Na neVěčné časy přehled

Na neVěčné časy
https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/529665/bmid_na-nevecne-casy-659ae2f5529d6.jpg 5 130 130

Ponořte se do světa romantiky a magie. Osm příběhů o druhých šancích, které vám ukáží, kde všude je možné najít svou spřízněnou duši, pravou lásku nebo sílu začít znovu. Poznejte magický realismus, který si ve světě získal tisíce srdcí a v této jedinečné sbírce máte možnost se s ním seznámit i vy. Autorky: Štěpánka Horáková, Rina Vevesi, Martina Holešinská, Júlia Matulová, Marie Domská, Tereza Kadečková, Rosana Zvelebilová, Leandra Sold.... celý text

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Na neVěčné časy. Přihlašte se a napište ho.

Olga.Su
předevčírem 5 z 5

Přečteno v podstatě za den, uvítala bych knihu delší. Zajímavé povídky od českých autorek. Kniha je oboustranná, to se mi moc líbilo. A co mě nadchlo je kombinace reálného světa s nějakou lehkou magií, nebo jednou kouzelnou zákonitostí. To si prostě musíte přečíst, abyste to pochopili. Stojí za to.

Muska119
13.07.2024 5 z 5

Sedlo mi to. Asi až na tu povídku o kočkách se mi líbily všechny. Kniha mohla být delší, nezlobila bych se. Ale dobrá jednohubka.

Nataliereader
10.07.2024 5 z 5

Líbilo se. Pěkné svižné čtení, hezký balanc mezi romantikou a fantasy. Obálka je za mě jedna z nejlepší, co jsem viděla za poslední dobu.

všechny komentáře

Související novinky (1)

Dny v knihkupectví Morisaki, Pavučina lstí a další knižní novinky (7. týden)

11.02.2024

Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Kniha Na neVěčné časy v seznamech

ve Čtenářské výzvě34x