Podlehnutí

4. díl série Old Florida's MacKenzies.
Ve vřavě občanské války se Risa Mageeová, odvážná dcera Unie, vydává na jižanské území, aby varovala přítelkyni před nebezpečím. Cestou padne do zajetí kapitána Jeroma McKenzieho, který netuší, jak tato yankeeská krasavice zamíchá kartami jeho osudu.

https://www.databazeknih.cz/images_books/61_/61735/podlehnuti-61735.jpg 4.150

Old Florida's MacKenzies 4.

Vydáno, Ikar (ČR)

Surrender, 1998

Kniha Podlehnutí

ariel platto
24.02.2019

Tak tohle bylo parádní! Miluju jak tato spisovatelka umí ztvárnit romantickou erotiku, viz. děj na pláži! Úžasné!

happy19
28.09.2018

Tomu se říká boj!Známá citace se hodí..Ve válce a lásce se může vše!;-)

Enny4
30.05.2018

Kníža se mi líbila, neustále se něco dělo. Risa a Jerome spolu neustále vedli boj od začátku knihy až do konce.

MinaHawke
16.10.2017

Tuhle knihu jsem četla už celkem dávno, ale i tak se mi vybavují některé scény.

16.08.2017

Nebylo to špatné, ale hodně mi to připomínalo knihy ze série Camerons saga. Těch bojů tam bylo opravdu hodně, ale romantické chvíle nechyběly, a je tu i trocha historie.

miruska1
28.10.2016

Autorka nesklamala,vlastne ako vždy. Len škoda že nevyšiel aj ostatok serie,rada by som si to prečitala......

jaja1989
27.05.2014

musim rict ze u tehle knihy se rozciluju placu i usmivam.je tam proste vsechno

PomněnkaPrvní
23.03.2014

První tři díly a pátý a šestý díl této série zřejmě ještě u nás nevyšly - velká škoda. Nechápu vydavatele v ČR (SK), že to neberou popořádku. Knížka je hodně dlouhá, myslím, že kdyby byla kratší o 1/3, nic by se nestalo. Je zde hodně akce, hodně bojů, hodně únosů, hodně zrady, stále dokola, až mě to začínalo trochu nudit. Oba hrdinové jsou ale svéhlaví a hrdí, takže sledovat jejich vztah nevztah je zajímavé.