zahřát srdce a podnítit nejednu rozjímací chvilku :-) Jsem rád, že ji mám v knihovně :-)

KubaHanzelin
25.02.2021 4 z 5

Převyprávěný světoznámý příběh pro ty nejmenší s krásnými ilustracemi..jsem ostuda, která si nikdy nepřečetla originál, ale i přesto se mi tato verze líbila. V brzké době se na originál vrhnu:)

peterkovasona
18.10.2019 5 z 5

Ma tohle ani slova nestaci jak.je nádherná

Knižní novinky (11. týden)

10.03.2019

Kniha Malý princ (převyprávění) v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech2x

Malý princ

Agnes de Lestrade
francouzská
2019  94%Malý princ (převyprávění)
2020  88%Dítě, které žilo ve zdi