anonym02 anonym02 komentáře u knih

❤❤❤❤

11.09.2017 5 z 5

Dračí proroctví Dračí proroctví Sandra Regnier

Vážně?!
Musí všichni autoři ukončovat knihu v tom nejlepším?!
Vážně uvažuji o tom, že si zopakuji pár věcí z němčiny a začnu číst. No i když... To bych asi neměla být tak líná.
Ještě to zvážím...

19.05.2017 5 z 5

Rozbřesk Rozbřesk Stephenie Meyer

Já ani nevím, jak se mám ke knize vyjádřit. Líbila se mi sice moc, ale ten pohled Jacoba mě vážně nebavil a musím souhlasit s tím, že filmy se mi asi líbí o něco víc.

09.05.2017 5 z 5

Nadpozemská Nadpozemská Cynthia Hand

Začátek mě moc nezaujal. Bylo to takové zdlouhavé, ale potom se to rozjelo a já musím říct, že jsem s knihou maximálně spokojená

29.01.2017 5 z 5

České země v době osvícenství České země v době osvícenství Jitka Lněničková

Zajímavé informace, jen bych to udělala trochu přehlednější. Trochu mi dělalo problém, zorientovat se v odstavcích, které byly rozděleny mezi obrázky.

15.01.2017 5 z 5

Vrahyňa proti Pánovi pirátov / Vrahyňa a liečiteľka Vrahyňa proti Pánovi pirátov / Vrahyňa a liečiteľka Sarah J. Maas

Kniha je skvělá.
Četla jsem ji v angličtině, protože už jsem to nemohla vydržet a je prostě skvěla.
Už se těším až vyjdou všechny díly v češtině .

29.12.2016 5 z 5

Selekce 1–3 (box) Selekce 1–3 (box) Kiera Cass

Skvělá, úžasná série ke které se s radostí vracim

23.12.2016 5 z 5

České země v době baroka České země v době baroka Jitka Lněničková

Spoustu zajímavých informací.

13.12.2016 5 z 5

Skleněný trůn 1–3 (box) Skleněný trůn 1–3 (box) Sarah J. Maas

Skvělá série ☺

08.12.2016 5 z 5

Koruna z kostí a zlata Koruna z kostí a zlata Jennifer L. Armentrout

Takže za prvé: za mě největší chyba tuhle sérii prostě srovnávat s knihami od Maas prostě ne, nedělejte to, budete zbytečně zklamání.
Tím nemyslím nic špatného, ale prostě srovnávat tyto hlavní hrdiny s těmi od Maas, nemá smysl. Poppy je bezchybná, Casteel je bezchybný, skoro všichni jsou bezchybní a srovnávat postavy se nevyplácí. Opravdu ne.

Protože když odpustím od toho, že by tyhle knížky měly být Maas č. 2, čte se to strašně hezky! Zajímavý děj, fajn postavy, každá specifická těmi svými rysy a tu romantickou linii příběhu máme barevnější víc než u Maas.
Kdybych to věděla hned ze začátku, možná bych se s knihami ztotožnila dřív, ale tím, že jsem tam stále hledala podobnosti, mi to zabralo o dost víc času.

Kniha jako taková je opravdu skvělá - četla se hezky, děj plynul, postavy (i když už tak bezchybné samozřejmě) se vyvíjely a opět - ten konec?! Autorka je skvělá, má vymyšlený úžasný příběh, a proto si myslím, že srovnávání si nezaslouží. Je to její příběh a její hrdinové. Užijme si je tak.

05.03.2024 5 z 5

Podlý král Podlý král Holly Black

Musím říct, že tento díl se opravdu četl sám!
Zaujal mě o dost víc než ten první a bavilo mě pozorovat, jak se hlavní hrdinka postupně rozvíjela. Snad škoda jen, že je kniha tak krátká, myslím, že by si zasloužila trochu víc rozepsání Ale co se autorce musí nechat je to, že měl příběh spád - neustále se tam něco dělo a možná i proto se četla tak dobře

07.02.2024 5 z 5

Polibek Polibek Anna Todd

Jsem ráda, že jsem po dlouhé době zase narazila na oddychovou knihu.

28.09.2017 5 z 5

Království těla a ohně Království těla a ohně Jennifer L. Armentrout

Ovšem tato kniha byla jiný level než první z této série!
Díkybohu autorka využila potenciál, který nastínila v prvním díle a já se od tohohle dílu nemohla odtrhnout. Konečně nějaká romantická série, kde hlavní hrdinové jednají narovinu a nenechávají si všechny svoje deprese pro sebe. Ta přímočarost mi je neskutečně sympatická a upřímně se moc těším až se pustím do dalšího dílu!

20.02.2024 5 z 5