ariel platto ariel platto komentáře u knih

Slib Slib Lisa Kleypas

Taky bych uvítala s těmahle super hlavníma postavama celý román, ale i tak to bylo moc fajn, na jedno odpoledne strávené v termálních lázních na lehátku. Vše bylo jak v rychlíku a přesto nechyběla i skvělá erotika, kterou L.K. umí ;-)

29.03.2019 5 z 5

Prodané panenství Prodané panenství Louise Allen

Tak tady jsem při výběru knihy šlápla vedle...

25.03.2019 1 z 5

Dobrou s kobrou aneb Třicet legrácek před usnutím Dobrou s kobrou aneb Třicet legrácek před usnutím Terry Jones

Tak synovi se líbila snad jen jedna pohádka. Mně dvě...

25.03.2019 1 z 5

Náhodný hřích Náhodný hřích Susan Johnson

Vůbec se mi do knihy nechtělo. Tuto autorku už nečtu, protože její nekonečné rozhovory mezi milenci při předehře mi lezou na nervy a při celonočním milování v kuse několika týdnů se pobaveně usmívám... Ale tato kniha mě moc bavila a četla se výborně.

Jak svést ostýchavou dámu Jak svést ostýchavou dámu Sabrina Jeffries

Tak tento díl bych hodnotila na 4,5 hvězdiček. Lepší než druhý a o fous slabší než první.

Cit slečny Smilly pro sníh Cit slečny Smilly pro sníh Peter Høeg

Přečteno po více než patnácti letech znovu a pořád stejně dobré...

Černé srdce Černé srdce Meagan McKinney

Kniha se četla dobře. Já bych přivítala rozsáhlejší konec ve sněhovém království a kratší děj v civilizaci. A jinak jsem ráda, že díky mým pěti hvězdičkám se kniha dostala do červených čísel :)

Láska nebeská Láska nebeská Judith McNaught

Tak tohle byla jedna z nejkrásnějších knížek, tohoto žánru, co jsem kdy četla. Ian byl k sežrání od prvního okamžiku! A hlavní hrdinka, světe div se, byla naprosto skvělá. Dokonce jsem si v závěru knihy (po procesu) i poplakala :)

12.03.2019 5 z 5

Výtečník v jejím loži Výtečník v jejím loži Sabrina Jeffries

Bylo to moc hezké, hlavní hrdinové bezvadní a přesto, nevím proč, nemůžu tomu dát pět hvězdiček...

03.03.2019 4 z 5

Podlehnutí Podlehnutí Heather Graham (p)

Tak tohle bylo parádní! Miluju jak tato spisovatelka umí ztvárnit romantickou erotiku, viz. děj na pláži! Úžasné!

24.02.2019 5 z 5

Sezdáni za rozbřesku Sezdáni za rozbřesku Lisa Kleypas

Konec předchozího dílu mě perfektně naladil, že se mám na co těšit, ale kniha mě velice zklamala...

24.02.2019 2 z 5

Nepřístupná dáma Nepřístupná dáma Rexanne Becnel

Kniha mě okamžitě vtáhla do děje a nemohla jsem se odtrhnout. Ze všech čtyř dílů mi byla tato hlavní hrdinka nejvíce sympatická. Škoda, že série nepokračuje dál. Hrozně by mě bavilo sledovat všechny tři dcery, jak jsou uvedeny do společnosti atd..

13.02.2019 5 z 5

Svůdná dáma Svůdná dáma Rexanne Becnel

Tak pro mě bylo čtení utrpení. Vůbec mě to nebavilo a pořád to ještě nechápu, jak je to možné, když tuto autorku mám velice ráda. Začala jsem číst čtvrtý díl a okamžitě mě katapultoval do výšin :)

11.02.2019 1 z 5

Chci jen tebe Chci jen tebe Johanna Lindsey

Kniha se moc dobře četla, jen na konci bych je oba nejraději propleskla a popostrčila ať se už konečně vyjádří!

Potěšit dámu Potěšit dámu Nicole Jordan

Opět beru hvězdičku za hlavní hrdinku. Ta umanutost hrdinek, které odmítají provdat se za prince na bílém koni, mě u spisovatelek hodně vadí, že to neumí napsat jinak. Málo kdy k tomu mají pádný důvod.

09.02.2019 4 z 5

Jitřní květy Jitřní květy La Vyrle Spencer

Tak k této knize jsem dlouho nebyla schopná napsat komentář. A ani s odstupem tomu není jinak. Nemám slov. Velice silný příběh.

Dokonalá partie Dokonalá partie Adele Ashworth

Kniha mě do půlky velice okouzlila a čtení mě doslova bavilo. A potom to začalo nějak upadat. Ale konec byl zase dobrý. Za první půlku bych dala plný počet.

09.02.2019 4 z 5

Kniha skandálů Kniha skandálů Julia London (p)

Přečteno jedním dechem. Krásný, sladkobolný příběh. Hrdinka mi jako jedna z mála nelezla na nervy, což je u tohoto žánru výjimka. Nathan mě naopak ke konci trošku zklamal za jeho odtažení, i když krátké, poté co tolik usiloval o sblížení. Ale byla to jen chvilka :)

Nefritová hvězda Nefritová hvězda Catherine Coulter

Tak to byla paráda! A to se mi přitom do tohoto dílu vůbec nechtělo...přečteno na jeden zátah včera v neděli.

04.02.2019 5 z 5

Kletba zelených očí Kletba zelených očí Catherine Coulter

Četla jsem to za půlku a pak přestala. Kniha mě celou dobu nebavila.

30.12.2018 1 z 5