Aracely

Sexy profesorSexy profesorVi Keeland

Moje první kniha od této autorky a musím říct že určitě nebude poslední, ráda si přečtu i další knihy.
Začala jsem jí číst ve slovenštině a pak jsem se nedokázala odtrhnout, i když to bylo trošku namáhavé. Když mi přišla v češtině, tak jsem začala zase hezky od začátku a dnes jsem dočetla :-).

Musím říct, že jsem čekala knihu podobnou Losing It. Dostala jsem ale mnohem víc. Na začátku jsem se smála jako blázen, pak přišla i dramatická linka a já byla celou dobu v napětí, kdy hlavně návrat do minulosti mi za hrdiny lámal srdce...
Hlavně za Rachel a její sestru... Víc ale neprozradím.

Profesůrek mile překvapil, Rachel jsem měla moc ráda a měla můj obdiv.
Spolu se pořád hádali, provokovali a usmiřovali se, takové hašteření mám nejradši mezi hlavními hrdiny.

Doporučuji k přečtení!

Cena za láskuCena za láskuNora Roberts

Tato kniha obsahuje dva samostatné příběhy. U obou příběhů stahuji * za nedořešené záležitosti a urychlený konec. Určitě to bude hodně stará tvorba, kde autorka ještě není tak vypsaná, každopádně pořád to je Nora Roberts a já oba příběhy přečetla jedním dechem. Jsou to takové krátké HQ.
Ale jednou za čas, proč ne...

Její třešničkyJejí třešničkyPenelope Bloom

Velice zajímavá kniha, dost jsem se pobavila. Taková trochu nevšední, se zajímavými hlavními hrdiny... A jako obvykle, zase čtu jako první druhý díl :-D.

Jsem zvědavá na Jeho banán. To mě podle anotace láká trochu méně.

Bod pro Hailey za ten koláč ...
Plakala jsem smíchy :-).

Láska na splátkyLáska na splátkyS. Kinsella (pseudonym)

Musím souhlasit s Andy.

Krásná obálka, velmi nevšední anotace, kterou jsem se nechala zlákat, ale skutek utek.
Vůbec autorku nepoznávám.
Má to určitou čtivost, takže něco Vás nutí číst dál a dál, říkáte si teď už se to zlomí a ono stále nic... Fixie se ,,rozsvítí" asi až na straně 250 do té doby s sebou nechá neuvěřitelně zametat všechno ve jménu rodiny, což mi neuvěřitelně lezlo na nervy! Ve jménu rodiny to má být snad omluva pro jakékoliv chování? To neuznávám, i když bohužel vím, co znamená se obětovat pro svou rodinu, tady byl každý akorát tak na ránu. Jediný normální byl Sebastian.

Za mě tentokrát nemůžu doporučit.

Zbohom, klamstváZbohom, klamstváCora Carmack

Přečteno ve slovenštině, což byl trochu oříšek, ale kniha stála za to.
V českém jazyce není vůbec vydaná, takže buď to si to přečíst ve slovenštině nebo vůbec. A to by byla škoda...

Tady je dramatičtější linka, takže smíchy jsem neplakala jako u jedničky, ale líbilo se mi to.

Na Cada jsem změnila názor, zde mi byl moc sympatický, no a ta jeho fúrie též :-).
Max měla těžký život, ani Cade to neměl lehké, ale člověk je tvořen svou minulostí, kterou si ale nesmí nechat ovlivnit i svou budoucnost...

Knihu doporučuji a jen je škoda, že si od autorky nemůžeme přečíst něco dalšího...

Svatba naokoSvatba naokoJo Watson

Opět vynikající kniha. Zase zajímavá zápletka a rozuzlení.
Tato autorka je prostě sázkou na jistotu.
Kéž by takových knih bylo více...
Ex Annie byl naprostý šílenec a to samé i jeho milenka. Hlavní hrdinka si zde nejdříve musí srovnat své hodnoty a život, začít být sama s sebou, vnitřně se změnit a teprve potom může nalézt lásku...

