avalonek avalonek komentáře u knih

Patríš mne Patríš mne Johanna Lindsey

Sice jsem úplně blbá a nepamatuji si na první díl,ale takhle já to mám často.Ale tohle bylo vtipné,romantika,mezi nimi krásná přitažlivost a ten humor byl super.A jako skoro pokaždé od autorky nádherné čtení.Jsem moc ráda,že se mi podařilo získat knihu do své vlastní sbírky

09.10.2022 5 z 5

Láska a jiná slova Láska a jiná slova Christina Lauren

Zajímavé.Chvilkama jsem se nudila,chvilkami jsem chtěla strašně zjistit,co se tedy vlastně stalo.A zjištění co se stalo mi celkem prozradilo chování hlavní hrdinky.A možná jsem to i celkem chápala.Ale zase nevím,jestli bych se ke knize dokázala znovu vrátit.Jednou asi stačilo..

25.09.2022 4 z 5

Šílené výčitky Šílené výčitky Liane Moriarty

Já si teda na knihy od autorky nestěžuju.Vždycky mě úplně dostane konec..Příběh moc pěkný,který vás vyloženě nutí číst,aby jste věděli co se vlastně stalo.A pak vidíte,jak se všechny ty postavy dokáží se vším poprat... Pěkné

15.09.2022 5 z 5

Rytmus, já & Malychin Rytmus, já & Malychin Mariana Zapata

Jako můžu říct,že čtení to bylo opravdu pěkné.Příjemný román pro ženy,já bych tedy uvítala více sbližování.Ale chápu,že když se z někoho stanou přátelé,tak je pak těžké překročit tu hranici.Ale jinak jsem si to fakt užila a hlavně Eliho,bratra hlavní postavy,ty jeho kecy bych klidně poslouchala celý den..Jen tak dál v takovém psaní....

15.09.2022 5 z 5

Už žádné předstírání Už žádné předstírání Vi Keeland

Jsem si jako na začátku říkala,joo,to bude zajímavý,ale čím víc jsem četla,tím víc jsem se nudila a pak už to bylo celkem utrpení.Omlouvám se,ale jsem ráda,že je konec.

23.08.2022 1 z 5

Megapolis Megapolis Miroslav Žamboch

Zajímavý námět, příjemně se to četlo.Já bych si klidně dala i něco delšího..Půjčím si určitě něco dalšího

19.08.2022 4 z 5

Hříšná noc Hříšná noc Elle Kennedy

Takový klasický žánr,potkají se,zapálí se jim lítka,hned na to hupsnou a řeknou si,že to bude jen o sexu,ale o něm to samozřejmě jen není a pak se poznávají a zamilovávají.K Elle se mi to teda moc nehodilo,ale stejně,já mám tyhle knihy ráda.Jednohubka,ale pěkná..

19.08.2022 4 z 5

Kulti Kulti Mariana Zapata

Náhodný výběr v knihovně a bylo to velmi povedený.Fotbalu sice nefandím,ale tohle bylo velmi dobré čtení.Věřím,že sny se můžou splnit a tohle nám to i ukázalo.Sico to byl příběh vymyšlený,ale i život lidem někdy přeje.Moc jsem si to užila.

10.08.2022 5 z 5

Pán se stříbrným lukem Pán se stříbrným lukem David Gemmell

Gemmella jsem si oblíbila,ale tohle mě nějak moc nechytlo.Ale dalším dílům dám určitě šanci,ale zatím u mě vyhrává Druss a jeho pěkně příběhy

05.08.2022 3 z 5

Jax Jax Kristen Callihan

Uvědomění si,že život bez člověka,kterého milujeme by stál za prd,je základ všeho,i kdyby ten čas s ním měl být jen krátký.Těšila jsem se na příběh,co nás v něm zase bude čekat.A bylo to hezké,zajímavé téma.Sama jsem celkem depresivní člověk,ale nebojím se říct si o pomoc,když už to není snesitelné a to uvědomění by mělo být důležité pro každého.Život není jen med,ale hodně záleží,jaký si ho uděláme ..

12.07.2022 5 z 5

Anjel v podsvetí Anjel v podsvetí Juraj Červenák

Jediná detektivka,která mě neskutečně baví.Stein,Barbarič a Jaroš jsou naprosto skvělá trojice různorodých mužů,kteří ale spolu dokáží rozluštit ty nejzapeklitější případy.Každý díl se čte úplně sám,ale tady ten konec snad nemůže být myšlen vážně,doufám,že autor ještě něco dlouhého napíše ..

30.06.2022 5 z 5

Les prízrakov Les prízrakov Juraj Červenák

Zase jsem se vrátila k mému velmi oblíbenému spisovateli.A musím říct,že jsem to tentokrát přečetla šílenou rychlostí,jak to bylo dobrý..Sice nezastávám Steinovu víru a přesvědčení,ale přesto jsem si ho oblíbila a Jaroš,ten mě jako vždy nezklamal svým temným já..Prostě dobré čtení

23.06.2022 5 z 5

Na Vánoce o den více Na Vánoce o den více Christina Lauren

Nemám ráda ani film Na Hromnice o den více a takže ani tohle mě nenadchlo.Nema to žádnou šťávu,žádnou chemii,nadšení,nuda..

06.06.2022 1 z 5

Moje nejoblíbenější jednorázovka Moje nejoblíbenější jednorázovka Christina Lauren

Tak to byla pro mě jednorázovka,a to bylo tak vše

06.06.2022 2 z 5

Meče noci a dne Meče noci a dne David Gemmell

Poslední díl drenajských příběhů a prožila jsem ho s mým nejoblíbenějším hrdinou Drussem a po něm tu byl samozřejmě také Skilgannon.Nádherné zakončení.Moc jsme si to užila a hlavní hrdinové mi zase budou chybět..

28.05.2022 5 z 5

Tajomný oheň Tajomný oheň Johanna Lindsey

Příjemné čtení,jako vždy Lindsey nezklamala.Spokojenost..

28.05.2022 5 z 5

Manažer Manažer Kristen Callihan

Koukám,že jsem po dlouhé době zase narazila na spisovatelku, jejíž knihy jsou opravdu pěkné.Krásný romantický příběh,s humorem a pořádnou přitažlivostí,který mě chytl a nepustil,dokud jsem nedočetla,těším se na další díl..

11.05.2022 5 z 5

Válečníci Válečníci David Gemmell

Přesto,že se vlastně skoro všechny knihy točí pořád okolo podobného děje,já si to vždycky užiju a čtení má pro mě takovou sílu,že mě vždy rozesmutní a prožívám s hlavními hrdiny jejich smutný úděl.

11.05.2022 5 z 5

Pirátska láska Pirátska láska Johanna Lindsey

Zase kniha jen ve slovenštině,ale to tomu vůbec nevadí.Jak už zde bylo řečeno,taky mi vadilo to věčné vykání.Jinak byla kniha jako vždy romantická,vtipná,občas i hlavní hrdinka na presdržku,ale jinak super.Jsem ráda,že jsem se k ní dostala..

29.04.2022 4 z 5

Krištáľový záliv vo Friday Harbore Krištáľový záliv vo Friday Harbore Lisa Kleypas

Konečně se ke mě dostal tenhle díl.Sice ve slovenském jazyce,ale i tak to stálo za to.Bosorky já ráda a krásné konce taky,takže nemám co vytknout .Super

22.04.2022 5 z 5