aneleh18 aneleh18 komentáře u knih

Černá sága Černá sága Ludmila Vaňková

Vaňková nezklamala. Cením si výběr prostředí, pro ni trochu neobvyklý.

12.02.2014 3 z 5

Druhá garnitura boží Druhá garnitura boží Willi Heinrich

Působivé, čtivé, navíc navozující jednu z neožehavějších celosvětových otázek té doby. Doporučuji každému.

12.02.2014 5 z 5

Láska je jen slovo Láska je jen slovo Johannes Mario Simmel

Po přečtení jsem zůstala docela otřesená, ale ne kvalitou díla. Naopak myslím, že je to nejlepší vizitka pro autora, když dokáže vyvolat jakoukoliv silnou emoci. Super.

12.02.2014 5 z 5

Na palubě Na palubě Carol Higgins Clark

Nějak mi to čtení nešlo, něco mi vadilo, možná přílišná zamlženost děje a nepoutavé postavy. Ale to je subjektivní dojem

12.02.2014 2 z 5

Neznámý v pozadí Neznámý v pozadí Mary Higgins Clark

Po přečtení jsem musela konstatovat, že se zaměřím na více knih M.H.Clarkové. Myslím, že když tuto emoci autor vyvolá ve čtenáři, je to nejlepší vizitka.

12.02.2014 4 z 5

Snídaně v posteli Snídaně v posteli Sandra Brown

Zklamání. Jako by autorce došly dobré nápady, přehnanou romantikou nahrazený lepší dějový spád řadí tuto knihu k jejím nejslabším.

12.02.2014 2 z 5

Hříchy noci Hříchy noci Tami Hoag

Dost dobré. Určitě se ke knize vrátím.

12.02.2014 4 z 5

Nikdy nevíš Nikdy nevíš Chevy Stevens (p)

Chápu určitou rozpačitost některých hodnotících čtenářů, protože sama nedokážu dost dobře vyjádřit moje pocity po přečtení. Asi to musím nechat uležet. Takže pro tuto chvíli jednoduše - 3 hvězdy.

11.02.2014 3 z 5

Porota Porota John Grisham

Naprosto super zápletka i když na naše poměry trochu sci-fi. Ale tak krásné vykreslení postav jsem už dlouho nečetla. John Grisham to prostě mistrně ovládá.

Vyvolávač deště Vyvolávač deště John Grisham

To je prostě celý Grisham. Čtivý, donutí člověka se s hlavním hrdinou úplně ztotožnit a držet mu palce, ať to dopadne jak chce.
Četla jsem už asi potřetí. A určitě ne naposledy.

Krásné zlo Krásné zlo Rebecca James

Taková odlehčená četba, některé postavy a jejich charaktery jsou pro mne přestřelené - viz Alice. Je vůbec možné, že je někdo tak zkažený? Jedině duševně nemocný ( a nebo já jsem hodně naivní). Přesto knihu mám a určitě se k ní někdy vrátím. Třeba o dovolené. Takže nakonec - bylo to fajn.

11.02.2014 3 z 5

Výhra Výhra Patricia Wood

Perry je zaostalý. Na tomto faktu je postavený příběh. Tak jsem zpočátku přistupovala k této knize a nic než ploché převyprávění nějaké zápletky jsem nečekala. Ale...! Kdo z nás "normálních" by dokázal s takovým nadhledem a životní moudrostí řešit fatální situace, do kterých se Perry dostává, včetně rozhodnutí, co s tou zatracenou výhrou? Paní Patricie Wood - klobou dolů.

Aleš & spol. Aleš & spol. Vojtěch Steklač

Návrat do dětských let. Moc příjemné a oddychové.

10.02.2014 4 z 5