Athena Athena komentáře u knih

Nikdy není pozdě Nikdy není pozdě Daniel Gregory Amen

Jsem překvapena, že tutou úžasnou knihu četlo tak málo lidí. Změnila můj pohled na mozek jako orgán a přiměla mě zamyslet se nad tím, co jím (i když nad tím jsem se zamýšlela i před tím) a piju.

05.01.2013 4 z 5

Nemetonburk aneb Alatýrová hora Nemetonburk aneb Alatýrová hora Renata Štulcová

U 3. dílu Nemetonburku ještě není žádný komentář (krom mého). Velice se tomu divím. Alatýrová hora není méněcenná předchozím dílům. Je jen "jiná". Já sama jsem jí přišla na chuť až po opakovaném čtení. Přesto si i Alatýrová hora zaslouží uznání.

10.12.2012 5 z 5

Virus Virus Robert Liparulo

Tahle kniha mi připomíná americký akční film. Samé přestřelky, krev na konci došlo i na výbuchy. Samozřejmě hlavní hrdinové-američané v podstatě zachrání svět. ALE i přes toto všechno je to skvělá knížka plná napětí a drobných nechutností. (a pozor asi v polovině knížky se mi z nosu samovolně spustila krev :D)

25.05.2012 3 z 5

Klíč Klíč Marianne Curley

Nemůžu si pomoct, ale v některých částech to autorka přeháněla. ALE to nic nemění na faktu, že je to úžasná trilogie :D

22.04.2012 5 z 5

Moje krásná sestra Moje krásná sestra Brigitte Blobel

Úžasné, zezačátku jsem si říkala jak se mohli takové upjaté věci stát a jak můžou mít postavy tak zarážející povahu, ale asi od poloviny celý příběh nabral zajímavější a reálnější směr. Ze začátku jsem si říkala: "To bude nízké hodnocení taková slátanina." ale ten konec mě přesvědčil a nakonec dávám o dvě hvězdičky víc, než jsem měla v plánu.

09.03.2012 4 z 5

Santarožská bariéra Santarožská bariéra Frank Herbert

Proč číst tuto knížku? Protože je jiná, není to něco, co už jste četli v trochu jiné podobě. Je to originální nápad, který bere dech. Neváhejte.

08.03.2012 5 z 5

Soví houkání Soví houkání Carl Hiaasen

Dobrá knížka pro děti, ale pokud se rozhodnete podívat se na film, který je podle ní natočený, budete bouchat hlavou o zeď (nedívejte se na něj).

04.02.2012 4 z 5

Učeň lovce duchů Učeň lovce duchů Joseph Delaney

Na to, že jsem čekala nějakou slátaninu, jsem byla příjemně překvapena. Krásný příběh

24.01.2012 5 z 5

... a konec! ... a konec! Katarina Mazetti

Nevím jak ostatním, ale mě tento příběh vzal dech. Celou dobu jsem slyšela Linnein smutný hlas. Možná mi tato kniha učarovala taky proto, že mám ráda Švédsko. Rozhodně všem vřele doporučuji!

22.01.2012 4 z 5

Růže pro Algernon Růže pro Algernon Daniel Keyes

Krásná kniha, ale ze začátku jsem nemohla překousnout špatný pravopis...

06.01.2012 4 z 5

Zákaz vjezdu do ráje Zákaz vjezdu do ráje Jana Štroblová

Podobně hlubokomyslných knih jsem moc nečetla, je vhodná jak pro mládež, tak pro dospělé....

24.12.2011 5 z 5

Zlobiví psi si užijí víc legrace Zlobiví psi si užijí víc legrace John Grogan

Povzbuzující fejetony ze života, které poučí, rozesmějí i rozpláčou.

24.12.2011 5 z 5

Čtvrtý den až navěky Čtvrtý den až navěky Ondřej Neff

Moje první sci-fi knížka. Od těch dob mě sci-fi nepustilo.

14.12.2011 5 z 5

Superstar - Dany, zpívej Superstar - Dany, zpívej Vladimír Vlasák

Vzhledem k tomu že nemám ráda pop music v knihách, nečekala jsem takový zdařilý příběh (a navíc od muže), ale tahle knížka je zajímavá a poutavá doporučuji !

11.12.2011 4 z 5

Vílí křídla Vílí křídla Renata Štulcová

Nenechte se odradit až dětinským obalem je dobrá a více o této knize (o celé sérii) si můžete přečíst na: http://rafaelovaskola.blog.cz/

20.11.2011 5 z 5