,,Na střevíček Loubotin s ulomeným podpatkem není pěkný pohled.
Na nahou ženskou sedící obkročmo na vašem snoubenci taky není pěkný pohled.
Na vašeho přítele se skřipci na bradavkách už vůbec není hezký pohled. Ale víte co je ještě horší? Zkuste si posedět v zadržovací cele".
Str ~ 14.

Chvílemi pláčete smíchy, doporučuji!

09.11.2020

Letuška z economy aneb Co na Instagramu neuvidíteLetuška z economy aneb Co na Instagramu neuvidítePetra Jirglová

Musím souhlasit s Bookcase, opravdu by to chtělo vysvětlivky ohledně všech těch zkratek v letectví, i když anglicky trochu umím, ne každý to tak má a není tomu moc rozumět, to mohla autorka vysvětlit...

Kniha se hodí do Výzvy, tak proto jsem jí četla a také proto, že jsem na tuto knihu přispívala Nakladatelství, aby spatřila světlo světa...
Tak jsem na ní byla zvědavá.

No čekala jsem trochu něco jiného, více děje, více o destinacích. Na cestopis tam není skoro nic o těch navštívených místech, kromě zažitých dobrodružství hlavní hrdinky, nic moc o osobním životě, čekala bych, že nám povypráví jak přišla k novému příteli, který tam sice figuruje, ale vždycky jen v pár větách a jinak nic.

Každopádně i tak oceňuji snahu autorky, napsat knihu a vydat jí je hrozně těžké a za to má mé sympatie...

Dále zde vidíme, že práce s lidmi je vždycky těžká, s tím mám velké zkušenosti a každý kdo pracuje s lidmi... Určitě bych nemohla být letuška, bojím se létání, takže bych to nesnesla...

Její vyprávění je zajímavé, občas vtipné, ale nic víc zde nečekejte.

Fandím jí, ale ještě má hodně co zlepšovat...

28.10.2020

Zrzka všem učarujeZrzka všem učarujeAlice Clayton

Fantastické zakončení pro tento netradiční, ale nádherný pár.
Musím říct, že jsem byla na poslední díl zvědavá a už z anotace vyplývalo, že to bude zajímavé čtení. Asi se mi nejvíc líbil tento poslední díl. Někdy si s chutí přečtu celou trilogii znovu.

25.10.2020

Sexy hoteliérSexy hoteliérAlice Clayton

Nádhera, nádhera a zase nádhera. Rozdíl od předchozího dílu jako nebe a dudy. Tady bych dala klidně 10*! Takový rozdíl, což moc nechápu... Každopádně v tomto díle zase poznávám úžasnou Alici. Bavila jsem se tak moc, že jsem četla zase dnem i nocí.

Více v mé recenzi :-).

23.10.2020

Sexy mlékařSexy mlékařAlice Clayton

Obálka je naprosto příšerná. Škoda že se nedrželi originálu. Originální obálka je opravdu krásná... Hrozně jsem se těšila na další sérii od Alice Clayton, ale zjišťuji, že na Nabíječe a Zrzku nic nemá...

Tato kniha je místy lascivní a sprostá. ,,Ty máš tak velkou úžasnou prdel a ty jsi zase buran", tak to je jejich konverzace na půl stránky, spíš celkem urážející než vtipná. Zajímalo by mě, jestli je to tak i v originále nebo je to přeloženo takto jen u nás.
Každopádně Natálie, která když vidí Oskara a když viděl on jí v autě, tak začne utíkat a plašit mu krávy a pak si přetáhne svetr přes hlavu, aby se neviděli? Mám slabost pro ztřeštěné hrdinky a snesu toho dost, ale tady mi to přišlo spíše trapné...

