Andýsek11 Andýsek11 komentáře u knih

Políbená měsícem Políbená měsícem Amy Plum

Kniha Políbená Měsícem byla báječná! Stejně jako první díl téhle senzační trilogie, trochu mě mrzelo, že vztah Vincenta a Kate se „vlekl“ a zůstával občas na mrtvém bodě, ale i přes to to bylo skvělé čtení.
Knížku jsem měla přečtenou za pár hodin a už se nemůžu dočkat na další díl.
P. S. Víte, že v Americe mají mezi 2. a 3. dílem jeden speciální díl Die for Her (Revenants #2.5) z pohledu Julese.
Myslíte si, že vyjde i tady v Česku? Já teda doufám, že ano! :D

01.12.2015 5 z 5

Tátův malý andílek Tátův malý andílek Shani Petroff

Počertěnou jsem začala číst z nudy, ale to jsem nevěděla, že se mi na tolik zalíbí. Obvykle nevyhledávám také tipy knih, jenže tahle se mi zalíbila na tolik, že si nejspíš přečtu další díly.
Vtipy, originalita, trable s láskou, potíže v postavení mezi vrstevníky a dvě nejlepší kamarádky.
P.S. Luovi se prostě nedá říct NE. :D

22.08.2015 5 z 5

Danteho holka Danteho holka Courtney Cole

1. Ach můj bože.
Kniha mě velmi mile překvapila. Myslela jsem si, že to bude takový ten přeslazený dívčí román (taky tak trochu byl), ale tady to vůbec nebylo tak hrozné.
Čtení jsem si užila a nasmála se při vtipných scénkách.
Opravdu nejlepší letní čtení jaké jsem měla.

20.08.2015 5 z 5

Černý dům Černý dům Stephen King

Když jsem si tuto knihu kupovala, čekala jsem od toho víc.
Děj se místy táhl a nudných částí bylo požehnaně, ale spíš mi nesedl styl vyprávění, který byl zvolen. Zřejmě si budu muset zvyknout na to, že já jsem turista a příběhem mě provází jakýsi imaginární průvodce.
A z těchto důvodů dávám 4 hvězdičky.

17.08.2015 4 z 5

Zemři! Zemři! Karen Rose

S tou to autorkou se setkávám poprvé a musím říct, že na mě zapůsobila.
Kniha se četla jedním dechem, za necelý den jsem s ní byla hotova a musím vám sdělit, že takovou detektivku jsem ještě nečetla.
Skvělé zpracování mezi romantikou a děsu plného pátrání po stopách neznámého vraha.
Proto dávám 5 hvězdiček. =D

04.07.2015 5 z 5

Šepotání Šepotání A.G. Howard (p)

Čekala jsem holčičí slaďák, ale spletla jsem se.
Dlouho jsem uvažovala nad tím, jestli si ji mám koupit nebo nemám koupit, ale nakonec zvítězila zvědavost a nakonec jsem si její čtení náležitě užila.
Děj byl poutavý a hlavní hrdinka se svými přáteli vás nenechá ani na chvilku odpočinout.
Na 100% doporučuji každému, kdo má rád ŘÍŠI DIVŮ!
:D =D

03.07.2015 5 z 5

Mráz Mráz Bernard Minier

Tak. Kniha přečtena a mohu s radostí oznámit, že je naprosto bombastická!
Kdo by taky nechtěl zkusit detektivku doporučenou od Stephena Kinga. :D

19.06.2015 5 z 5

Dcera kostí a dýmu Dcera kostí a dýmu Laini Taylor

Originální příběh, který je naprosto kouzelný! (Konečně něco jiného než upíři a vlkodlaci.)
Děj se odehrává v Praze, a proto je podle mě naprosto skvělý. Protože kdo by nebyl rád, že o našem milovaném městě ví i tak dobrá autorka.
Každopádně kniha je velice čtivá, napínavá a nenechá vás v klidu sedět. Líbí se mi, jak se postupně vyvíjí vztah mezi našimi hrdiny a jak společně nahlédnou do své minulosti, aby zjistili, kdo jsou a jaká je skutečná pravda.
Už se nemohu dočkat až si koupím 2. díl. :D :D

18.06.2015 5 z 5

Tygrův osud Tygrův osud Colleen Houck

Parádní zakončení. Miluju tuto knihu a vlastně celou tygří trilogii. Tolik zvratů, překvapení, tajemna, naděje, lásky, pochopení a smutku v jedné knize. S každým dnem jsem se nemohla dočkat, až knížku celou přečtu. Prostě a jednoznačně u mě tygří trilogie vyhrála první místo na žebříčku fantasy romantických knih.
Na 100% doporučuji!
(Už se nemůžu dočkat, až vyjde 5. díl Tygrův sen) :D

18.06.2015 5 z 5

Prokleté město Prokleté město Lisa McMann

Od této knihy jsem čekala hororový příběh, který bohužel odezněl v závanu několika stránek. Sice se kniha četla celkem snadno a oddechli jste si při ní, ale místo „hororovky“ jste spíš četli psychologickou fantasy knihu s romantickými prvky.
Příběh se ze začátku táhl a ke konci byl uspěchaný.
Ale i přes tato negativa jsem si čtení této knihy užila a odpočinula jsem při ní.

17.06.2015 4 z 5

Lovec Lovec Lisa Jane Smith

Když jsem knihu uviděla v knihkupectví tak mě na ní zpočátku zaujala obálka, která působila tajemně a zajímavě. Rozhodla jsem se ji koupit a příjemně mě překvapila.
Originální příběh, ve kterém jste se mohli podívat a prožít noční můry všech postav a fandit jim, aby je dokázaly společně překonat.
Čtení této knihy mě hodně bavilo, a proto ji mohu doporučit všem, kteří mají rádi fantasy romantické knížky a krásné záporáky. :)
(Tato kniha byla podle mě lepší než Upíří deníky)

17.06.2015 5 z 5