Strom věčnosti přehled

Strom věčnosti https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/302600/bmid_strom-vecnosti-GVi-302600.jpg 4 81 81

Spirit animals série

< 7. díl

Spirit Animals aneb máš také své spirituální zvíře? Conor, Abeke, Mej-lin a Rolan bývali kdysi obyčejnými dětmi. To se ale změnilo. Ve snaze zastavit krutého nepřítele společně procestovali celý Erdas a jejich dobrodružství se nyní blíží ke konci. Musí se dostat na dávno zapomenuté místo a porazit prastarého nepřítele, který unikl z vězení. Čtveřici hrdinů a jejich zvířata čeká těžká zkouška. Na to, aby zlo zastavili, budou mít jeden jediný pokus. Pokud šanci promarní, svět skončí v troskách…... celý text

Dobrodružné Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

Spirit Animals: The Evertree , 2015

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Strom věčnosti. Přihlašte se a napište ho.

TaLu
27.07.2021 5 z 5

Výborné završení všech zbíhajících se linek. Napínavé, strhující, vysvětlující. Jen jsem přemýšlela, zda po odeznění účinků žluče došlo k přerušení vazby a zvířata své pány opustila. Možná záleželo na jednotlivých vytvořených poutech. Rozuzlení pomocí stromu věčnosti bylo dojemné a uvěřitelné. Myslím, že jsem nebyla zdaleka jediná, kdo se obával konce. Celou sérii opravdu doporučuji !

voody99
17.06.2021 5 z 5

Celá tahle série každého čtenáře pohladí po duši. Neuvěřitelně jsem si to užívala a prožívala jsem každý díl ️ byla to krása.

vojta888
02.01.2021 4 z 5

Super kniha a krásný a dojemný příběh na cestě ke stromu věčnosti.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Strom věčnosti v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech1x

přátelství války hrdinové spirituální zvíře

Marie Lu
americká, 1984