attila1 attila1 komentáře u knih

Je tohle vůbec láska? Je tohle vůbec láska? Ellen Berg

Moje oblíbená autorka i když tuto knížku bych zařadila mezi ty ne až tak povedené.

Ale četlo se to hezky,taková pohodovka.

17.05.2020 3 z 5

Vykrvácet Vykrvácet Michael Robotham

Úžasná knížka, která mě chytla od začátku a už nepustila. Skoro 500 stran uteklo jako voda. Hlavního hrdinu Joa jsem si oblíbila. Knížku určitě doporučuji přečíst.

30.04.2020 5 z 5

Příběhy z olivového ostrova aneb Když na Korfu kvetou mandloně Příběhy z olivového ostrova aneb Když na Korfu kvetou mandloně Pavla Smetanová

Krátké příběhy o Korfu. Odpočinkové čtení.

24.04.2020 3 z 5

Spřízněná duše Spřízněná duše Nicholas Sparks

Po delší době jsem se vrátila k autorovi a dobře jsem udělala. Krásný a dojemný příběh opravdové lásky. Úžasné čtení.

24.04.2020 5 z 5

Pláňava Pláňava Andrea Bednářová

Skutečný příběh z vesničky Čermné. Smutné vyprávění,ale moc hezky se knížka četla. Škoda,že byla tak krátká.

08.04.2020 5 z 5

Matčino vyznání Matčino vyznání Kelly Rimmer

Velmi emotivní kniha, která mě vzala za srdce. Příběh týrané ženy.

06.04.2020 5 z 5

Fimfárum Fimfárum Jan Werich

Moudrost Pana Wericha je neskutečná a tato knížka to dokazuje.

29.03.2020 5 z 5

Temná dcéra Temná dcéra Elena Ferrante

Moje první knížka od autorky a určitě i poslední. Velké zklamání. Hlavní hrdinka mi vadila od samého začátku. Dočetla jsem jen protože jsem čekala nějaký zajímavý konec,který nepřišel.

28.03.2020 2 z 5

Chůva Chůva Gilly Macmillan

Knížka se mi líbila. Dobře se četla jen ubírám jednu hvězdu za konec který nebyl vůbec překvapivý.

16.03.2020 4 z 5

Zrcátko pro Markétu Zrcátko pro Markétu Ivona Březinová

Krátké, hezké, vtipné ...

13.03.2020 4 z 5

Pollyanna Pollyanna Eleanor H. Porter

Krásný optimistický příběh nejen pro děti ...

28.02.2020 5 z 5

Opiju tě rohlíkem Opiju tě rohlíkem Simona Monyová (p)

Po dlouhé době jsem se vrátila k S. Monyove,příjemná odevhovka.

26.02.2020 4 z 5

Svetr ze zbytků: Povídky o síle žít a odvaze vzdorovat osudu Svetr ze zbytků: Povídky o síle žít a odvaze vzdorovat osudu Milena Štráfeldová

Další knížka,která se stala mojí srdeční záležitostí. Úžasné povídky,krásně napsané. Zase jedna z mála knížek u které mi bylo líto, že jsem na konci.

23.02.2020 5 z 5

Tkaničky Tkaničky Domenico Starnone

Velmi emotivní příběh jedné rodiny. Je neuvěřitelné jak nevěra otce a odchod od rodiny poznamená všechny členy rodiny. Kniha je složena ze třech částí. Vyprávění manželky,manžela a dětí.

12.02.2020 5 z 5

Jan Kraus: Můj soukromý buzynes Jan Kraus: Můj soukromý buzynes Jan Kraus

Moc pěkná knížka,hezky se četla. Hodně jsem se nasmála. Zajímavý příběh zajímavého člověka.

11.02.2020 5 z 5

Není přání jako přání Není přání jako přání Alexandra Potter

Jako oddychové čtení celkem fajn. Dobrá myšlenka o tom že ne vždy splněna přání jsou dobrá.

06.02.2020 3 z 5

Bukůvky Bukůvky Táňa Kubátová

Psaní ve stylu dopisů se mi nelíbilo. Déle mi trvalo zorientovat se kdo je kdo a kdo komu píše. Knížka mi přišla zdlouhavá. Za mě průměrné hodnocení.

30.01.2020 3 z 5

Léon a Louise Léon a Louise Alex Capus

Krásný příběh dvou mladých lidí, které odloučila válka. Ale i přes to všechno jeden miloval toho druhého.

15.01.2020 4 z 5

Zlomené srdce Zlomené srdce Tim Weaver

Nakonec jsem se s tím poprala. Přišlo mi to hodně zdlouhavé. Za mě zklamání.

29.12.2019 3 z 5

Akvárium Akvárium David Vann

Úžasná knížka,někdy hodně drsná jindy zas jemná. Cailtin úžasná a statečná slečna.

25.12.2019 5 z 5