Ani jeden z nich mi nepřirostl nijak k srdci, na druhou stranu oba neměli lehkou minulost a po tom co potkalo Natálii, jí musíte ledacos prominout nebo pominout:-).
Oskar skoro vůbec nemluvil a když už, tak jen sprosťárny, že jsem se musela červenat :-D.
V půlce knihy už jsem se ale bavila a nejvíc mě asi pobavila jejich hádka, kdy si Natálii přehodí přes rameno, jelikož už jí má dost a hodí jí vzteklou do auta a zamkne jí, dokud se neuklidní :-D.

Kniha má své světlé chvilky a občas i humor. Hodnotím jí něco mezi
3-4*. Zatím nejslabší ze všech knih od Alice.

Pokud hledáte erotický románek, tak do toho. Pokud pokračujete v sérii, tak opět do toho.
Nicméně samostatně bych tuto knihu nečetla.

Stejně mám ale Alici ráda a ráda se pustím do 3. dílu.

17.10.2020

Ďáblova dceraĎáblova dceraLisa Kleypas

Sice nevím proč název Ďáblova dcera, to se vůbec nehodí, ale možná otec Phoebe byl tak trochu ďábelský. Čekanky jsem ještě nečetla..

Každopádně rodiče Phoebe jsou úžasný.
A dostává se na řadu i prostopášník West. Bratr Devona :-).

Na toho jsem se taky těšila.

Teď už jen Cassandra.

Doporučuji.

10.10.2020

Setkání s cizincemSetkání s cizincemLisa Kleypas

Doktorka Garrett a Ethan. V té době jediná lékařka a sexy záhadný detektiv.

Garrett mi byla moc sympatická a i Ethan.
Tady je i detektivní linka, která byla dost napínavá a chvílemi se o mě pokoušel infarkt. Vše ale dobře dopadlo :-).

Tady je to více akční a člověk nechápe Ethanův odstup, ale na druhou stranu vás to k tomu zlobivému muži hrozně přitahuje ;-).

Další skvělý díl!

10.10.2020

Ďábel na jařeĎábel na jařeLisa Kleypas

Na Pandoru jsem se hrozně hrozně moc těšila. Ze všech těch žen byla nejvíc trhlá, praštěná, ale svá. Věnovala se podnikání v oblasti deskových her a nikdy se nechtěla vdát a poslouchat muže.

Alee nikdy neříkej nikdy? :-D

Gabriel byl úžasný a tahle divoška se k němu hodila :-). Zase zajímavý zvrat.

Moc jsem se bavila.

Svatba s WinterbornemSvatba s WinterbornemLisa Kleypas

Další skvostný díl, kde mě překvapila velice Helen. To co udělala na začátku bych do ní vůbec neřekla a překvapuje celou knihu. Je tam i zajímavý zvrat. Rhys se sice tvářil jako darebák a to hlavně ke konci prvního dílu, ale ve druhém se ukázal v pravém světle.

Zase krásná romantika a erotika.

Doporučuji.

Chladnokrevný ničemaChladnokrevný ničemaLisa Kleypas

Tuto sérii jsem si zamilovala a dávejte si pozor, je vysoce návyková! Čtu dnem a nocí až jsem zdolala všechny díly. Skončila jsem se zarudlýma očima a sotva mžourám. Díky bohu že poslední díl o Cassandře ještě nevyšel :-D.

Dlouho jsem nečetla tak povedenou sérii, okamžitě jsem si zamilovala všechny postavy. Všechny ženy i muže. Tady poznáváme mnoho vedlejších osob, které mají své samostatné díly, ale zároveň nás po celou dobu četby provází i hrdinové z prvních dílů. To je velice milé a já hltala opravdu díl za dílem. Nedokázala jsem přestat. Kathleen a její 3 svěřenkyně, Helen a dvojčata Pandora a Cassandra.
Postupně poznáváme jejich osudy.
Samozřejmě i Devona a jeho zhýralého bratra Westa.

Není zde co vytknout, dala bych klidně 10*!

Užijte si všechny díly a já si trochu odpočinu než vyjde poslední díl, na který se taky moc těším!

