Strom věčnosti

Spirit Animals aneb máš také své spirituální zvíře? Conor, Abeke, Mej-lin a Rolan bývali kdysi obyčejnými dětmi. To se ale změnilo. Ve snaze zastavit krutého nepřítele společně procestovali celý Erdas a jejich dobrodružství se nyní blíží ke konci. Musí se dostat na dávno zapomenuté místo a porazit prastarého nepřítele, který unikl z vězení. Čtveřici hrdinů a jejich zvířata čeká těžká zkouška. Na to, aby zlo zastavili, budou mít jeden jediný pokus. Pokud šanci promarní, svět skončí v troskách…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/302600/strom-vecnosti-GVi-302600.jpg 4.545

Spirit animals (7.)

Dobrodružné, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Fragment (ČR)

Spirit Animals: The Evertree (2015)

Kniha Strom věčnosti

Danduli

Jsem moc ráda, že jsem se k této sérii dostala. Bylo úplně jedno, že sérii psalo více autorů. Knihy byly i tak napínavé a po celou dobu jsem je četla jedním dechem. Ze začátku jsem Mej-lin neměla moc ráda a byla mi nesympatická. Po přečtení všech knih jsem si i jí nakonec oblíbila. Celou dobu jsem se bála o osud všech čtyř padlých a jejich lidských společníků a ke konci knihy, když to vypadalo, že Rolan, Conor, Abeke a Mej-lin přijdou o své zvířecí přátele i nějaká ta slza ukápla. Knihy byly plné napětí, zrady, smutku na ztrátou přátel, ale i odvahy, síly přátelství a lásky. Prostě skvělé.

MaddyWild
25.02.2018

Jako všechny předchozí díly naprosto úžasný. Konec této sétie byl bezchybný.❤ Nejvíc se mi líbila kapitola kde Abeke pořádně skopala Šejna. Přesto doufám že se v další sérii ještě objeví a to už jako dobrý člověk, protože mě opravdu naštvalo když ji podved.
Rozhodně si přečtu další celou sérii.

Ailee
23.12.2017

Ucházející konec série. Nijak extra napínavý, ale celkem dobře vyřešený.

any333
31.10.2017

Hezké zakončení série, která mě provázela bezmála tři roky. Sice trochu vleklejší a méně akční než předchozí díly, ale ten konec se stromem to vyrovnal. A taky jsem ráda, že se má nejoblíbenější postava přiklonila nazpátek na stranu dobra, takže závěr už vážně nemohl být víc sluníčkový a šťastný.
I když, jsem jediná, koho zajímá, kam odběhl Šejn?

anonym02
11.09.2017

Skvělé
❤❤❤❤

Viki0
03.09.2017

Myslím si,že první série nemohla být ukončena lépe :3 hlavní hrdiny jsem si zamilovala. Jsem ráda,že je i druhá série a už se těším :)

Bookworm11
16.08.2017

Není to špatné, ale jsou i lepší.
Proč ale nemůže napsat celou sérii jen jeden autor?!

kupa
13.07.2017

Skvělé zakončení knižní série.