B.kaspik B.kaspik komentáře u knih

Na neVěčné časy Na neVěčné časy * antologie

Na knihu jsem narazila náhodou, zaujala mě obálka. No a pak jsem zjistila, že jsou tam vlastně dvě. Začala jsem z té strany kde je kostlivec a chytlo mě to od první povídky! Zábavná směsice různých světů a žánrů pokračovala až na druhou stranu. U každého příběhu mi představivost jela na plné obrátky. A u pár z nich bych z toho základu chtěla číst celou knihu. Konkrétně u Kdo neumí milovat a Tvůj hlas. Více jsem k povídkám napsala konkrétně. Ale můžu rozhodně doporučit.

21.03.2024 5 z 5

Mise Rio Mise Rio Petr Frey

Kniha se mi nelibila hned z nekolika duvodu. Chyby, spatna ctivost textu, postavy jedna jako druha. Na to jak je to kratka knizka, je neskutecne zdlouhava. Taky mi vadilo stridani pohledu postav.

04.09.2023 odpad!

Volanie Kukučky Volanie Kukučky Robert Galbraith (p)

Tak já nevím. První půlka knihy mi přišla skoro až zbytečně dlouhá a vlekla se. Ale nevzdala jsem to a rozhodla se knihu dočíst. Nicméně musím přiznat, že ke konci knihy mě už opravdu ani nezajímalo, kdo je vrah a jak celá kniha dopadne. Snad budou další díly lepší.

26.04.2018 1 z 5

Saturnin se vrací Saturnin se vrací Miroslav Macek

Pokud to člověk nebere jako přímé pokračování Saturnina, pak bude víc než spokojený. Vtipné, čtivé. Bavila jsem se od začátku do konce a knihu jsem zajisté nečetla naposledy. Doporučuji.

05.02.2018 4 z 5

Saturnin Saturnin Zdeněk Jirotka

Prostě nemá chybu. :)

Andělé a démoni Andělé a démoni Dan Brown

Tato kniha je má nejoblíbenější ze všech knih od D. Browna. Napínavá, unikátní, záhadná, tajemná. Prostě geniální.

29.01.2018 5 z 5

Den Trifidů Den Trifidů John Wyndham (p)

Fantastická kniha, která vás chytne od začátku a do konce Vás nepustí. Ráda se k ní vracím. :)

Do vody Do vody Paula Hawkins

Kniha se mi zdála o něco slabší než první díl, nicméně závěr knihy mi to celé vynahradil. Rozhodně je to jedna z lepších knih, která Vás donutí ji celou dočíst co nejdříve.

04.01.2018 4 z 5

Podivné město Podivné město Ransom Riggs

Kniha mě zklamala. První díl byl napínavý a skvěle napsaný, kdežto tento druhý se mi zdál nudný a předvídatelný.

30.11.2017