Jitřní květy

Jitřní květy https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/33703/jitrni-kvety-33703.jpg 4 68 15

Elly se ocitá opuštěná se dvěma malými chlapci a třetí dítě čeká, když do města přichází Will Parker toužící po něžném citu a domově, který nikdy neměl. Tehdy zahlédne inzerát, že mladá vdova hledá manžela ...

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Morning Glory , 1989

kurama45
07.10.2020 4 z 5

Nežná horkosladká romantika. Rozhodne to nie je len nejaká obyčajná červená knižnica. Tento príbeh začal v tmavších odtieňoch, no na konci hral všetkými farbami dúhy. V niečom mi to pripomínalo knihu Láska příchází po špičkách od Okeovej, teda až na tých pár sexuálnych scén.

Bolo to fajn, nevymylo mi to mozog a hlavne poriadne pohladilo na duši. A aby som nezabudla, vďakabohu za ten koniec, obaja si ho poriadne zaslúžili.

laura
05.10.2020 5 z 5

Krásné, něžné, bolavé. Křehký příběh plný osamělosti, křivd, odsudků a bolesti. Plný nepochopení a výsměchu. Ale také plný lásky, něhy a bolavé, ale nevzdávající se naděje. Plný víry v lepší zítřky a odhodlání to nevzdat - a bojovat.

Moc se mi to líbilo. I teď, po letech, to pořád cítím. Ty jemné, váhající doteky něhy. Tu hlubokou radost a štěstí, opatrně balancující na nejistých nožkách...

Tohle je příběh, na který se nezapomíná. A ke kterému se jednou ráda vrátím. Za mě to nejlepší od autorky...

RADOST
08.07.2020 3 z 5

Dojemný, tvrdý a silný příběh dvou lidí, kteří nepoznali lásku ani rodinné štěstí. Navzdory všemu se však nevzdali a našli důvěru v sebe i okolí. Kniha o křehkých duších a jejich cestě životem. Četba pro ženy, ke konci však až moc medová.

ariel platto
09.02.2019 5 z 5

Tak k této knize jsem dlouho nebyla schopná napsat komentář. A ani s odstupem tomu není jinak. Nemám slov. Velice silný příběh.

allyska
13.09.2018 5 z 5

První knížka, která se mi od této autorky dostala do ruky. Nicmoc jsem od ní nečekala, jen lehčí čtení na dovolenou. Dostala jsem ale silný příběh, u kterého jsem si i párkrát pobrečela, jak mi bylo líto hlavních hrdinů. Autorka umí krásně postavy vystihnout a moc se mi líbil dobový popis prostředí a i například domácího porodu.

Evaho73
24.04.2018 4 z 5

Po dlhšom čase som sa potrebovala odreagovať na nenáročnom čítaní a táto kniha mi úplne uspokojila moju požiadavku.
Nenáročný oddychový príbeh plný citu, porozumenia, lásky s prísľubom splnených očakávaní ma úplne pohltil a dokonale som pri ňom zrelaxovala.
Nakoľko je to vymyslený príbeh, ktorý je dokonca aj sfilmovaný, autorke odpúšťam aj zopár nájdených dejových nezrovnalostí.

jaja1989
17.03.2018 5 z 5

Boze v tehle knize je vsechno je bozi:-)

helenkan
07.04.2016 5 z 5

Zase jsem četla do dvou ráno. Prostě to jinak nešlo. :)
Skvělá knížka.

Janinka1412
16.02.2016 5 z 5

To bylo tááák krásný...

hrosulik
21.06.2015 5 z 5

Krásná, romantická, velice čtivá ..............

amysa
17.08.2014 5 z 5

Hezký, vůbec ne přeslazený příběh, zasazený na americký venkov mezi světovými válkami... Příběh Elly a Willa se mi moc líbil, není až tak předvídatelný jak se zdá, místy je i napínavý, smutný, ale především čtivý a láskyplný. Knihy této autorky si přečtu vždy velmi ráda a ani tato mne nezklamala, ba naopak, strávily jsme spolu velmi příjemné chvíle mé letní dovolené. Pokud jste od L.V.Spencer ještě žádnou knihu nečetli, tak tuto mohu jedině doporučit a věřím, že i vás si její líbivý styl psaní, získá...

kika 13
20.01.2013 3 z 5

Červená knihovna.Pohodové nenáročné čtení.

modranka
26.10.2012 5 z 5

Opäť silný príbeh, ktorý len tak nevygumujete z hlavy. Láska medzi ženou, ktorá nepozná svet a žije iba pre svoje deti a mužom, trestancom, ktorému krutosť sveta takmer zničila život. Všetko končí happy endom, ale prepracujete sa k nemu s pár slzičkami.

Evaevelína
18.02.2012 4 z 5

moc pěkná kniha... některé knihy od Spencer jsem nemohla číst, ale to záleží na vkusu čtenáře.

hortenzie
03.10.2011 5 z 5

Jedna z nejlepších knížek od této autorky. Není to slaďák, i když má dobrý konec.