10.10.2020

Divoká srdceDivoká srdceS. Drake (pseudonym)

Opravdu krásná kniha, velice! Nedokázala jsem přestat číst, nechtěla jsem jí odložit. A když se mi vybil tablet stejně jsem to musela přečíst, i když jsem se skoro plazila u nabíječky :-D.
Zase originální, ale úplně jiné prostředí, jiný děj a velmi netypická hlavní hrdinka. Ještě jsem o ženě, která provozovala takový to ,,salón " nečetla. I její přítelkyně a zaměstnankyně mi byly sympatické i přes jejich profesi... Cocoa a Dulcie. Celé to jejich spiklenectví s Annou. A pak když zlobila a utíkala od Iana, záhadného sexy, ale velice pánovitého cizince, opravdu se nedalo jinak, než jen číst a číst a číst. Na rozdíl ale od jiných bláznivých hrdinek, Anna to dělala s určitým záměrem a měla k tomu své důvody... Takže jsem jí chápala a občas si zachraňovali s Ianem život navzájem. Opravdu hrdinka podle mého gusta. Zde nemám vůbec co vytknout, i Ian se mi moc líbil...

Žádný hrubián, ale zase žádný nekňuba, který by si nechal cokoliv od Anny líbit a neprošla jí u něj ani žádná lež. Hned ji prokoukl :-).

Prosím Prosím více takových historických knih, kde jsi jsou hrdinové rovni, ale nechybí tam romantika, ani to škádlení a oba dva si nic nedarují.

P. S. Pokud pro mě máte nějaký typ na další takovou knihu, nebojte se mi poslat zprávu :-).

Doporučuji a kdybych mohla, dám 10*!

01.10.2020

Čekání na Toma HankseČekání na Toma HankseKerry Winfrey

Kniha je určena pro opravdu romantické duše a fanoušky Toma Hankse.

23.09.2020

Kráska a netvorKráska a netvorTeresa Medeiros

Opravdu krásná kniha, začala jsem číst pozdě večer a skončila po druhé ráno, s tím že ráno vstávám do práce :-D, ale umíněně jsem toužila nejdřív to dočíst a pak jít v klidu spát. To jsem celá já, když mě příběh opravdu chytne. Gwen mi byla moc sympatická a Netvor též, i jeho věrný ,,sluha".

Nejlepší scéna byla, jak se Gwen při útěku zasekla v okně, hlava jí visela dolů, ale zadkem zůstala trčet v místnosti
:-D :-D. A ani za ten pokus o útěk nebyla potrestaná, jen ponížená tou situací.

Netvor nebyl vůbec hrubý ani zlý, i když si na to chtěl hrát a konec mě velmi překvapil.

Hlavně na to celé rozuzlení. Na to abych přišla, už jsem přes pokročilou noční hodinu byla dost unavená a vlastně jsem se těšila, jak to celé dopadne.

Určitě si od této milované autorky zase ráda tuto knihu a i jiné přečtu.

23.09.2020

Pirátova milenkaPirátova milenkaS. Drake (pseudonym)

Po letech se mi znovu dostala do rukou tato kniha a myslím, že bych jí hodnotila jinak. Ne na *, ale na komentář předchozí.
Moc moc moc se mi to líbilo, dokonce jsem jí přečetla jednou a další den hned znovu jen ty pasáže, kde jsou spolu Jestřáb, Skye a Cameron a hrozně jsem se bavila.

Ať už pirát, který je velmi mírný a pokud na Skye vztáhne ruku a plácne jí, tak si to víc než zaslouží, protože ho vyprovokovala chováním rozmazleného děcka... Nebo Cameron jako její snoubenec, který si ve způsobech nezadá s Jestřábem a nebojí se svou snoubenku zkrotit...

Podle mého jí měli oba dát pořádně co proto, hlavně když se vrhala do nebezpečí a ohrožovala život všech, nad tím občas zůstával rozum stát.

