AnneH7 AnneH7 komentáře u knih

Úplně cizí lidé Úplně cizí lidé Liane Moriarty

Nelituji, ze jsem knihu precetla, presto jsem byla velmi zklamana. Autorku mam moc rada, ale tahle kniha pro me byla o nicem. Pribeh temer zadny, postavy nijake, nic jsem si z toho neodnesla a pro me vylozene ztrata casu. Zapletka by mohla byt velmi zajimava, pokud by byla pojata jinak.

17.03.2021 1 z 5

Zlomené srdce Zlomené srdce Tim Weaver

Rozjezd trochu pomalejsi, ale druha polovina knihy byla opet skvela.

29.12.2020 4 z 5

Iluze Iluze Barbara Nesvadbová

Myslim si, ze jde o knihu, kterou by jsi mel kazdy precist. Styl, jakym je kniha napsana, je uzasny, cte se dobre.

17.10.2020 3 z 5

Život s vůní lubrikantu Život s vůní lubrikantu Emma Scharkez

Velke zklamani. Tesila jsem se na zajimavy pribeh s uplne jinym tematem, nez jsem zvykla bezne cist. Ale po precteni prvnich stran me cekalo pouze nudne vypraveni o sexualnich hrackach a uchylkach. Nic zajimaveho, nudne napsane. Skoda

19.08.2020 1 z 5

Oblíbená dcera Oblíbená dcera Kaira Rouda

Ma prvni nedoctena kniha. Velmi zajimavy namet i problematika, ale styl psani mi opravdu nesedl. Nezazivne, obcas velmi zdlouhave kapitoly, kde se nic nedeje a pulka knihy v podstate o nicem..

19.08.2020 2 z 5

Zlatá klec Zlatá klec Camilla Läckberg

Za mě dobrá, poměrně oddychová četba. Kniha mě bavila, četla se dobře a svižně.

18.03.2020 5 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Kniha zajimava, od Bryndzy jsem cetla vse, ale tahle mi jako prvni uplne nesedla. Nevim, zdali je to stylem psani ci prekladem, kazdopadne pribeh vcelku zajimavy, jiny a ten jediny me udrzoval u knihy, abych ji docetla. Obcas byly uplne nesmyslne zvolene kapitoly, ktere skakaly z vypravece na vypravece, ze se clovek lehce ztrati. Navic me od knihy rusily chyby v textu - chybejici pismenka, nevhodne zvoleny preklad apod.

09.02.2020 4 z 5

Malé sladké lži Malé sladké lži Caz Frear

Nejsem si uplne jista, kam knihu zaradit. Zprvu mi trvalo delsi dobu zacist se do pribehu, pletly se mi nektere postavy, i kdyz jich v pribehu nebylo mnoho. Nadruhou stranu byl namet velmi zajimavy, jiny. Kniha me zacala bavit az tak od pulky, kdy se pribeh zacal vyvijet, nicmene konec me opet zklamal stylem vypraveni. Takze celkove hodnotim tak na pul, kniha zajimava, ale autorcin styl psani mi nesedi.

22.01.2020 2 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Na knihu jsem se opravdu velmi tesila, protoze dosavadni dve me vazne pohltily. Co se tyka teto knihy, namet velmi zajimavy a neotrely, postavy ruznorode, dej i styl vypraveni dobry, zapletka me vtahla do deje a citila jsem se jako kdybych byla s nimi v tom hotelu. Ale z konce jsem zklama - rychle ukonceny, motiv temer zadny.. Kazdopadne knizka me opravdu vtahla do deje a celou dobu jsem byla zvedava na rozuzleni a odhaleni vraha.

17.10.2019 3 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Super, uzasny. Skvely napad, prekvapivy zaver

28.03.2019 5 z 5