... a konec!

... a konec! https://www.databazeknih.cz/img/books/63_/63720/a-konec-63720.jpg 3 18 2

Linnea je docela obyčejná dívka - studuje na gymnáziu a má podobné problémy, jako její spolužačky. Odlišuje se však tím, že měří více než metr osmdesát. Ještěže má stejně "postiženou" kamarádku - ve dvou se to přece táhne líp. Linnea od ní čerpá energii a životní optimismus, jenomže netuší, že přítelkyně pod bezstarostnou maskou ukrývá zlověstné tajemství a velké trápení ...... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Albatros (ČR)

Är slut mellan Gud och mig , 1995

Athena
22.01.2012 4 z 5

Nevím jak ostatním, ale mě tento příběh vzal dech. Celou dobu jsem slyšela Linnein smutný hlas. Možná mi tato kniha učarovala taky proto, že mám ráda Švédsko. Rozhodně všem vřele doporučuji!

Adulina12
29.08.2011 3 z 5

aspon pro mě to byla knížka, která mě sice bavila, ale už sem rozhodně četla i lepší.. je to asi individuální, ale já mam ráda příběhy, kde jsou fakta vysvětlený, což v této knížce není.. je to z pohledu dívky, která přemýšlí o chování své kamarádky a neví co si myslí.. jaké má problémy.. a to všechno už můžete jen domýšlet.. kdo má rád dost otevřené konce, myslím že by se mu mohla tato kniha líbit.. ;)

Katarina Mazetti
švédská, 1944