Krištáľový záliv vo Friday Harbore

Pôvabná mladá dáma Justine Hoffmanová má takmer všetko, čo si v živote priala: slušný majetok, zmysluplnú prácu aj príjemné spolupracovníčky. Chýba jej už len jediné, ale zato najpodstatnejšie – láska. Keď vysvitne, že nevydarený ľúbostný život je dôsledok kúzla, ktoré na ňu uvrhla jej vlastná matka, Justine vezme spravodlivosť do vlastných rúk. Čoskoro jej skríži cestu Jason Black, „génius v tele Adonisa“, vďaka ktorému spozná oheň aj mráz nespútanej vášne, o akej dovtedy mohla len snívať. Všetko však nasvedčuje tomu, že za nádherné chvíle v náručí svojej lásky zaplatí privysoký účet......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/18_/188642/kristalovy-zaliv-vo-friday-harbore-BQl-188642.jpg 4.128

Friday Harbor 3.

Vydáno, Ikar (SK)

The Crystal Cove

Kniha Krištáľový záliv vo Friday Harbore

havrmoni
12.08.2018

Líbilo se mi to,příběh byl takový napínavý,jak to s těmi kouzly nakonec dopadne. Jen už toho bylo nějak moc.

janesy
02.04.2016

Na vydání v češtině jsem nečekala a pustila jsem se do slovenské verze. Milý příběh, první dva díly se mi však líbily více. Tady už podle mého názoru bylo mystična a kouzel trochu moc.