Angelika92 Angelika92 komentáře u knih

Meďan a Koumen na planetě pupkáčů Meďan a Koumen na planetě pupkáčů Josef Beneš

Velmi pěkná pohádka.

21.10.2020 5 z 5

Starohradské pohádky čaroděje Archibalda I. díl I. Starohradské pohádky čaroděje Archibalda I. díl I. Rudolf Suk

Kniha je krásně napsaná, plná pěkných pohádek. Kreativní jména postaviček a plná moc pěkných obrázků .

20.10.2020 5 z 5

Lahodně s Ellou Lahodně s Ellou Ella Woodward

Čekala jsem od této knihy něco jako WOW. Ale až tak super to nebylo. Určitě autorka má s knihou úspěch i s recepty. Ale doporučila bych lepší překlad - pořád stejné fráze, opakované zvláštní spojení slov. Zatím jsem nic z toho nevařila, pár receptů chci rozhodně zkusit.

18.10.2020 3 z 5

Deník fejsbukové matky pokračuje Deník fejsbukové matky pokračuje Lucie Nachtigallová

Jako předešlá kniha - rychle přečtená, je nenáročná, oddychové čtení. U první knihy jsem se bavila lépe. I tak jsem se zasmála.

06.07.2020 3 z 5

Ortorexie - Posedlost zdravou stravou Ortorexie - Posedlost zdravou stravou Renee McGregor

Pro mě to byla velmi zajímavá a poučná četba.

29.06.2020 1 z 5

Zaskočený Zaskočený Emma Chase

Hned od začátku mi bylo jasný, co se bude dít na konci. Aspoň, že se to odehrávalo na necelých 200 stran. Kdyby ta kniha byla delší, tak bych to asi nepřežila.

09.05.2020 3 z 5

Co ta holka chce? Co ta holka chce? Lindsey Kelk

Tento díl byl lepší než předchozí. Ale i tak si myslím, že první půlka knihy nestála za to.

06.05.2020 3 z 5

O jedné holce O jedné holce Lindsey Kelk

Nic moc, dlouhý začátek - až chvílemi nudný. Za přečtení stálo posledních 100 stran. To se opravdu něco dělo.

06.05.2020 1 z 5

Lízinka Lízinka Jacqueline Wilson

Nejlepší kniha od Jaqueline co jsem četla. Velmi emotivní a nádherná. Příběh mě chytil za srdce.

17.04.2020 5 z 5

Diamantové holky Diamantové holky Jacqueline Wilson

Co jsem zatím četla, tak tahle kniha se mi líbila nejvíce.

07.04.2020 5 z 5

Ilustrovaná máma Ilustrovaná máma Jacqueline Wilson

Hodně zajímavé téma pro knihu. A myslím si, že autorka to pojala velmi bravurně.

04.04.2020 5 z 5

Slavná hvězda Slavná hvězda Jacqueline Wilson

Možná jsem na tyto knihy stará, ale já si tak nepřipadám. Občas potřebuji takové knihy, abych utekla od různých detektivek apod. Kniha se mi líbila. Asi nemám co jinak dodat.

04.04.2020 4 z 5

Uvězněni Uvězněni Dana Šimková

Jsem ráda, že jsem počkala. Počkala jsem si 6 let, abych tuto knihu přečetla. A přitom jsem ji celou dobu měla v knihovně. S osobním věnováním. Děkuji ti, že jsem jedna z postav. Myslím, že čekání takovou dobu stálo za to. Kniha je skvělá - není to sice můj žánr.

Kniha má skvělý děj, spád a dobře se čte. Nic se zbytečně nerozmazává a v polovině knihy jsem byla pohlcena dějem a nemohla jsem odtrhnout oči!

03.04.2020 5 z 5

Dlužná částka Dlužná částka Eva Tvrdá

Neznám mnoho knih od této autorky (četla jsem dohromady 2), nemám ráda detektivky. Přečetla jsem knihu jen kvůli čtenářské výzvě. A kniha se mi líbila. Myslím, že měla celkem rychlý děj a lehce se dala přečíst.

03.04.2020 5 z 5

Očima vidět / Očami vidźeć Očima vidět / Očami vidźeć Eva Tvrdá

Kniha není můj žánr četby. Ale během odpoledne jsem ji přečetla, očekávala jsem, že ji ani nedočtu.

01.04.2020 3 z 5

Jakub a copatá Miki Jakub a copatá Miki Marcella Dostálová

Pěkný příběh o dvou malých dětech.

29.03.2020 5 z 5

Mamutov Mamutov Michal Vaněček

Pěkná pohádka a ilustrace pěkné.

29.03.2020 5 z 5

Vyšívané pohádky Vyšívané pohádky Vendula Chalánková

Klasické pohádky s pěknými ilustracemi.

29.03.2020 3 z 5

Sněhová královna Sněhová královna Hans Christian Andersen

Moc pěkná pohádka.

10.02.2020 5 z 5

Jak potvrdit lásku Jak potvrdit lásku Meg Cabot

Téma a děj knihy se mi líbil, každopádně by si zasloužil lepší zpracování. Rozhodně bych děj více rozvinula a konec byl moc rychlý! Kniha psaná v textovkách a emailech není nic pro mě. Ale kniha se rychleji četla.

10.02.2020 3 z 5