Strom věčnosti

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Spirit Animals aneb máš také své spirituální zvíře? Conor, Abeke, Mej-lin a Rolan bývali kdysi obyčejnými dětmi. To se ale změnilo. Ve snaze zastavit krutého nepřítele společně procestovali celý Erdas a jejich dobrodružství se nyní blíží ke konci. Musí se dostat na dávno zapomenuté místo a porazit prastarého nepřítele, který unikl z vězení. Čtveřici hrdinů a jejich zvířata čeká těžká zkouška. Na to, aby zlo zastavili, budou mít jeden jediný pokus. Pokud šanci promarní, svět skončí v troskách…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/302600/big_strom-vecnosti-GVi-302600.jpg 4.576
Série:

Spirit animals 7.


Žánr:
Dobrodružné, Fantasy, Pro děti a mládež

Vydáno: , Fragment (ČR)
Originální název:

Spirit Animals: The Evertree, 2015


více info...
Nahrávám...

Komentáře (13)

Kniha Strom věčnosti

TaLu
27.07.2021

Výborné završení všech zbíhajících se linek. Napínavé, strhující, vysvětlující. Jen jsem přemýšlela, zda po odeznění účinků žluče došlo k přerušení vazby a zvířata své pány opustila. Možná záleželo na jednotlivých vytvořených poutech. Rozuzlení pomocí stromu věčnosti bylo dojemné a uvěřitelné. Myslím, že jsem nebyla zdaleka jediná, kdo se obával konce. Celou sérii opravdu doporučuji !

voody99
17.06.2021

Celá tahle série každého čtenáře pohladí po duši. Neuvěřitelně jsem si to užívala a prožívala jsem každý díl ️ byla to krása.


vojta888
02.01.2021

Super kniha a krásný a dojemný příběh na cestě ke stromu věčnosti.

Danduli
13.05.2019

Jsem moc ráda, že jsem se k této sérii dostala. Bylo úplně jedno, že sérii psalo více autorů. Knihy byly i tak napínavé a po celou dobu jsem je četla jedním dechem. Ze začátku jsem Mej-lin neměla moc ráda a byla mi nesympatická. Po přečtení všech knih jsem si i jí nakonec oblíbila. Celou dobu jsem se bála o osud všech čtyř padlých a jejich lidských společníků a ke konci knihy, když to vypadalo, že Rolan, Conor, Abeke a Mej-lin přijdou o své zvířecí přátele i nějaká ta slza ukápla. Knihy byly plné napětí, zrady, smutku nad ztrátou přátel, ale i odvahy, síly přátelství a lásky. Prostě skvělé.

MaddyWild
25.02.2018

Jako všechny předchozí díly naprosto úžasný. Konec této sétie byl bezchybný.❤ Nejvíc se mi líbila kapitola kde Abeke pořádně skopala Šejna. Přesto doufám že se v další sérii ještě objeví a to už jako dobrý člověk, protože mě opravdu naštvalo když ji podved.
Rozhodně si přečtu další celou sérii.

Ailee
23.12.2017

Ucházející konec série. Nijak extra napínavý, ale celkem dobře vyřešený.

any333
31.10.2017

Hezké zakončení série, která mě provázela bezmála tři roky. Sice trochu vleklejší a méně akční než předchozí díly, ale ten konec se stromem to vyrovnal. A taky jsem ráda, že se má nejoblíbenější postava přiklonila nazpátek na stranu dobra, takže závěr už vážně nemohl být víc sluníčkový a šťastný.
I když, jsem jediná, koho zajímá, kam odběhl Šejn?

anonym02
11.09.2017

Skvělé
❤❤❤❤

1