b.krteckova b.krteckova komentáře u knih

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Kniha se četla velmi svižně, ale konec mi přišel nedotazeny a odflaknuty. Mam pocit, ze tam nebylo vysvětleno, co se stalo s Margaretou??? Proc zemřela?Nebo mi to nějak uniklo?

17.04.2017

Černý řád Černý řád James Rollins (p)

Občas trochu zmatečný děj. Jinak super čtení, jako vždy od Rollinse, ale mezi nejoblíbenější patřit zřejmě nebude.

20.05.2015 4 z 5

Oltář ztraceného ráje Oltář ztraceného ráje James Rollins (p)

Jsem velkým milovníkem zvířat a tak kdykoliv se v knize objeví pes či nějaké jiné zvíře, trnu, zda-li se mu nic nestane....u této knihy to tedy bylo trnutí extrémní, ale jsem moc spokojená s tím, jak to všechno dopadlo :-)...moc pěkná a čtivá kniha. Jako vždy od Rollinse.

24.03.2015 5 z 5

Labyrint: Útěk Labyrint: Útěk James Dashner

Tyhle náměty miluju. V téhle knize mi občas chybělo víc napětí a načasování. Jinak super. Určitě si přečtu i pokračování.

25.02.2015 4 z 5

Rodokmen smrti Rodokmen smrti James Rollins (p)

Musím říct, že tento díl "sigmy" se mi zatím líbil ze všech nejvíc. Napínavé k prasknutí a skvělé téma....a...miluju Kowalského...:-)

25.02.2015 5 z 5

Klíč soudného dne Klíč soudného dne James Rollins (p)

Super!

18.12.2014 5 z 5

Geraldova hra Geraldova hra Stephen King

Občas sice klasicky "Kingovsky" roztahané, ale všechno má svůj smysl a hlavně ke konci je nemožné se od knížky odlepit! :-)

18.12.2014 5 z 5

Da Vinciho kód Da Vinciho kód Dan Brown

Skvělá kniha! Plná skutečných historických údajů a uměleckých děl, nad kterými se člověk musí zamyslet a i se něco přiučí.

09.09.2014 5 z 5

Pusinka Pusinka Karel Žilák

Již jsem četla lepší s touto tématikou.

22.08.2014 3 z 5

Rezistence Rezistence Veronica Roth

Děj super, jen bych hlavní hrdinku dost často nejraději propleskla!...ten její pocit, že na ní stojí celý svět a iracionální jednání v souvislosti s její láskou...ale jinak super...

02.07.2014 5 z 5

Nostradamova proroctví Nostradamova proroctví Mario Reading

Pro mě bohužel takový brak, že jsem ani nepreklenula půlku knihy...bohužel... zajímavé téma, naprosto špatně uchopené:-\\

17.05.2014 1 z 5