I tak jsem ale měla Skye ráda a byla jsem zvědavá, jaké kousky zase vyvede. Historické romány nevyhledávám, ale tuto autorku mám moc ráda a hrozně dlouho jsem od ní nic nečetla a určitě to hodlám napravit.

Pokud stojíte o překvapení, tak nečtěte moc komentáře, jelikož některé prozrazují to hlavní...

Hezkou zábavu, milé slečny a dámy :-).

Okouzlená šamankaOkouzlená šamankaNora Roberts

Tak opět se mi povedlo začít až třetím dílem. Vůbec mě nenapadlo, že to bude série, až během čtení. Vydání originálu 1992, takže hodně stará kniha. Musím říct že jsem tam Noru nepoznávala a to už jsem toho od ní přečetla nepočítaně...
Magii mám ráda, příběh se mi líbil i moc celá její rodinka. Anastasie byla velmi hodná a mírná, Boone byl taky fajn, ale měl své výkyvy, hlavně ke konci. Nádherný byl epilog. Hned po přečtení jsem si udělala rezervaci na další dva díly :-).

Nora umí být hodně drsná a nebojí se drastických scén. Buďme rády, že tato série je taková kouzelná pohádka.

17.09.2020

Odmaskovaná JulieOdmaskovaná JulieTeri Wilson

Nádherná pohádka pro dospělé. Dvě znesvářené rodiny, nenávist sahající po několik generací a mezi těmi rodinami naše Julie a ne Romeo, ale Leo :-).
Velice zajímavé a originální, byla jsem ráda, že hrdinové nejsou žádné loutky a umí si prosadit své slovo. Líbilo se mi to jejich jiskření, hádky a soutěživost. O něco méně se mi líbila ta rodina, všichni byli naprosto příšerný mimo Alegry. Napsáno tak poutavě, že všechno s hrdiny prožíváte od začátku až do konce a zajímá Vás to temné tajemství rodin a rozuzlení...
Jistě konec je předvídatelný, ale ne celý příběh...

Jsem ráda že ani v této knize nechybí pejsci. Sama autorka má čtyři psy a její láska k nim je v knihách znát :-).

Moc se těším na její další knihu a doporučuji k přečtení! Hlavně pokud jste duší romantičky ;-).

17.09.2020

Polibek jako dezertPolibek jako dezertPoppy J. Anderson

Zase krásný kousek, ale možná se mi první díl líbil o něco více. Nicméně i Nick a Claire mají své kouzlo, příběh byl velmi zajímavý. Přála bych si přečíst další knihy od této autorky. Docela zajímavá postava mi přišla Vicky, o ní by mohl být další příběh, no ale uvidíme :-). Jisté je, že nás čeká i třetí díl, otázka je kdy...

Doporučuji k přečtení!

01.09.2020

Pozdrav z ItáliePozdrav z ItálieJules Wake

Moje první ,, Srdcovka" a skvěle jsem se bavila. Tedy, Laurie mi tak půlku knihy lezla dost na nervy, svou povahou a co si nechala líbit od svého přítele, to byl naprostý idi**... Ještě horší byla její matka, tak odpornou osobu v knihách moc často nevídám, bylo mi z nich fakt na zvracení... Cameron byl taky pěkné číslo a ze začátku i pěkný mizera. Laurie neměla lehký život, ale když se jí dostala do rukou závěť a přání jejího strýce, obrátilo jí to život vzhůru nohama. Dostala Ferrari a měla s ním odjet do Itálie, podle nařízené trasy. Měla k němu i svého průvodce.
Laurie se během cesty změnila, ke konci se úplně ,,utrhla ze řetězu" a chovala se velice potrhle. Za to co provedla by zasloužila pořádně za uši, ale koncem si mě usmířila :-).

Přečetla jsem jí za pouhý jeden den.

Kniha dostává 5* ale musím říct že s ,, odřenýma ušima".

