aljoska83 aljoska83 komentáře u knih

Psí slib Psí slib W. Bruce Cameron

Kniha mě nebavila. Už to bylo strašně překombinované.

18.02.2024 2 z 5

Jeřabinový dům Jeřabinový dům Marie Hajdová

Kniha začala dobře, ale pak přišlo zklamání. Příběh o ničem, nuda s nudným koncem. Kniha mi nic nedala.

16.02.2024 2 z 5

Se psem mě baví svět Se psem mě baví svět Igor Chaun

Krásné příběhy, vydařená kniha.

06.02.2024 5 z 5

Vesničanka Vesničanka Mirka Skočílková

Příjemné čtení na deštivý víkend. Ale ten konec trošku přehnaný.

04.02.2024 4 z 5

Jenom kamarádi Jenom kamarádi Abby Jimenez

Knížka super, přečetla jsem za víkend. Jediné co mi v knize strašně vadilo, bylo neustálé "odfrkl si, odfrkla si" ...to už mi fakt rvalo oči.

03.02.2024 5 z 5

Skutečná Skutečná Petra Nesvačilová

Petru mám jako herečku moc ráda, kniha mě ale moc nenadchla.

02.02.2024 3 z 5

Temná půle Temná půle Stephen King

Dlouho jsem od Kinga nic nečetla, ale opět začnu, prostě nezklame. Na začátku knihy mi chvíli trvalo, než jsem se začetla, ale pak jsem se nemohla odtrhnout.

27.01.2024 4 z 5

Hříšné dopisy Hříšné dopisy Vi Keeland

Dobrá pohádka pro dospělé. Kniha by se mi víc líbila, kdyby u těch dopisů zůstali déle.

27.01.2024 3 z 5

Julinčina pekárna Julinčina pekárna Táňa Keleová-Vasilková

Autorka má i lepší knihy. Dost těžko uvěřitelný příběh.

19.01.2024 2 z 5

Matka s ručením omezeným Matka s ručením omezeným Uljana Donátová

Z knihy jsem zklamaná, za mě strašně nudná, pořád vše dokola. Dočetla jsem bez zájmu.

17.01.2024 2 z 5

Navždy buď mou vévodkyní Navždy buď mou vévodkyní Amalie Howard

Trošku "odstíny" trošku Pretty Woman. Ale dobře se četlo, skvělá oddechovka na zimní večer.

15.01.2024 4 z 5

Matka v trapu Matka v trapu Uljana Donátová

Super čtivé

07.01.2024 4 z 5

Líný manžel, holé neštěstí Líný manžel, holé neštěstí Alena Jakoubková

Moje třetí kniha od autorky a stačilo. Dám si pohov od věčného achjo.

29.12.2023 2 z 5

Vinice ve Francii Vinice ve Francii Julie Caplin

Bohužel mě tento díl vůbec nebavil. Nedokážu říct proč, možná téma, ale dočetla jsem z donucení.

29.12.2023 2 z 5

Dvakrát měř, pak manžela řež Dvakrát měř, pak manžela řež Alena Jakoubková

Moje první kniha od autorky. Dobře čtivý příběh, ale prosté vyprávění, bez napětí, nebo zápletky. Jediné co mi vyloženě vadilo bylo neustále ach jo... Teď jsem pro zajímavost sáhla po další knize od autorky a je to tam zase :(

08.12.2023 3 z 5

Jeden kopeček šmoulový Jeden kopeček šmoulový Marie Doležalová

Velmi milá knížka. Super vzpomínky na devadesátky. U knížky jsem taky nostalgicky zavzpomínala.

21.11.2023 3 z 5

Hrad ve Skotsku Hrad ve Skotsku Julie Caplin

Asi nejlepší díl. Zřejmě k tomu přispělo i to, že jsem četla v předvánočním čase.

17.11.2023 5 z 5

Gazely Gazely Patrik Hartl

Na knihu jsem se těšila, do poloviny jsem si libovala, ale pak se to tak nějak točilo pořád dokola. Četla se dobře, ale celkově z Hartlových asi na posledním místě.

16.11.2023 3 z 5

Návrat Návrat Nicholas Sparks

Kniha nezklamala, četla jsem každou volnou chvíli a i když to bylo předvídatelné, strašně dobře se četla.

11.11.2023 4 z 5

Coura Coura Jana Bernášková

V poslední době jsem narazila na dvě knihy (jiných autorů) které se vůbec nedaly číst. Takže hurá, konečně kniha, která byla čtivá a bavila mě.

01.11.2023 5 z 5