anais anais komentáře u knih

Pán hor 3 Pán hor 3 Hana Marie Körnerová (p)

Třetí díl je sice pěkný, ale asi už je toho na mě moc a nenadchnul mě tak, jako ty minulé. Další už by asi byl na mě příliš. Paní Körnerová píše báječně, ale všeho moc škodí. Musím si od ní přečíst i něco jiného.

15.05.2015 3 z 5

Muž noci Muž noci Petr Prouza

Přesně tak, jak píše Ačla - kdyby tam nebylo tolik té zbytečné omáčky, kterou jsem přeskakovala, protože mě to nebavilo a nijak děj neoživilo, tak by se to četlo mnohem lépe.

25.04.2015 2 z 5

Ten, kdo odešel Ten, kdo odešel Lucy Dawson

Na knihu jsem se moc těšila poté, co jsem přečetla Milenku mého muže. Bohužel trochu zklamání. Očekávala jsem víc. Některé strany jsem jen tak přelétla očima, protože to bylo pořád dokola. A konec přišel moc rychle, aniž by autorka popsala, jak se k němu hrdinka dopracovala.

28.02.2015 3 z 5

Profesionálové Profesionálové Owen Laukkanen

opravdu skvělé, takhle se mi už dlouho žádná knížka nelíbila

08.02.2015 5 z 5

Pravidla hubnutí Pravidla hubnutí Bob Harper

přesně tak na to a funguje to!

31.12.2014 4 z 5

Nevěsta ze zámoří Nevěsta ze zámoří Hana Marie Körnerová (p)

příjemné čtení a svižný děj, moc se mi líbila

26.12.2014 5 z 5

Za facku Za facku Eva Urbaníková

moc se mi líbila, jednoduché oddechové čtení

16.12.2014 4 z 5

Proč ženy nekouří doutníky Proč ženy nekouří doutníky Jana Javorská

Povídky jsem přečetla za jedno odpoledne a moc jsem se u nich nasmála. Jsou opravdu ze života. Nejvíce mě pobavila poslední povídka Loupež století. Škoda jen, že kniha nebyla delší.

07.12.2014 5 z 5

Všechny jeho touhy Všechny jeho touhy C.C. Gibbs (p)

zase něco na způsob padesátek, pro mě nuda.

01.11.2014 odpad!

Tajemná modelka Tajemná modelka Nora Roberts

zdlouhavé čtení bez děje, neustále jsem čekala, kdy se už konečně něco stane. Nedoporučuji.

01.11.2014 1 z 5

Milenka mého muže Milenka mého muže Lucy Dawson

Opravdu zajímavě napsaný příběh i když jsem se zpočátku ztrácela v detailech, ale nakonec se mi kniha velmi líbila

30.10.2014 5 z 5

Výměna Výměna Jana Javorská

zajímavý příběh dvojčat, které si zkusí vyměnit na chvíli svoje životy. Poté co jedna z nich umírá, druhá by nejraději žila život za obě, ale musí si vybrat. Moc se mi to líbilo.

14.10.2014

Arktická mise Arktická mise Robert Ludlum

skvělá kniha napínavá od začátku až dokonce, děj má spád moc se mi líbila

20.07.2014 5 z 5

Lobbista Lobbista John Grisham

zajímavé čtení s příjemně plynoucím dějem, hezky se to čte.

06.07.2014 5 z 5

Lovci hlav Lovci hlav Jo Nesbø

zajímavá kniha s napínavým příběhem, příjemné počtení

01.07.2014 4 z 5

Co je tvoje, je i moje Co je tvoje, je i moje Tess Stimson

zajímavý příběh, poutavé čtení.

14.06.2014 4 z 5

Mámin seznam Mámin seznam John St. Greene

úžasná a dojemná knížka. člověk si zde uvědomí maličkosti, které tvoří každodenní život a když najednou nejsou, tak strašně moc chybí. Je zde vyjádřeno, jak moc dělá maminka domov domovem.

14.06.2014 5 z 5

zajímavé čtení se spoustou zápletek, těším se na film

14.06.2014 4 z 5