27.08.2020

Kavárna v KodaniKavárna v KodaniJulie Caplin

Nádherná kniha, opět. Čekala jsem podle obsahu, že se to bude hodně věnovat Hygge a milostná linka bude na druhém místě. No upřímně mě to moc nelákalo, ale musím říct, že jsem se bavila během celého příběhu. Autorka nezklamala a já už se nebojím žádné její knihy. Což jsem se nebála, jen jsem se na Kavárnu v Kodani tak netěšila jako na ty minulé... Nicméně to byla má chyba, kniha byla perfektní. Krásné popisy Kodaně a jejich způsobu života. Celá ta partička kterou Kate měla na starost byla úžasná, no hlavně ke konci. Taková Avril a Condrad, ty se chovali nejhůř, hůř jak malé děti a přesto se na konci jejich chování proměnilo, každý jak tam byl měl nějaké své vnitřní trápení, včetně Kate. Byla tam i Sophie z druhého dílu, tak jsem jí poznávala zpětně. Milostná linka byla opravdu upozaděna, ale také jsme se dočkali.
Nebudu nic prozrazovat, popadněte
knihu a nechte se fantazií unášet do dalekého Dánska, na chvíli se zastavte a užijte si večerní pohodu.

24.08.2020

Úžasný pan DarcyÚžasný pan DarcyTeri Wilson

Kniha se mi moc líbila. Takové moderní pojetí s panem Darcym a Elizabeth, v prostředí psích výstav.
Jsem psí máma, takže tohle mě dostalo. Začátek mě moc nebavil, ale velmi rychle se to slušně rozjelo, já jen akorát nevěděla, na koho se dřív zlobit z těch dvou, ale to pochopíte během čtení :-). Slečna Elizabeth by zasloužila aby jí Donovan naplácal přes zadek, jak on sám zmínil :-D. A Donovan byl chvílemi dost arogantní a vzteklý, jistě gentleman, ale vždycky muselo být po jeho a když ne, tak si to zařídil :-). Uměl být ale i okouzlující a velmi hodný.
Kniha měla až pohádkový konec a i ostatní postavy jsem se oblíbila. Má první kniha od této autorky a určitě ne poslední. Doporučuji!

21.08.2020

Pláž v ChorvatskuPláž v ChorvatskuJulie Caplin

Moc se mi líbila Pekárna v Brooklynu a ani Pláž v Chorvatsku nezklamala. Byla jsem zvědavá na další autorčino dílo a pustila jsem se do ní, jelikož na ní byla rezervace...
Takže trochu přeskakuji, ale vůbec mi to nevadí. Dočkala jsem se krásného a detailního popisu Chorvatska ve skutku originálním dalším kousku, který jsem přečetla za dva dny :-).

21.08.2020

Tajná přísada láskaTajná přísada láskaPoppy J. Anderson

Tajná přísada této knihy je Láska, Kulinářské orgie a hodně humoru, vše kořeněné špetkou romantiky :-). Nemohu jinak než vřele doporučit.

22.07.2020

Pekárna v BrooklynuPekárna v BrooklynuJulie Caplin

Výborná kniha. Na několik měsíců jsem úplně přerušila čtení všech knih. Měla jsem hodně práce a vůbec jsem neměla náladu, hlavně dáno tou situací s virem... Tento týden jsem začala znovu číst a nějakých 200 stran přečetla skoro ,, jedním dechem". Úplně přirozeně jsem vplula do děje. A královsky se bavila. Moje první kniha od této autorky. A určitě ne poslední :-).

18.06.2020

Žádný sex, je úterýŽádný sex, je úterýTracy Bloom

Velmi oddechová četba. Dobře napsáno a sympatická hlavní hrdinka a i muži z jejího života :-)...

23.01.2020

Slzy od smíchuSlzy od smíchuAlena Blanářová

Kniha se mi líbila. Smíchy jsem zrovna nebrečela, ale dost často jsem se usmívala. Tato prvotina se autorce povedla.

22.01.2020