bara.pavelekova bara.pavelekova komentáře u knih

Hřbitov Hřbitov Ed Warren

Nejprve jsem chtěla knize dát pouze 2 hvězdičky, vůbec jsem se u ní nebála. Horory čtu a tohle mi nepřišlo ani trošku strašidelné. Ale pak jsem si uvědomila, že to, co je tam napsáno, se lidem opravdu stalo..

12.06.2023 4 z 5

Královny hrůzy Královny hrůzy * antologie

Jako už tady někdo napsal, knihu jsem si zakoupila na základě dobrého marketingu slibujícího úžasné hororové povídky. Kniha byla velmi nudná a do hororu to mělo také daleko. Bohužel za mě velké zklamaní.

12.03.2023 1 z 5

Strom lží Strom lží Frances Hardinge

Neměla jsem velká očekávání a byla jsem mile překvapená. Bylo to čtivé a bavil mě originální příběh. Do posledni chvilky jsem nevěděla jak to skončí. Za mě super a rozhodně doporučuji.

05.11.2021 4 z 5

Psí tinder Psí tinder Petra Macková Hrochová

Super oddechové čtení. Knihu jsem dostala jako dárek, je to trošku jiný žánr než čtu normálně takže jsem neměla velká očekávání a byla jsem mile překvapená. Kniha byla napsána velmi poutavě a vtipně. Určitě doporučuji.

08.08.2021 4 z 5

Plavat se žraloky Plavat se žraloky Claire Bidwell Smith

Ze začátku jsem měla problém do knihy se začíst, ale potom už jsem hltala stránku za stránkou. Stalo se mi něco podobného a kniha mě oslovila. Je to velmi smutný a dojemný příběh a je smutné, že si člověk uvědomí co měl, až to ztratí...

16.05.2019 4 z 5

Mona Lisa virus Mona Lisa virus Tibor Rode

Skvělá kniha! hlavně pro fanoušky Dana Browna. Hodně se to podobá jeho stylu.

08.04.2019 4 z 5

Nechci jen snít, chci vzpomínat Nechci jen snít, chci vzpomínat Tereza Heitelová

Opět skvělá kniha :) Jde vidět výrazný posun od prvního dílu. Tahle kniha mě opravdu donutila se zamyslet nad sebou. Vřele doporučuji i těm, kteří autorku neznají z youtube.

12.02.2019 5 z 5

Nechci jen existovat, chci žít Nechci jen existovat, chci žít Terka H (p)

Kniha se četla velmi dobře, donutila mě zamyslet se nad svým životem, co vlastně chci. Rozhodně to nebyla jen další snůška keců jaké mi většinou motivační knihy přijdou. Terka je vážně silná a jedinečná osobnost která otevřela své srdce. Rozhodně má co předat dalším lidem kteří o to budou stát. Bohužel co musím vytknout je hodně přeskakování. Rozvíjí jednu myšlenku ale pak si vzpomene na něco co bylo před tím a vrací se k tomu. Je to trosku nepřehledné a narušuje to malinko příběh. Ale i tak za mě knihu určitě doporučuju :)

25.01.2019 4 z 5

Motýlí křik Motýlí křik Jan Tománek

Kniha mě zaujala už od prvních stránek. Byla prostě úžasná. Všem vřele doporučuji, rozhodně mě velmi příjemně překvapila :) a vlastně i když je to konspirační kniha je v ní spusta věcí které jsou skutečné a ve světě tak fungují..

09.01.2019 5 z 5

Volání netvora Volání netvora Patrick Ness

Velmi krásný a dojemný příběh..

09.10.2018 5 z 5

Dybuk a ďábel Dybuk a ďábel David Jan Novotný

Povídky pěkné, ale spousta náboženských pojmů. Věřím, že spoustě lidí se kniha bude líbit ale můj šálek kávy to není...

11.05.2018 2 z 5

Na knihu jsem se jako velký fanoušek Harryho Pottera velmi těšila, ale byla jsem zklamaná. Jde vidět, že knihu nepsala přímo J. K. R. a myslím si že Harry Potter měl skončit knihou Relikvie Smrti. Ale kniha jako taková se četla dobře ke konci knihy to bylo napínavé, ale prostě od knihy o HP jsem si představovala trošku něco víc.

16.04.2018 2 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

Co na to říct. Poslední díl úplně úchvatné série! Harryho Pottera jsem si zamilovala. J. K. R. má můj velký obdiv. Tak propracovaný fantasy svět se jen tak nenajde. Knihy si v budoucnu přečtu určitě ještě několikrát. ;)

12.04.2018 5 z 5

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

Jako velký fanoušek Harryho Pottera jsem si knihu samozřejmě zamilovala a jsem z ní nadšená i komentáře Albuse Brumbála byli super. Hodnotila jsem však jen čtyřmi hvězdami, protože si myslím, že bajek mohlo být v knize více... :/

12.04.2018

Děti paranoie Děti paranoie Trevor Shane

Začátek mě trošku nudil ale pak jsem se nemohla od knihy odtrhnout. Nečekala jsem že mě to bude takhle bavit. A ten konec.. Silně na mě zapůsobil.

12.04.2018 4 z 5