Annie G. Annie G. komentáře u knih

Neviditelná Zuzanka Neviditelná Zuzanka Eduard Petiška

Tahle knizka me z nejakeho duvodu moc nebavila - a to sem cetla hodne rada.

Evelínka a kouzelný lektvar Evelínka a kouzelný lektvar Gilian Shields

Mně se tyto knizky velmi libi a doporucuji

Perlinka zachraňuje království Perlinka zachraňuje království Gilian Shields

Krasne knizka. Dobre se cte a ma nadherne obrazky.

Kuky se vrací Kuky se vrací Jan Svěrák

Souhlasim s Cher. a kdyz uz to maji takhle napsane, mohli tomu dat alespon pohadkovy konec.

Bramborová Bára Bramborová Bára Ivona Březinová

Většina příběhů byla nudna a nezajimavá. Mně se libily dva (ktere si dodnes pamatuji) - O špinave Běle a Marcipanova holka (uz nevim jak se jmenovala)

Pohádky kouzelných kamínků Pohádky kouzelných kamínků Melita Denková

Po precteni teto knihy sem strasne moc chtela takovy ten domecek s panackem a panenkou.. a chctela sem ho i po pěti letech. No a teď ho už mam pěkně slavnostně vystaveny na poličce :-D

Prvních 100 Prvních 100 Kass Morgan

Cekala sem napinavou akcni knihu.. a to tahle urcite neni. I tak se mi ale libila. Nejvice asi ta bezmoc na ty lodi uprostred vesmiru. Urcite si prectu dalsi dil/dily

Ztracená naděje Ztracená naděje Colleen Hoover

Tento díl je stejně skvělý jako první. Jen malá rada, nečtěte to po sobě, mě z toho někdy hrabalo ;-)

Jane Eyreová Jane Eyreová Charlotte Brontë

Naprosto úžasná kniha, nemám co dodat. Jen....Chtěla bych dát víc jak pět hvězdiček :-)

Garfield váží slova Garfield váží slova Jim Davis

Super, škoda jen že máme doma jen 3 knížky :-(

Vampýrská akademie Vampýrská akademie Richelle Mead

Tahle kniha pro mě byla zklamání. Asi sem divná, ale tahle kniha mě nenadchla. Nejspíše je to proto že mi Rose nebyla vůbec sympatická. Celkový pohled na knihu mi to dost zkazilo :/ . Druhý díl je o něco lepší, takže snad budou další ještě lepší :D

Prsten Nibelungů Prsten Nibelungů Wolfgang Hohlbein

Ze začátku to bylo celkem nudné, ale u druhé poloviny sem knihu nemohla odložit a ten konec mě dostal (možná proto, že sem do té doby četla jen knihy s happyendem). Za mě 5*.

Zlatý kompas Zlatý kompas Philip Pullman

Úžasný příběh, škoda jen, že sem ho nečetla když sem byla mladší :(

22.09.2014

Tajemství zpívajícího města Tajemství zpívajícího města Christoph Marzi

Četla sem když mi bylo asi deset a strašně se mi to líbilo, a líbí se mi to pořád. Opravdu úžasná kniha.

06.09.2014

Crescendo Crescendo Becca Fitzpatrick

Celá tato série je úžasná, i když se hlavní hrdinka (hlavně v tomto díle) někdy chová strašně hloupě. Tento díl se mi asi líbil nejméně, ale tato série za to stála :)

06.09.2014