Anezimm Anezimm komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

Kniha s velkým K, která si na nic nehraje. S pokorou líčí smutnou pravdu a dle mého názoru by měla patřit do povinné školní četby..

15.02.2018 5 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Čtivá a odpočinková knížka s krásnou obálkou. Nejsem zrovna zastáncem fenoménu hygge, ale tahle knížka byla tak "akorát", vyvolávala ve mně klid a pohodu. Škoda jen těch gramatických chyb, ale jinak za mě super.

07.04.2019 5 z 5

Na obtíž Na obtíž Colleen Hoover

Zbožňuji knihy od Colleen, ale bohužel tahle pro mě byla nejslabší. Myšlenka dobrá, ale až moc překombinovaná..

23.03.2020 4 z 5

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

Chválím za úžasný nápad propojit hudbu s příběhem. Celou dobu jsem si myslela, ze nejsem na romantické knihy, ale tahle mě vážně pohltila. Má v sobě něco víc..

01.10.2017 5 z 5

Tisíc polibků Tisíc polibků Tillie Cole

Věřím, že v pubertě by to byla moje oblíbená knížka, přeci jen kdo by takovou lásku nechtěl zažít.. Nyní na mě působila až moc naivně a přeslazeně. Přesto bych z ní vypíchla myšlenku, která stojí za to zapamatovat si v každém věku..

"Život je křehký, přesto se však v té křehkosti skrývá síla. A láska. A důvod. Připomíná nám to, že život je krátký, že naše nadechnutí jsou spočítaná a náš osud pevně dán, bez ohledu na to, jak tvrdě s tím bojujeme. Připomíná nám to, že nemáme promrhat ani vteřinu. Že máme žít na sto procent a milovat na dvě stě. Honit se za svými sny, vyhledávat dobrodružství, zachycovat okamžiky. Žít krásně."

27.05.2020 3 z 5

Hlas kukačky Hlas kukačky Hana Marie Körnerová (p)

Kniha má velmi silný příběh a četla se pěkně. Bohužel ve mně žádné silnější emoce nezanechala..

07.08.2019 4 z 5

Bez rozloučení Bez rozloučení Samantha Young

Neměla jsem velká očekávání, proto jsem si ani knihu nepořídila do knihovny a četla ji jen z telefonu. Ale! Knížka byla skvělá, doporučuji!

20.05.2020 5 z 5

Jsi prostě borec: Přestaňte pochybovat, že jste skvělí, a začněte si úžasně žít Jsi prostě borec: Přestaňte pochybovat, že jste skvělí, a začněte si úžasně žít Jen Sincero

Do této knížky se mi moc nechtělo, nelákala mě svým názvem a vzhledem.. Nakonec jsem jí díky kladným hodnocením dala šanci a musím potvrdit přísloví “nesuď knihu podle obalu” :-D Kniha mě v dobrém překvapila, je psaná s lehkostí, vtipem a nabíjí pozitivní energií. Pro mě je to zatím nejlepší motivační kniha, kterou jsem četla a určitě se chystám přečíst některé další knihy dle doporučení autorky v závěru knihy.

03.11.2019 5 z 5