Na neVěčné časy přehled

Na neVěčné časy
https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/529665/bmid_na-nevecne-casy-659ae2f5529d6.jpg 5 159 159

Ponořte se do světa romantiky a magie. Osm příběhů o druhých šancích, které vám ukáží, kde všude je možné najít svou spřízněnou duši, pravou lásku nebo sílu začít znovu. Poznejte magický realismus, který si ve světě získal tisíce srdcí a v této jedinečné sbírce máte možnost se s ním seznámit i vy. Autorky: Štěpánka Horáková, Rina Vevesi, Martina Holešinská, Júlia Matulová, Marie Domská, Tereza Kadečková, Rosana Zvelebilová, Leandra Sold.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Na neVěčné časy. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (72)

Vlasta71
23.09.2024 4 z 5

Kniha obsahuje 8 povídek od 8 autorek.
Některá zaujme víc jiná trošku méně.
Mně se nejvíce líbila Tvůj hlas a Polibek smrti.
Krásná je obálka z jedné strany kostlivec a z druhé krásná dívka

Mialenne
18.09.2024 4 z 5

Kniha s nádhernou obálkou, z jedné strany dívka a z druhé kostlivec. Každá strana obsahuje 4 povídky a velmi mne překvapilo, jak jsou autoři na pár stránkách schopni vytvořit nový fungující svět.

Začala jsem číst ze strany kostlivce a hned první povídka "Kdo neumí milovat" mne velmi bavila. Je sice trochu "úchylnější", tudíž nesedne každému, ale já bych klidně ocenila delší příběh v tomto světě.
Další povídka "Pět otázek" je na známé téma Chárona, ale přenesená na Kubu do pochybného rodinného podniku. Závěr mě překvapil, ale i pobavil.
Moje ze všech nejoblíbenější povídka Maso a květina byla tak moc rozkošná. Trošku to na mě dýchalo "upírskou nesmrtelností".
"Polibek smrti" mne na téhle straně zaujal nejméně. I přestože jsem milovníkem padlých andělů a ďáblů, takhle povídka ve mně nezanechala nějaký extra dojem.

Z druhé strany pak povídka "Největší talent" měla. zajímavý nápad, jen ten konec byl takový hrrr a moc mě nenadchl.
Druhá byla pak povídka "Tvůj hlas", která se mi z této strany a možná i celé knihy líbila nejvíce. Okamžitě mne přenesla do vánoční nálady, byly tam vtipné poznámky a ten závěr byl takový šok, ale v dobrém. Moc mě to bavilo.
Další byla "Karma", která nebyla špatná, líbila se mi i pointa a celkový systém tohoto světa, jen ta zamilovanost postav mi přišla moc na sílu.
Stejně tak poslední povídka "Na stopě minulosti" mi přišla v romantické lince napjatá, nepřirozená a furt jsem čekala nějaký podraz.

Ronnie68
04.09.2024 4 z 5

Útlá kniha, která obsahuje 4 povídky z jedné strany a 4 povídky z druhé strany... líbily se a četly se skvěle...

Dny v knihkupectví Morisaki, Pavučina lstí a další knižní novinky (7. týden)

11.02.2024

Kniha Na neVěčné časy v seznamech

v Právě čtených4x
v dalších seznamech3x